Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

komolyan kérdezed?
bocsi a hülye kérdésért de mi az a zsírzó gomb?
70-es hengerszett!
Sziasztok
2000-es évjáratú teljesen gyári DT 50 hez valami hasznos teljesítmény növelő leírása vagy tippje van-e valakinek esetleg?
Én ugyan így jártam vele pirosra izzítva tudtuk kiütni a tengelyt. Amúgy abban csúszócsapágyak is vannak azokat ki tudod vágni fémfűrésszel aztán veszel bele új csúszócsapágyat meg tűgörgős csapágyat egy csapágyboltban és mivel valószínűleg ki lesz kopva az öntvényben a persely helye ezért esztergáltatnod kell egy túlméretest. Szerintem nem érdemes használtan venni mert azzal ugyan így nem foglalkoztak.... Az egész mutatván nekem olyan 25.000 Ft-ból jött ki.
az xt-n még be is voltak rohadva a zsírzógombok....
vétel után én minden gépem szétszedtem(persze nem az utolsó csavarig)
mindent átnézni mert az a meglátásom, hogy 5 motorosból 4 segghülye a gépéhez
Azén előző tulajom azt mondta, hogy ebbe a motorba csak benzint kell tankolni és kész. Szerencse hogy alig használta és nem fogyott ki az olaj...
Már többször gondoltam rá!
Szerintem inkább gyújtsd meg.... bocsi...
Az előző tulaj, az az idióta nemnormális fogalmatlan.... nem tudta mirevaló rajt a zsírzógomb! szétszedtem az egész motort mert festeni akarom! a tengelyt úgy kellett kikalapálnom belőle mert a tűgőrgők darabokban voltak bent és szétvolt kenődve az ősszes! a csapágyakat még nem bírtam kiszedni belőle mert belevan rohadva!tiszta rozsda az egész! és a perselyek sem néznek ki túl jól!
láccccik...
úriember lehet nem, de az okos ember csak olyanokban fogad amiben biztos
én meg nem vagyok úriember
már megint gyertyáztok? pedig még odébb van advent
ahogty nézem ininek nem jött össze a dolog, előbb kicsit megremegett az ablak, de akkor azt hittem csak valami helyi simos ment itt el kipu nelkül, de zek szerint a lavóros kisérlet lehetett
Mondjuk a cigaretta parazsa és a gyertya nyílt lángja közt óriási a különbség....Lehet az égő gyertyával nem jutnál el a benzines lavórig....
Ini merre lakik?
1. Úriember biztos dologban NEM fogad.

2. 20 fokban is el lehet oltani egy cigarettát egy lavór benzinben.
Ha végeztél, Én a lavór benzinre igényt tartanék.....
Ez mán a gazdagság....ebben a válságos helyzetben?
Én meg a benzinkútról a pisztolyfejekből csorgatom össze a robizásravalót....
fogadjunk a motorjainkba.......
simán beletolom
nem vagytok valami humoros társaság, 1 kivétellel
-40 fokban ezt simán belenyomom egy lavór benzinbe és meg sem fog gyulladni
a helyedben bepróbálnék egy ilyet, multkor olvastam, hogy az NGK-Champion-Bosch együtt fejlesztette ki ezt a típust még a 70 es években a NASA-nak ,de most már lehet magánembereknek is vásárolni.és ezzel bizonyára nem lesznek gondok, ez még -40 fokban is berobbantja a benyát:

http://image.hotdog.hu/_data/m...
Akkor kénytelen leszek bepróbálni egy 9est. Megpróbálom mindenképp.
na frankó, akkor mostmár tényleg full tanácstalan vagyok a f*sz kivan már a gyertyákkal