Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kiégetem tuti jobblesz? amugy a gyapot kiég meg vettem ilyen kenőcsöt az is 2hét és kiég :S
persze am sem tudtom volna menni mert másnapos vagyok hosszú volt az éjszaka :D így nem szeretnék mocira ülni
A gyertyákról még annyit, hogy tegnap vettem a DT80ba NGK BR7 gyertyát. Azt mondta a szerelő, hogy hideg időben bizony ajánlott alacsonyabb hőértékű gyertyát használni...Meg hogy régi, ezért valsz kopott motornál szintén célszerű a gyárilag előírtnál alacsonyabb hőértékűt tenni bele.
elkellett mennem reggel az apeh-hoz remélem összetudunk hozni egy időpontot majd.
Keresek 80asra végdobot!
Vagy alkatrészeket cserélnék el pufóra!
vidd el kiégetetni a kipufogót:) és megszünik az ilyen gondod és a gyapotot cseréld ki a végdoban
Hát persze valamennyinek jönni kell de azé ami az enyémből jön az sok na majd máma lefotózom menyi jön ki belőle....x D :S
a fekete cucc rendben van az az olaj ami kicsapodik (vagymi, nem vagyok kémikus) a kipuf gázbol (tudtommal), a másik nemtom
Eladó jobb oldali tankidom, dt125R. Posta utánvéttel is.
Ha érdekel valakit, írjon.
Nekem nem lett jó, dt50r-re kellett volna, de sajna nem passzol sehogy.
értem.........
Valamelyik nap elmentem etse a kocsmába 10óra fele leerszkedet a köd meg eset valami és ugye cross gumi van rajta kanyarodik ki a kocsmából megcsúszot 2esbe mentem haza(kb 2kilométer) kis fordulaton másnap nézem a lengőviláról folyik az olaj a kipufogó végén meg piros olajat is találtam(piros castrol olajat használok) na most gondolom anyitkap h nem birja eldologozni az olajat meg az se normális h folyik a kipuffogóbol ilyen fekete szar nem?! na de ezt most kezde nemrégen 2hónapja edig nem volt ilyen :Selállítódot vna a pumpa vagy mi?:S
Keresek dt125 műszerfalat, LC, LC2
üdv
Az nem azért van bakker! A lerakódott olaj ég ki a kipuból, ezt minden 2t csinálja. Nézz hátra 15perc múlva, akkor már nem füstöl.
hát sztem így is túl olajozza a magasabb fordulattartományba, mivel amikor úgy 70 és a halál közt megyek már felesleges a tükörbe néznem mert minden szép kék
Gondolom ha valakiben van egy kis félsz akkor az ráállít hogy tutira ne ragadjon meg. Mondjuk azt nemtom hogy mennyire lehet állítani de ha pl bejáratos a gép akkor ráállítod és nem kell külön olajat önteni a tankba vagy nemtom
egyébként minek kell változtatni az adagolt olaj mennyiségén? miért nem jó úgy ahogyan a gyárban beállítótták a hozzáértők?
Nem kivenni, hanem hozzá tenni kell, hogy több olajat adjon. Csak azt nem írják, hogy mennyit számit pl. 1tized.
Köszi, majd szétkapom, mert az enyém is kezd szivárogni. Reméltem, hogy O gyűrű, nem valami spéci kell bele.
A pici szimmering alá ment az "O" gyűrű...mert ott folyt a tengelynél...
De a pumpa akkor megy csak, ha gázt húzol...
Próbáljátok ki, alapjáraton jár és a bowdent felhúzod...bár szerintem ha a hézagolót kiveszed akkor adhat többet...ha ad..
http://www.manualedereparatie....

Itt van mentsétek el :D sok szeretetel küldöm minden yamamaha tulajnak:) sok sikert jó szerelést
Karika! "O" gyűrűs, vagy mit csináltál vele, hogy ne follyon?
én tisztelegtem
a minap istenként tiszteltek itt valakit, aki belinkelte. olvass picit vissza!
service manual : O ? linket tudsz adni?