Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"A XX. kerületben lakom és sajnos csak burám van."
De mekkora....
Ezt a hsz-t nézd meg: 21279
szerintem eddig sem zavartál senkit :)
az Excel az gyárt ilyen felniket.
Gyártókat esetleg tudna valaki mondani?
Aztán többet nem zavarok. Egyenlőre :)

Üdv
vannak 17es sm szettek
50 felé indul
gugli
Sziasztok,

DT-mre szeretnék egyforma méretű felnit és aszfalt gumit aplikálni (supermoto-s kinézet és jó tapadás a cél). Milyen méret az ajánlott, illetve hol tudok jó áron hozzájutni ezekhez illetve kb. milyen áron?

Üdv
az én szekerem is indul elsőre vagy másodikra nagy hidegben is, csak elindulni nem tudok vagy 5 percig, vagy csak szivatóval mert lefullad, nem kicsivel nagyobb fúvóka van benne.
akkor mind1 de azért köszi a segítséget
A XX. kerületben lakom és sajnos csak burám van.
ja most olvasom, h neked csak búrád van
köszi Darknox, a te lámpád dt-re való, vagy vmi képet tudnál küldeni, és ha jól tudom te itt laksz nem messze a 21. kerületben én a 18.-ban
Le fog repedni a festék főleg ha terepen használod a motort... Nem véletlenül vannak anyagában színezet idomok a terepmotorokon meg aztán a karcoláskor ki fog ütni alóla a másik szín.
Itt találsz hátsó lámpát ha csak búra kell az is van KATT IDE
De ha érdekel van nekm is egy hátsó lámpabúrám csak el van repedve de nem ázik be és nem is látszik a repedés annyira
Sziadztok nem tud valaki dt 50 sm hez robbantott rajzot az egész motorról kellene
Előre is köszönöm
szia kösz szépen az infot
asszem elsején rakta fel és ilyen 5 ezerért, van kint kép, megtalálod könnyen.
olvass visza egy kicsit, tegnapelőtt volt itt egy eladó polisport fejidom.
szijasztok kellene nekem egy ballos idöm elöre meg egy fejidom ha tud valki valmit szoljón elöre is kössz
Vadonat új (pár napos) NGK BR7
nekem is hagyni kell kicsit járni hogy melegedjen mert fullad kisgáz adásra is :)
Hát nem tudom, megy rendesen nincs semmi baja. ami eddig volt az az én butaságom volt. Pl behalt a gyertya, nem indult én meg besz*rtam...szóval nincs vele semmi ilyesmi. Am amióta megvan olyan még nem volt, hogy ne indult volna első rugásra.