Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudom.Sajnos a 2T olaj csöpög a pumpától. Karikától tudom, hogy "O" gyűrűs, úgyhogy tavaszra az is kész lesz. Amúgy 2-3 naponta 1 csepp jön belőle, így annyira nem gond.
Jah, azt hittem hogy eladod :DDD akkor családban marad :))
A macska keresi hogy honnan csöpög az olaj:)
Igen rendszámos. A fiamé lesz, ha levizsgázik. Most nyert egy ingyen elméleti oktatást az egyik autósiskolánál, csak nem vizsgázhat amíg nincs 15 és 3/4 éves. Az majd január végén lesz.
Giannelli bizony, és a rezó is
rendszámos?: ) szép darab :)
Az Gianelli dob? :D
Én leszedtem az összeset és újra fogom festetni, aztán matricázni. Tavasztól már új tulaja lesz .
Leganyéztam ma a mocit. Néztem hogy a müanyag idomok, tök sazrul néznek ki. Kivannak fakulva, karcosak stb.. Mit lehetne vele csinálni?
Polirozás? Festés? Ilyen pasztával való lekenés?....
Amikor beindítottam ma a motort a kipufogó beköpte a falat ilyen olajos trutyival. Nagyon ocsmányul néz ki a ház falán egy 20 centis fekete folt. szerintetek mivel tudom azt letakarítani, ami nem oldja le a festéket a falról?
Ez számomra új, eddig csak 5 sbességes levegőssel találkoztam
Bizony. Ez egy léghűtéses, 80ccm-s megszakítós gyújtásos 6 sebességes régebbi yamaha dt 80-as blokk.
szijasztok kellen e nekm egy jobbos tank idom meg egy fejidom fektében ha tud valki valamit szoljónk köszönöm
üdv mindenkinek ha valakit érdekel van léghütéses dt hez 125 öshöz komplet blokk tömités garnitúrám bontatlan 2000 forint! továbbá elöl tárcsás hátul dobos vizes poweres 6 sebsségeshez váltom 2 blokk deklim tankom szép állapotu központi rugostagom és blokk fogaskerekeim ha valakinek esetleg segithetek akkor irjon vagy hivjon 06 70 262 60 46
Léghűtés és 6 sebesség ?
Sziasztok!

Már kérdeztem régebben is, és tudom, hogy páran próbáltatok segíteni is, de sajnos azóta sem jártam sikerrel :(

Lehetőleg új, vagy jó állapotú megszakítót keresek egy 80ccm-s régebbi léghűtéses 6 sebességes Yamaha DT blokkban Budapesten vagy annak szők környékén.

Ha tud valaki boltot vagy eladót az kérem írja be, mindenütt böngészem a hirdetéseket, de sajnos ilyet még nem találtam.

Előre is köszönöm a segítséget!
Köszönöm a segítséget ,de sajnos nem oldódik meg vele.
Sziasztok. Először vagyok ezen az oldalon, de remélem tudtok nekem segíteni. Egy 1988 as Yamaha Dt 125 LC teljes felújításába kezdtem bele, de megakadtam. Kellene egy ypvs elektronika,mert sajnos az enyém a 3 szelep fordítás helyett csak egyet csinál. ha valakinek van egy ilyen a polcon, azt szivesen megvenném. Email: yamahadtlc2@freemail.hu Tel:06209334919 Előre is köszönöm
pedig többet kéne mérnie, ha az eredeti keréknél kisebbet raktál...
vedd le az aksirol a sarukat és rakd vissza, ráadod a gyújtást gondolkodik egy sort és utána jólesz. Legalábbis az 50-es dt-m ezt csinálja és az XT-n is ez a rendszer van, szerintem jólesz.
Tudom, hogy láttam valahol, ha jól emlékszem ezek közül valamelyiken. De nem kifejezetten dt-hez, hanem univerzális.


http://bembomotor.hu/module/li...
ht
tp://szokemotor.hu/aruhaz/in...

http://www.nagyvas.hu/m
otorosb...
Sziasztok!
Van egy yamaha dt supermotom.Digitális órája van, és km/h-ra is, és megtett távra is kevesebbet mér kb.20%-kal.Egyébként működik.
Valakinek valami ötlete?(Már próbálam közelebre-távolabra rakni az érzékelőt a tárcsához)
Sztem azon nevetett, hogy "csak búrám van"...
Más: Keresek műszerfal egységet, akinek van eladó, lécci jelezze. 125ccm Lc1-Lc2(lehet ua. nemtom)
Szevasztok!
Yamaha DT125R-hez kellene hátsó lábtartópár!
Tudna valaki segíteni?
Most ezen mi olyan vicces? Te úgy írtad volna hogy 20 kerültben?....