Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha kiveszel, akkor kevesebb olajat ad, ha beraksz, akkor többet. töltsétek le a service manualt, abban minden le van írva!
A Yamaha Motor Corp.
Ki találta ki, hogy lehet a szivattyút hézagolni?
Nem lehet! Az be van állítva egy adott keverékre és kész...
Minél több gázt húzol neki annál többet ad....ennyi
Szedjétek szét ízekre, (én már megtettem mert folyt az olaj..) majd rájöttök...
sziasztok! nincs valakinek elfekvöben egy (ha lehet akkor fémszinü) kuplungkarja DT125R-hez? sürgösen kellene mert nemsokára teljesen motorozhatatlan lesz az idö és szeretném használni még a vasat :) ha valaki tud szivesen megvenném!
És innen kell kivenni vagy berakni hézagolókat h kevesebbet vagy többet kapojon?(ezek még eredeti hézagolók lehetnek?)
Má bocs h megint feldobom ezt a témát de én még mindig nem vágom h h kell visszavenni h kevesebb olajt kapjon esetleg vki bekarikázná nekem a képen . Kösz : D
hát az lol
amugy szerintem valami értelmetlen kertvégi kókányolás lehet. pl. az alkotója nem tudta leállítani egy eldörzsölt drót miatt és nem ,hogy megkereste volna a hibát ,inkább "bekötött" egy új leállítót. Alkalmanként igen érdekes , utólag fel "szerelt" accesoriest lehet találni az ilyen dologkon
igen, gyanús is volt miért van egy fél lityis palack az ülés alatt amúgy komolyan nem tudom mi az, nyomkodom, de nem csinál semmit
gondolom a nitró mivál nálam is ilyen gomb van hozzá
nekem a gombavan ötletem:) keresd meg a végét:) talán neont raktak a dt re lég népszerű manapság h neont rábassza mikro jön a zsaru meg lekapcsolja:)
Alapjáratra: takarítsd ki a karbit légszűrőt, állítsd be 1500-2000 közé és jó lesz
Köszi, nyomom de nem történik semmi na mind1

Még egy kérdés...Most az csinája a motor (DT80), hogy beindítom, de csak akkor jár, ha húzom a gázt, amint visszaengedem, leesik a fordulatszám 1000re, jár még 2-3 másodpercig aztán leáll van valkinek ötlete?
köszi!
Akinek van ilyen kapcsolója,azaz a "tologató" feleslegben,akkor szóljon,keresek egy ilyet,mert én lerúgtam az enyémről!
:S

A képlopás remélem nem gond!
:)
az utólag beszerelt valaminek a kapcsolója.látszik rajta hogy nem gyári, próbáld ki lehet semmi célt nemszolgál már.
Az nem gyári nemtom mire való, de megnyomod azt kiderül felrobbanni csak nem fog
Láma kérdés, de mondjátok meg légyszi, hogy az a gomb mire való...(DT 80) köszönöm!
Van egy elado kormányom. Egy festés ráférne. Akit érdekel irjon vagy msn.
Ealdó DT125R jobb oldali tankidom. Fekete, nem törött, karcos.
KERESEK GYÁRI VÉGDOBOT 80ASRA!
VAGY CSERÉLNÉK DT ALKATRÉSZEKET VÉGDOBRA!
Van kormány, oldalidom, sárvédők, fordulatszámmérő, gumik amik nagyon faszák, első hátsó felni, ülés!
Még mindíg keresek kör alakú km órát, de úgylátom nem nagyon fogok találni. Arra gondoltam, hogy meg kellene próbálnom az újjabb dt-k műszerfalát a kockát. Esetleg lenne vkinek, ami nincs motoron, feltennék pár kérdést róla.
üdv
az nemsok idő :D letöröltél msnről régen vagy mivan hogy sose vagy fent?: d
Hát valamiért csak nem egyformára rajzolták, de ha mégis tök egyformák akkor szerintem mindegy hogy melyik hova megy
Hát nem tom h hogy leszek készen:D de ha kész lesz akko még a cross cumókat is átkell raknom rá:D
fasza ennek örülök! Hétvégére probált megcsinálni mert megyun Fótra sokan és gondoltam jöhetnél teis. Környékbeliek is jöhetnének, legyünk minnél többen!