Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi az infót! csak tudnám mi olyan rohadt drága benne?
pedig de. Nekem volt a 80-ason 100-as pollini. Ment mint a barom. Sőt már egy pár köbcentit is érzel, mivel a rések is nőnek. Abban viszont egyetértek, hogy nagyon nyírja a blokkot.
Sziasztok nincs valakinek egy pár felesleges kézvédője?(szép állapot kicsit karcos nem baj fekete szinbe 92es évjáratú DT re)
Nem fordítva vót?
Igaza van karikának a 70-es hengerszett nem elég, ahhoz kell hajtókar, főtengely, karburátor, kipufogó, nagyobb légszűrő stb...stb...
Egy sima hengerszettől ne várjatok csodát.....
*mondtak
Nekem Yamaha world-nél (Budapest Soroksári út.) 32.000 mondtam a csapágyakra meg perselyekre
má faca
én nyomtam a zasszony meg pumpálta
Vagy a szemet kell kicserélni!
Szép estét INI. Zsírt bele !
jó is az amíg új a fej, utánna engedi rendesen, a zsírzóba meg semmi sem jut
mondjuk nem egy nagy összeg egy fej.....
olyan fékcső forma van rajta, már visszavittem nem tudom megnézni
de jobb ez a fémszáras, főleg olyan helyen ahová kézzel be sem nagyon férni
bár ezt egyedül is rá tudom nyomni...
én meg azt hittem, az a jobb. már nézegettem is, hogy fékcsőből lehet-e csinálni?
ez a jobbik fajta
a hajlékony csöves nem faca, csak új fejjel
Vedd ki a kipuból a fojtást. Állítólag a toroknál kell lennie, azután mehetünk tovább....70-es hengerszettet ne vegyél rá, nem ajánlom semmi értelme csak tönkreteszed vele a motorodat....amúgy magában a 70-es hengerszett nem elég, van csomó más vonzata...
Rendszergazda: ne ajánlj olyan dolgot amiről fogalmad sincs...
meg van kikopott szopós is
egyik ember pumpálja a másik meg szoríjja
van kézi és gépi. ezekből is van többféle. csinálok képet az enyémről, az pumpás.
addig zsírozzátok amíg mindenhol tiszta zsír nem jön ki a réseken......
nem egy nagy pénz egy doboz zsír, aztán pár akciót kibír
ÉS amugy milyen zsírzó kell hozzá? Vagy az hogy néz ki?
valószínű, hogy azért.
holnap megnézem, eddig nemtudtam mik azok:) köszi! akkor attol volt h a 80as dt-m nyikorgotT?
Amire a zsírzót rakod. A hátsó villánál van több is, minden csuklópontnál.
igen :S nemtudom miaz :S
25ezer azért az elég húzós!szerintem újan nem lehet valahol venni? vagy az újnak annyira húzós az ára h. érdemesebb ezt a szart ennyi pénzért +csinálni?