Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen:D
szimeringeket nemtaláltam meg, azt enmtom megnézni, de valakinek csak van, és megmondja
hello! megnéztem a csapágy számát. tehát Koyo 6305R1SH2-T9 CS35 Igy tudni fogják hameg nem koyot akarsz akkor méret szerint kell belső-külső-szélesség, akkor szólj és lemérem.
de a láncot nem télire kell lezsírozni, hanem spray-zni egész évben! Na mindegy, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.
hát figy... télen gondolom úgy sem motorozik vagy 3 napig...
most nem ráér leszedni? mert én az össze motoromnál így csináltam megadtam nekik a kellő törödést és meghálálta:) így lessz hosszú életű nem úgy h hát msot nincs pénzem tömítésre van itthn fbs paszta jó lesz az tömítésnek... és azoka motorok elöbb tönkre mennek mint amit kellő gondoság ha 2 napig nem motorozik vele az ember akkor 2 napig nem érted?
Ugyan minek ez a rituálé Motorozni nem is fogsz? Darknox eljárása tökéletesen megfelel.
Gázolajba beáztatod én 1 napig hagytam ázni utána rongyal át töröltem 1 párszor vagy benzinbe áztatod átörlöd és utána gázolaj még 1 szer átörlöd és lefújod lánc sprével és hagyod fél napot száratni még 1 szer átfújod és nagyon jó lesz:)
Akit érdekel van egy olajpumpám DT 80-as motorba!Hibátlanul működik csak én kiszedtem és magamnak keverem inkább az üzemanyagot.
Köszi szépen a segítséget!
brigéciol, gázolaj vagy akármilyen zsíroldó jó utána átmosod vízzel letörölgeted és befújod lánc pray-vel
Te is letudod mérni fogsz egy cetit és az első villa szárak közti távolságot megméred utána megméred a lengővilla szárak közti távolságot és mind a 2 méretből kivonsz 3 cm-t akkor lehet a legnagyobb gumi ami befér bintonságban.
1 kérdés! a láncot mivel tudom szépen lepucolni? 0gyűrüs
Köszi nekem jól fog jönni! 7végén burítottam apró darabokra az egész mocit!
Nekem is van 1 pár szinte teljesen új cross gumi.Eladó holmijaimnál ott van.
Srácok gondoltam megleplek titeket 1 kis ajándékkal:) így tél elején:D
http://www.manualedereparatie....
1 kis szervíz manuál h könnyeb legyen szerelgetni a mocit
Nekem van egy komplett első kerekem gumival, meg egy 19es hátsó cross gumi, mind a kettő jó állapotban van, akit érdekel írjon!
Sziasztok!A motoromon /80-as DT/eléggé hurkák a gumik,csak nem tudom cross gumiban milyen méret férne el elől és hátul,ebben tudtok nekem segíteni?
Előre is köszönöm:Gergely!
nem tudom milyen dt-ről ,és nem tudom milyen simsonrokról beszéltek, de az EREDETI dt kuplungbowdennek ami az enyémhez való annyi köze van a simsonéhoz hogy fekete a külseje. főleg átmérő nem stimmel mivel a sodrony és a tok is 2x olyan vastag . vicces h valamit felír ide valaki jószándékkal hátha másnak ez segít, erre röktön a leszólás-okoskodás "aki nem szerencsétlen meg tudja csinálni" . /nekem ennyit lazán megér h normális, eredeti állapotú legyen/
Valakinek nincsen LC1es dt-be 50mm átmérőjü dugó? Ami már nem kell neki és még nincs eltörve meg ilyenek?Kopottság nem számit csak egybe legyen a két gyűrü meg minden :)
Akkor már lécci a szimeringeknek a számát is lécci :)
holnapra megnézem neked:) persze ha addig nem irja le valaki
Még valami!
A blokkban lévő csapágyak típus számát tudja valaki? Főleg a fötengöcsapágy érdekelne:D
DT ALKATRÉSZEK ELADÓAK!

Olajszivattyú, sárvédők, burkolatok, ülés, villaszár, alsó kifli, kerekek, fejidom!
2000ft-tól!
Képeket tudok felrakni!
Köszönöm a segítséged! Minden jót!