Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem bár 50-esem van 5ös hőértékű gyertyát rakott bele a szerelő. vettem én is br9-est, de azt mondta felesleges bele akkora elég kisebb is. gyárilag a br9-et írták. nem tudom mi az a habosodás, de eddig abszolút semmi baja nincs.
Na akkor ezt most nem értem! Azt tudom, hogy gyárilag az NGK BR9 való bele, de ezt sokan szidják. Utána néztem, hogy használják e a magneti marelli cw7lp gyertyát dt 80ashoz, és sok helyen írják, meg ebben a frórumban is többen írják, hogy ezzel használják.
akkor most?
Am mit jelent az, hogy "elhabosodik a dugattyú"?
ma volt valaki kint fóton az endurokrossz futamon?:D indult egy dt-s is:D merész ember :D:D
Nekem teljesen visszacsúszik van az a kis kihúzója és annak a végén van egy ilyen bigyó és az olyan mint ha egy kulcs menne rá (nem tom h tudod e mire gondolok ha nem dobhatok fel képet...)
Én a helyedben nem nagyon húzgálnám a fülét a 7-es gyertyával, mert gyorsan motorgenerál lesz a vége.
Az Ngk-ból a BR-9-es min kell bele, különben elhabosodik a dugattyúd...
Jaja, nekem kint marad...kb 1 mm-et csúszik vissza.
Hali egy olyan kérdésem lenne h ha ti meghúzzátok a szívatót akkor az kint is marad magától?(mert nekem hol meg marad hol nem) mi lehet a baja?
Értem és köszi a választ!
magneti marelli cw7lp jeeeeeeeeeeeeeeee

Havernak volt egy alighasznált, beraktam és pöccre indul Na végre én is kihasználhatom a szép időt
szia kössz életet mentettél :D
Nna letisztítottam meg lesmirgliztem a gyertyát, pár másodpercre be is röffent, aztán megint annyi...most már legalább tudom, hogy valsz egy gyertya csere megoldja...remélem.
Ja!
Amúgy ez ugyanaz,mint amit az Obiban lehet kapni Motip-os,vagy nevét nem tudom festék,csak azok árban jóval többek ennél,a gyártó ua.!
Én azzal javítgatom ahol valami baja lett a festésnek.Árnyalatban elüt,de 1-2méterről észrevehetetlen.
Műanyagra,fémre nekem tökéletes,bár annyi tippet elárulok,hogy festés előtt jó beletenni a flakont meleg vízbe,nem forróba,hogy átmelegedjen az egész,akkor jobban porlasztja a festéket,könnyebb festeni vele.

Simson tankomon egy éve van,hibátlan a benzinnel szemben!
Hali 846. oldal 21120-es hozzászólás én is tegnap csináltam
Üdv! Valaki megtudná mondani, hogy hol szedjem szét a csöveket, hogy normálisan letudjam engedni a hűtő vizemet? És hol kezdjem el a feltöltést.
Sziasztok!
Kéne nekem egy kis segítség!
Meg tudnátok nekem mondani,hogy hol tudok jó minőségű dugót venni 80-as DT-be?/prox/Meg a bejáratás folyamata hogyan zajlik ennél a motornál?Még fojtott nem is pörög csak 6ezer körül!
Előre is köszönöm!
Üdv:Gergely
Szóval a google kidobta egyből. A mattfeketéjüket már használtam, az jó, de azért az nem a műanyag idomokra lett kitalálva.
Ez jó műanyagra? Mi a neve pontosan? Nem very az a wery véletlen? Köszi
A festéses dologgal kapcsolatban meg veszel egy,vagy 2db Wery Well fújós festéket (kb.700ft/db),tankról meg lehetőleg lemajzolod ami előtte más ráfestett,aztán nem kell 5-6e ft-ért festékálló kétkomponensű festéket kevertetned!

Arra kell vigyázni ennél a festéknél,hogy a legelső réteget,vagy az első 2 réteget vékonyan kell ráfújni,mert alatta a gyengébb festéket megoldhatja!
megtudná valaki mondani hogyan álitsam be a karbimat dt125lc 1987se


Ez zsírkirály tag!
Ennyi állatságot összehozni!
:P

Nem semmi videók!
Jah még egy jótanács vezérlés nélkül soha ne kösd rá! Sajnos tapasztalatból mondom hogy ki fog feküdni nekem 17.000Ft-om bánta
www.nagyvas.hu itt találsz 1050 ft asszem ha jóltudom és 1600 ért kiviszik házhoz...utángyártott de jo én vettem már onnan .hasonlóképp jártam mint te
szia

motorbontók számai egy másik fórumról:
Tarján: 20/427-1314
Vértestolna: 20/414-9431

nem tudom melyik él még, de gondolom egy próbát megér!