Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha teljesen el van tekerve valamelyik irányba akkor nincs nyitva, van rajta a kis villa azt kell a lyukra állítani, ahová egyébként is beállna ha lenne rajta akksi, kb ott van teljesen nyitott állapotban, de ha ebben nem bízol akkor rezó levesz és akkor látod is hogy hogy áll.
Én ilyet vettem, 500FT-ért, csak nekem fekete-kék:D
Van egy eladó Polisport fejidomom nekem a DT-men van még!
A képeket megnézhetitek az adatlapomon hogy hogy fest a mocin.
Az ára 5000ft.
esetleg nemlehet hogy nincs elég szikra neki? talán egy gyujtókábel,gyertyapipa,gyertya csere megoldja?
eddig is igy használtam :D nyitotton van :S és igyis ilyen :S:S:SS
jah...csak azért az drága dolog...::D:D
Hát akksi nélkül sajnos nem működik a power. Állítsd nyitott állapotra és használd úgy.
hát ja, a halogén nem jó ide szerintem sem mert kicsit több amper kell neki, de a xenon az sztem tuti lesz mert az is ilyen 30w körül van, viszont a fényereje... és amúgy is van itthon egy bmw-trafóm
nem tőszelep, hanem tűszelep!amit az úszó mozgat.
a kérdésedre a válasz:
Ugyan ezek vannak nekem is. Probáltam előre bele tenni halogént, de bekavart mindennek, és nem birta el a rendszer.
az enyémbe 80 LCII előre 12v 35/35W, hátra 21/5 w való ,célszerű pl a hátsó izzót meg egy két dolog/üresvissz, elso helyzet, index vissz./ "ledizzó"-ra kicserélni mert az szinte semmit nem fogyaszt. amugy meg télen valószínüleg megy bele a xenon, valaki csinált már xenon dt-t?
MIcsoda? Ezt nem igazán értem.... a tőszelep ami középen van a karbiba nem? Kiszedem, és?
megszívod, nyelveddel befogod. ha elengedi akkor rossz.
Az a baj hogy nincs benne aksi :S szoval nemhiszem hogy igy csekkol, amugy kivan akasztva a jobb oldala, igy vettem.
és hogyan lehet megnézni?
Ha néha, akkor lehet, hogy csak felakad az úszó. Meg kell nézni a tűszelepet, hogy jó-e.
nem írtad, hogy csekkol-e, ha gyújtásra teszed. Ez az első lépés. Ha csekkol, akkor az elektronika és a motor jó, ha nem akkor ott kell szétnézni. Láttam már olyat is, hogy a bowden szakadt el.
Ha megállok vele akkor NÉHA, folyik a benzinem. Túlfolyón. (Nyitott benzin csapnál)
Miért, neked mi a gond? Amúgy orvosolni cserével lehet, de nekem valami 6-7ezret mondtak annak idején rá.
és ezzel mi lehet a baj?mármint okés hogy nem nyit, de leveszem a powernek a fedelét ott mitcsináljak vele? vagy a power motornál valamit?
nem lehet, hogy nekem is ez a bajom?Lehet orvosolni valahogy?
Na ezt én nem vágom.
Pont azért nem pörög tovább, mert nem nyit a power.
csekkol gyújtáson?