Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem meg csináld azt hogy keverj be benzint rakj a tankba húzd le a kölönolajzás csövét, indítsad el a mocit, járatgassad, majd a csövet rakjad vmi pohár fölé, és ha jön olajod akkor nincs gond, jó az oaljzód, ha meg nemjó akkor több oka is lehet.nembiztos hogy rossz lehet a bovdennel van gond,vagy más.csak elösször rá kéne jönni hogy műkszik-e, de ezt igy megállapíthatod.
karbi? Hogy jön az ide?
Sztem ráférne egy alapos karbi tisztítás, de valsz nem csak ennyi.
Segítsen valaki plzz!
Hello!

Megvan még a 21"-es és 18"-as felni pár DT 50-hez? Amint megjön a novemberi ösztöndíjam vevő lennék rá. Feltéve ha tökéletes állapotban vannak.
Sziasztok!
HELP!
DT 80 LCII ma kimentem vele és hamar felmelegedett, és meg is ált. Csak tolásra indul. Levettem a karbiról azt a ruhával bevont csövet száraz. a közepe fele mintha vmi lett volna OIL szerüség. Berugtam, szivta befelé a levegőt de olaj az nem jött. Levettem a kisdeknit, és a tartályból jön az olaj. Beszarhatott az olajPUMPA? Elég ganyé volt a dekniben pl falevél meg ilyen sár darabkák. Mit csináljak? Szét lehet szedni valahogy?
oksa köszke yamaha DT125 R 1992 évjárat és fekete
Én meg nem vagyok gondolatolvasó és nem tudom kitalálni, hogy a száz féle DT-ből melyikhez keresel idomokat. Észre vehetted, hogy segítek, akinek csak tudok, de baszki annyit tegyetek már meg, hogy tipust is írtok. Ha DT125R-hez kell, akkor tudok egy srácot, aki árul jobb és bal tankidomot, kupakot meg kaphatsz tőlem is ingyen.
a kipufogó dobbal is tudsz változtatni a hangján, rakj bele gyapotot, vagy vegyél ki belölle.Multkor énis raktam még hozzá.nemnagy dolog megcsinálni.Ez a legjobb módszer és nemis annyira sufni
Hello!
nem probléma, de valószínű már nem aktuális. de ha mégis akkor maj dúgy is jelentkezem!
Nekem is volt rá példa hogy felpörgött a motor 4-5ig miután beinditottam és nem is tudtam lejjebb venni a fordulatot viszont nekem annyi volt a probléma hogy miután a bovden kettéágazik van a karbi tetején egy gyorsállitó vagy micsoda és abban van benne a bovden.Na nekem a bovden háza fel volt akadva a szélére a gyorsállitónak és csak ujjal visszapattintottam és kész.Legalábbis nálam ennyi volt Nézd meg mert lehet csak ez jobb esetben
Hali

Azt szeretném tudni, hogyan tudok változtatni a motorom (DT 80 LC2) hangján. Akár mélyebbre, akár magasabbra. Ilyen sufnituning módszerekre vagyok kíváncsi. Olvastam valahol, hogy kilehet szedni a légszűrőből a zajcsökkentőt, csak nem vagyok benne biztos, hogy melyik alkatrész az.

ÖTLETEK?

THX előre is!
Attól még hogy YAmaha450wrf a nevem attttól mér a wr hez keressek dolgokatt attol még nincs wr emm nme vagyok fogyatékos tudom hogy holl kell és mi után érdeklödnii csak ez a kedvenc mocim amit szeretnék a Dt után meg ha figyelmessen olvastál volna miota van a Wr en power kupakk na mindegy bocs ha megbántottalak ha tud valki valmit szoljon elöre is kössz
Bocs a kései válaszért!
Van dtR karbim síktolattyús,vizes 15.000Ft
70/270-6870
Wrf-hez ne itt keress, ez dt topik.
szijasztok kellene nekem jobb és ballos elsö idomok feketében ha van valkinek szoljón vagy estleg hol tudok szerezni meg egy fejidóm is kéne az is fekete meg egy power kupak ami jobb oldalt van aszem mivel ball oldalt van a motor kösz elöre is szijasztok
2 és 3: nagyon úgy néz ki, hogy főtengely-szimmering probléma.

szerintem is az a Derbimnél is azvolt még régebben.
Vagyis a melegbe ne forjon fel
1. Én azt hittem hűti hogy a hidegbe ne forjon fel a benzin.
2-3. Akkor én is jól gondoltam a dolgokat.
4. Hát csak lesz valakinek:)

Köszi amúgy :)
Szia!
1: fűti a karbit, hogy hidegben ne csapódjon ki a benzin a keverékből.
2 és 3: nagyon úgy néz ki, hogy főtengely-szimmering probléma.
4: sajnos nincs rajzom
Hello!

Nekem lenne több kérdésem is egy 1991es Yamaha Dt125-el kapcsolatban.
1, A hengerfejről két cső megy a karbira ez mi célt szolgál?(a víztérből megy a cső)
2, A bovden nem szorul meg semmi a karbi jól van beállítva és mégis pörög a motor folyamatosan 4-5ezer közt.(Mikor elhoztam jó volt azóta csak egy hengerfejtömités lett csérélve.)
3, Szint úgy karbi kérdés. :) Félgáztól lehörög a motor.Nem pörög hanem cask fullad meg. Karbi átmosva átfőzve minden.
4, Az öninditóról egy rajzot valaki felrakna?Vagyis hogy kéne fent lenni a lendkeréken?Mert az istennek nem jöttem rá :)

Előre is köszi!
slick gumi hátul :D mennyi időt szoptál ott?:D:D
Keresek még mindig ilyen idomot csak jobbosat.
ezen a képen sincs bekötve a cső, csak hosszabb mint nálam.
Le tudjon folyni a benya és ne legyen vákumos. hehe :D
Vagy valami ilyesmi:D De lehet hogy nagyon nem. :D Sőt biztos :D