Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziaszok srácok!
lenne egy kérdésem
hétvégén lehet, hogy kiheréltetem a rezot és a dobot, sokkal hangosabb lesz? teljesítményben, hozzá kell állítani a karbit, ja és ha csak a rezot heréltetem, akkor milyen lesz, sokkal jobb lesz a teljesítmény, vagy ki fog pörögni 12000-ig? légyszi segítsetek!
köszönöm válaszotokat előre is!
ez igaz ha normálisan beszélsz velük, és ha őket nem nézed egyértelműen hülyének akkor jóesetben normálisan kezelnek. és nem érdemes próbálkozni, hogy ott nem is volt tábla meg nem is mentem 60-al... mert akkor abból nem jössz ki jól (saját ellenpáldám még tavaj,hogy én normális voltam velük minden papír kifogástalan volt mégis 4 hónapra könnyebb lett a tárcám egy jogsival, de az egy masik történet)
Engem nem szoktak basztatni még régebben(kb4évvel ezelőtt) jogsi nélkül állítottak meg de semmi kerékleeresztés meg bírság nem volt csak azt mondták toljam haza a motort. 3napja meg autóval állítottak meg nem volt bekötve a biztonsági övem azért nem is szóltak, megnézték a papírokat azt viszontlátás! Szerintem az a titok hogy bármennyire is ellenszenvesek tisztelettel kell beszélni velük akkor nem kekeckednek ők is emberek és csak a munkájukat végzik igaz néha néha nagyobb arccal mint kéne.
Persze van nekem is 1-2 haverom akik pórul jártak, de meg tudom érteni ugyanis ők a "tuning" robogósok kipufogó kibelezve 600méterről hallod hogy jön burkolatok letéve, hogy meg könnyítse annak a 4Le-nek a dolgát direkt légszűrő meg miegymás és hát van egy találka hely ahol nyáron esténkét van egy kis összejövetel a lakók meg már megunták és hívták a rendőröket akkor fut mindenki amerre lát, akinek nincs jogsija másik alkalommal nem volt szerencséje egyik havernak nekik a helyszínen leeresztették mind a 2 gumiját felírták az adatait és ment a feljelentés(nem volt jogsija)
Ha a rendőr megfogja a blokkot és meleg akkor annak
Keresek hátsó sárvédőt DT-hez!
600-as azért az 50-es és a 600-as között van némi látható különbség. De ha tudom hogy ilyen idióták akkor nem 50est veszek, hanem 600ast és ráragasztok egy 50-es matricát
Engem tegnap meszeltek le a dtr50-el anyámék előtt.
1.kérdés:Hány köbcentis a motor? Mondom 50. Erre a másik(mert 3-an voltak) hát nem látod hogy 600, oda van irva a motorjára. Mondom igen, mellé meg hogy OIL. Na ezen elröhögtem magam egy kicsit ugyhogy nem usztam meg ennyivel.
2.kérdés:Vezetői engedély
3.kérdés:Adásvételi
4.kérdés:biztosít
ás. Na mondom az még éppen nincs.
De elengedtek, bár azt mondták toljam haza a mocit, mert feljelentés meg 30.000 pénzbírság jár érte. Erre apám ugy magában de hallhatóan:a tolvajokat ba****g nem tudják megfogni...
Sziasztok 400as Dt-je van itt valakinek? .
lehet csak én nem tudom értelmezni a hírdestést,de az az egy darab gyűrű 3000ft ,vagy az összes amit felsoroltál? a henger-dugo állapota, kopott, de még fúrható? vagy újszerű?
Yamaha dt 80 vizes hez van 1 hengerem 1dugóm 1 csapszeg é :s 1 gyürü de a gyürü az (3000ft)
Van egy yamaha dt 80-as motorom eladó 1993-as évjárat és elöl tárcsa hátul dob! a többit msn en karamut18@citromail.hu
hello ha nagy fehér füstöt nyom a motorod akkor fötengelyszimering-es ez 100% mert nekem is az volt most lett bene cserélve 1200ft ! de ahoz le kell venned a kuplungot hogy ki tud cseréln!és ha nem látsz rajta lukatt akkor huzdszét a szimeringet és látni fiűogszrajta egy kis repedést nehezen észre vehetö! ja és azért füstöl mert az olajat szivja fel a blokkbol!
hát ez van srácok, amugy nem mostani sztori kb két éve volt, jol megszivta szegény vele, ráadásul az az arc jelentette fel aki engem is késöbb azért, mert mentem egy kört utcán egy dominatorral (mondjuk az jogos lett volna ha ugy jár el, na mindegy ezt most nem irom le mert tanulnom kell és fáradt is vagyok:D)
Hát ez szemétség helyébe letoltam volna a nadrágom és kinyalhaták volna a seggem xD márt azé x ezer forinté uj babetát kapot volna.Multkor mászókásztunk egy hegyoldalba elindultunk haza (rendőrök kinéztek minket)fordulunk kifele az utcából teszem hozzá úgy fordult be mint egy Amerikai filmekbe üldözik a banditákat hát ha nem húzódik le teljesen az út szélére mikor fordulok ki jobbra az tuti h nekemjön utána meg nem is köszön csak megkérdzte tőlünk h van e jogsink mondjuk neki h van és elkezdi h hiszem ha akarom ne fáraszuk egymást tahóó
a paksi kapitányságra hivták be tárgyalni
És ez hivatalos büntetés volt? Nem a rendőr húzta le pénzzel ott a helyszínen mindenféle hivatalos adminisztráció és bejelentés nélkül?
bocsi srácok nem mindig tudok válaszolni,mert nincs netem otthon most és csak haveromtól tok írni.
nagybátyám nevelt fiát megbüntették x ezer forintra, amiért buko nélkül (jogsival!) tolta a MÜKÖDÉSKÉPTELEN babettát a szerelöhöz
megtörtént és ilyenkor gondolja át az ember azt, hogy hol is él
Ezt talátam: Motorkerékpárt, segédmotorokerékpárt és kerékpárt toló személy nem minősül vezetőnek. DE! A motorkerékpárt toló személy NEM gyalogos ellentétben a smkp-t ill. a kerékpárt toló személlyel. Ezért a járdán motorkerékpárt tolni TILOS! Nem kell bukósisak a fejre, de az uttest jobb oldalán, szorosan a járdaszegély mellett kell tolni.
Ittasan lehet tolni a motorkerékpárt, mert nem vezető, aki azt tolja.
Forrás: Nemzeti Közlekedési Hatóság.
Segédmotort toló az nem vezető, a motorkerékpárt toló az járművezető de szerintem nem kell bukóban tolni.
Szerintem soha nem volt járművezető a motorkerékpárt toló ember. Az mindig gyalogos. Nem kell bukó hozzá.
Boltba 11ezer forint ez a fejidom...
Amikor én tanultam, akkor az volt. Csak bukóban lehetett tolni.
Motorkerékpárt toló személy járművezetőnek minősül?