Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne egy olyan bajom hogy 125ös dt-(LC2-es) nem pörög csak 6500 ig, és ott olyan mint ha leszabályozna,és a power sem nyit. mi történhetett vele? ez egy esés után történt vele :S
okés! majd akkor még beszélünk róla szerintem érdekelni fog!
Csőcső! Dobok fel egy képet a hétvégéről! Csináltam haverommal csomó jó képet, majd felrakok többet is ha lesz időm! Egykerekezés emelkedőn 1esben nagyon megy már:D De sík terepen meg nem nagyon.. Na nem baj majd abba is belejövök
Megtudja nekem mondani valaki, hogy a piros vonalaknál, amiket behúztam kb hány fokot mutat?
Az smkp meghatározásában van az, hogy nem lehet képes önerőből 45nél többet menni, de itt nem erről van szó, hanem arról, hogy közúton nem mehetsz vele 40 fölé. Megnéztem a minisztérium honlapján az október 1től érvénybelépett kresz módosításokat, abban volt ez írva.
az eddig is így volt, hogy csak 40-nel lehet menni kismotorral, nem? legalábbis én így tanultam pár éve...
Hello
nincs kirepedezve jóállapotú, 3ér adom a szívócsonkot, a másik ami a karbiból jön az is jó, az gratis ha megveszed
Nem bánnám, ha az enyémen is átlenne
hát ez nagyszeű:D köszönjük a mesedélutánt:D jól sett így ebéd után
A 80-ason nekem át volt hegesztve a ccm 49-re. Nem tudom ki csinálta, én már ugy vettem.
Persze ilyen is van...de szerintem nem ez a jellemző. Autósokat sem szúrópóba szerűen ellenőrzik. Na van egy jó sztorim:
Sok évvel ezelőtt, havernak kellett egy kis "répazöldje" úgyhogy felültünk ketten a szimóra, mind2en bepiázva, rajtam nem volt sisak, és be Pestre. Visszafele, XVI.ker, bicikli út, 40el, rendőr int. Oké, személyik elő (havernál jogsi nem volt)...Nézik az adatokat, havernak a keze a zsebében, és szorongatja a kis műanyag zacskóban lévő "tudjátokhogymit"...remeg a lába, bevan szarva. Rendőr kérdezi ivott e, mondja span, hogy kortyot se (tök részeg volt) kérdezi a yard, hogy akkor miért van olyan szaga, mint egy szeszfőzdének. Span mondja, hogy megevett egy doboz konyakos meggyet. Rendőr mondja akkor szonda. (a másik kér fakabát a kocsiban ült) Haver fújja a szondát, már vörös a feje, a yard meg látja, hogy valami nem stimmel, morcosan oda szól: a másik végét fújjad baszod. Oké, a szonda persze majd szét durran a span lehelletétől, rendőr nézi, ledobja a földre széttaposa, de közben figyel, hogy a másik kettő észre ne vegye. Az lett a vége, hogy mondta lesz egy csekk 3000 Ft, de kéne a jogsi száma rá, de ugye a havernál nem volt ott, a yard meg felírta a mobil számát, hogy a aver küldje el rá smsben. Itta vége fuss el véle, a csekk 1 hét múlva jött. Aki nem hiszi járjon utána, de minden szava igaz a kis mesének, annyi különbséggel, hogy élőben kicsit röhejesebb volt az egész. Ja és még hallottuk, ahogy beszélik: "most kiket állítsunk meg? nem tudom, szerintem menjünk ki a Rákosi útra, és álljunk rá a BMWés majmokra." ...ennyi...
nem macerálnak?
rendszámos enduroval idén még nem állítottak meg, de az asszony kis pöcs (jog) robijával mindig basztatnak....
pedig alig férek el rajta olyan kicsi gép
De amúgy mikor haveromat megálították ien 40 el ment alig forgatta és a motorja is tök halk...
LoL biciklis már othagy milyen szégyen XDXD
Nem tudom a többi DTken milyen, de nekem a 80ason a hengeren domború a köbcenti felirat, ha netán egy vak vagy súlyosan látássérült rendőr állít meg és még lámpája sincs, akkor ki is tudja tapogatni Am nekem is az a véleményem, hogy nem kell menni, mint az állat és, akkor nem macerálnak. Amúgy tudjátok, hogy október 1-től az smkp már csak 40el mehet közúton?Nevetséges!
Okés. Email: skyline4@freemail.hu
Sokat segítettél.........................................
gázlámpával melegítsd, és nagyon óvatosan fújd a levegőt, majd egyre nagyobb levegőt adj
amikor beindult már nem kell gázláng
én kentem neki 12 bar-al a végén minimum egy méteres láng jött ki, hangja mint egy kisebb sugárhajtóműnek, füst akkora az elején hogy nem láttam a szomszéd házat
kipuff megy meggypirosan izzott...
Jaja haveromat is megálították a rendőrök városba közúti ellenörzés gyanánt és mondta rendőr hogy szerinte ez nem 50-es és felírták haver adatait meg fényképezték motort és mondták hogy 2 hónapon belül kap levelet hogy behívják bevizsgáltatásra. Letelt a 2 hónap nem történt semmi annyi hogy haverom azóta nem ment a motorral 10 Km-et se....
Átlátszó:) és világít + 1 helyzetjelző:D
Milyen izzotok van elöl?
Ki akarom égetni a kipufogót ezt h csináljam? melegítesem gázlámpával és közbe kompresszorral fujam bele a levegőt ? vagy nyomassam gázlámpával lekapcsolom és utána kompresszor ?
Szia ahol én lakok nagyon basztatnak érte h nem 50es (igazuk is van mert közbe 80van as ) de úgyse viszik be! csaka szájuk jár (haveromnak is van egy motorja de az 50es is de őt többször állították meg fenyegetőztek a kpm em el de sose vitték be amúgy meg márt kpm nincs is hanem vmi más van helyete szóval hagy mondják ugy se viszik be.
Helo!a yamaha dt 50ccm-es motor(70ccm es kit-el)kb mennyi vel megy?
Hello!
DT80-ashoz láttam vannak alkatrészeid. E-mailen a részletek?
Köszi Gábor