Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiéd a cucc
Nana...Beszállok a licitbe!Ingyen aquapark jövőnyáron?
Néhány jó szó és pár vállveregetés?
neked menyir ér meg?
mit kérsz értük?
az nicns de találtam 1 csomó simo meg jog cuccot:D
Nézzé' már körül abban a garázsban nincs e egy kényelmetlen TZR, mer ha van told fel aquaparkhoz oszt elviszem szívesen
Srácok Takarítotam ma a garázsomat:D
Találtam pár dt125r vadi új tömítést
itt van kép akinek kell az írjon:D
okké értem:)
Nem a hátsó dobot kenem össze hanem ahol a hátsó dob megy össze a rezonancia dobal és ott kenem körbe amúgy meg szürke de mind1 h milyen szinű mert az idom eltakarja ugy is
Nekem a tdr emen volt 1 le eresztő csavar a végdobon. és ott letudtam engedni az olajat járattam 1 kicsit h felmelegedjen mert akkro könyebben kijön az olaj.De az még nem volt szétvágva. a másik végét meg szerintemúvatosan köbe lehetne bágni és onan kilehet belezni ez a legegyszerűbb módszer szerintem
ja ,van benne valami, de mivel nekem szivárog /igaz azért mert valami hülye elődöm 5 ös pálcával 200Amperrel akarta összehegeszteni és csinált egy fél centis kiégetést a csatlakozó részbe/ ezért szépen összehegesztem, ha baj van meg elflexelem. úgy is az emeber legjobb barátja a kutya után a flex...
Nekem egyátalán nem szivárog. én azért nem hegesztettem össze mert ha pucolni kell vagy akármi akkor ne kelljen felxelni meg aztán gyárilag is olyan hőálló gumival van összetéve a 2 dob. És szerintem a hegesztés még azért sem jó mert ha ugratsz vagy nagyon rugózol megfeszülhet és elrepedhet.
+ egy kis zöld-sárga szigetelőszalag vagy drót ,egyébként én kiégetem valamennyire hogy könnyebb legyen aztán összehegesztem co2 vel, oszt nosza. sztem érdemes összehegeszteni ,legalább nem fogja engedni az illesztésnél azt a jófajta fekete olajsarat.
Igazából a külső és belső oldala is gumi csak térben középen van egy szövetháló amit csak akkor látsz ha pl elvágod a gumicsövet akkor az élén látni.
Azt én is hallottam, hogy hidegben alacsonyabb hőértékű gyertyát is lehet használni.
Igen pont most akartam írni de magát a hásó doboz azt kcisit macerás olyan kenőcsel össze kenni... remélem pirosat használsz fekete dobon:D
Mert akkor te is igazi kókány mester vagy!
Hmm ez lehet jó 5let de ez a sövetbetétes gumicső kívül szövetbetétes nem belül? amugy kösz az 5letet
Összetétel alatt azt érted ahol összedugod a hátsó dob csövét a rezonancia dobból kijövő csővel? Mert ha igen akkor csak egy szövetbetétes gumicső darab(vízcső autósboltban) kell meg két bilincs nekem úgy van már egy ideje és még semmi baja.
szia engem érdekelne yamaha450wrf@hotmail.com az msn cimem vagy küldj emailt ugyan erre a CIMRE CSAK FREEMAIL
szijasztok kellene nekem egy 125 dt R fordulatszám mérö ora meg az elsö tank idomok meg egy fejidom és feketébenn elöre is kössssz
Nem kellet ragasztani : D így is alig ment bele x D sőt mikor összeraktuk a blokkot kicsit összehúztuk a csavarokkal megszorult szóval hnap reggel szedhetjuk szét remélem össze is rakjuk a blokkot holnap az egész motort nemhiszem...pedig márt olyan jó lenne motorozni :D de amikor apám nincs itthon nem tok motorozni sárba mert haverom nem akarja összesaralni a motorját :S
és a főtengelycsapágyat végül beragasztottad?
Hát veszíteni nem fogok vele ha kiégetem : D amúgy ilyen kenőcsöt használok az összetételhez meg volt benne gyapot is de mind a2ő kiég belőle rövid idő alatt de mostanába a kenőcsel kenem be az összetételt lehet azé nem tart sokáig mert rezeg az összetételnél majd próbálok sörös dobozból alátétet vágni h kisebb legyen a 2cső közti hézag és ne rezegjen annyira hátha úgy tovább tart : D
át veszíteni nem fogsz vele:) am ott gáz van ha kiég a gyapot belőle főleg 2 hét alatt