Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT125R
Ez lemaradt
Hali érdeklődnék hogy ez a motor most R-es Vagy LC v. LC 2 vagy mi a fene a típusa ? Fontos lenne amúgy 1990 -es évjárat!
ha már olajat visztek magatokkal akkor ilyenbe.... szét nem törik még a teherautó alatt sem
flakonfújó cég már majd mindenhol van, tuti adnak, lehet mattosat mert a túlhevültet kidobálják(felénk vödörszám dobálják ki)
Nem kell robbantott ábra hozzá! A két bowdennel lehet beállítani. Vedd le a kipufogót és ott ellenőrizd, hogy nyitva van-e teljesen. Van egy video az adatlapomon, azon látszik működés közben. Ha ennyi info kevés, akkor ne nyúlj hozzá, vidd szakemberhez.
power beállitás segitetek köszi
sziasztok! 125dt power beálitásban tudna valaki segiteni?robanttot ábra? kösszi
Nincs mirőőő!
Msn-ed van?
Hívj fel! 20-3308-392
Felhuztam azt a kis tárcsát(mintha nyélen mennék) De semmi. Csak valami kis apro ketyergés szerüséget hallotam. A tengely megy. a Pumpában nem stimmel vmi szerintem.
CSAK AKKOR MEGY, HA ODAADOD NEKI AZ ÖSSZES KAJÁT, MAGYARUL FELHÚZOD AZ OLAJZÓ BOWDENT!
Ha úgysem megy, akkor vedd le a szivattyút, és nézd meg az alatta lévő csigatengely forog-e? Ha nem az oldaldekni levétele után látod meg a kis műanyag fogaskerekeket...Sztem. szemmel látható lesz a hiba!
Üdv!
Nem jár a cucc ki-be! Be ugrik aztán jól van. Mi lehet a fogaskerékkel?
Így van...nem kell óvatoskodni vele....még megszokja...
Ha alapjáraton jár, húzd fel a bowdent a tárcsával együtt...
Nézd meg hogy jár -e ki-be a dugattyú...
Jah, és légtelenítsd az oldalán a kis csavarral...vedd ki, és ha jön az olaj, tekerd vissza...mennie kell...
Ha nem jár ki-be a dugattyú valszeg a túloldalon fogaskerék gondod lesz....bár nem jellemző!
Sok sikert!
ki lehet kopva, nekem megáll.
keverékezős mocinál szoktam vinni magammal a zsebembe ha nincs nálam táska !műanyag! /biztonsági okokból ne üveget mert esésnél nem túl kedvező az üveg!/ gyógyszeres üvegben 1 dl olajat, és hozzá tankolok: 1:50 keveréknél 5 litert, vagy 0.5 dl olaj és hozzá 2.5 l benya.
nevekkel sajna nem szolgálhatok, mert a számokat csak úgy mentettem el ,hogy dt alkatrész:
70/224-8322
20/311-7614
20/427-1314 Tatabánya
20/974-5559 Vecsés
20/910-4524 Gróf László
30/635-5500 Kistarcsa mocibontó
A 125-ös DT szívatója a karbin van, annak a kihúzhatós szívatónak kihúzva kell maradni? Mert az enyém mindig visszaugrik magától Ezek ilyenek vagy csak kivan kopva?
Viszel magaddal olajat és öntesz bele !Ennyi!
EMBEREK!
Akiknek ki van kötve, a különolajazás; hogyan keverik a benzint, akik a kúton tankolnak?
szijha adhatsz egy pár teloszámot meg nevett köszke
Az igen!
Nekem azt mondták 500km-ig keverjem be 50-esre a benyát + ugye a különolajzás és ne forgassam 6 felé.Utána 200km 60-as keverékkel 200km 70-essel utána leállhatok vele itt már lehet egy csöppet húzni neki Nah mind1
dt alkatrésszel foglalkozóknál már próbáltad? mert ha nem ,akkor tudok adni egy-két telefonszámot /főleg azokat amik már itt is fenn voltak/
szijasztok ball oldali idomot keresek elöre fektét esetleg ha tud valki valmit kérem jelezzen
Sajnos másfél óra keresgélés után sem találtam.