Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, de mintha már ezt mondtam volna én is msn-en. Nem sikerült még levenni a főtengelyről? Ha elmozdult, akkor az sajnos gáz, mert a kúp is kaphatott.
vágod te...
Szerintetek, ha kiszedem a légszűrőből a zajcsökkentő gumicuccot az nem okozhat valami bajt? És ha kiszedem, szedjem ki az egészet vagy csak nyessek le belőle?
Igényes és nagyon szép lett!Grat! Hogy hogy eladsz egy ilyen csodás bringát?
Köszi a segítséget! még 1 kérdés. az lehet akkor h.az éket elnyírta elmozdult a lendkerék és ezért rosszkor gyújt?
Heló!

A dt-ken nem lehet állítani a gyujtáson, mindennek fix helye van!
lendkerék ék, trafó, gyertya, pipa, gyertyakábel amit én megnéznék.
Sziasztok!

Eladnám a motorom dt 200 wr
Képek az adatlapomon.
Na ez ami nem igaz! Hogy a DT szenvedne országúton?PFF!
Hello Mindenki!
Valaki tudna segíteni abban h. hogyan tudom beállítani a gyújtásom. valószínű utógyujtás van mert csak durrog, el sem indul.de szikra van. az alaplapon kell fordítani, vagy ezen nem így működik?
előre is köszönök minden segítséget!
Nekem egyértelmű lenne :)
Amúgy ilyen index, akku, meg stb. ezek mind felesleges sallangok, egy terepmotorra ilyen nem kell. Ilyen motor meg terepre kell, országúton szenved.
Biztosan tudod, milyen az a kegyetlen szag, amit régen a 2 ütemű trabantok mert wartburgok eregettek...nagy ez is olyan volt de valami fertelem erősen!
Hello!

Valaki megtudja mondani hogy mien csapágyak és szimeringek kellenek egy 125ös Dt-be?91es évjárat és öninditós.
Köszi.
Dilemmázok mert lenne egy 94-es 50-es 5 sebességes levegős indexxel zsir állapotban, alig használt, felújítás után,

meg lenne ez a kuplungos, világitos külsőremegviselt, index és akku nélküli 80-as vizes.

Nem tudom melyik legyen, egy árban vannak.
A kuplung általában össza van ragadva, azért nem reagál(ez akár természetes is lehet), vagy sűrű az olaj, vagy bevágodott a kuplungkosár ,a világitásnak meg ezer baja lehet, lehet csak a szabályzó, égő.
Semelyik sem olyan hiba, ami nagyon vészes lenne, alkudni kell.
Lenne egy vizes 80-as csak a kuplungja nem reagál azonnal, meg harmat gyenge a világítás rajta.
Érdemes megvenni vagy sokat kellene költeni rá?
Valszeg vízpumpaszimmeringet kell cserélned.
Cagiva Prima R,6 sebis eladó, 120e Ft.
Ha érdekel,írj itt,v email/msnem: bojtorbalint@freemail.hu
teló: 0630/3855381
Sziasztok! kérném a segítségetek!az lenne a bajom h kicserélem a blokkban az olajat motorozok 1 órát és fehér szinű lessz a motorolaj valoszinű öszefolyik a hütővizzel és a hutőbe is olyan lessz a víz.... mi lehet a baj? lécci segítsetek! köszi
válaszoltam a vidinél.
Azt nem tudom,milyen lehet, talán ha érezném....
köszönöm

És az a rettenet szag mitől lehet?
Természetes jelenség a hideg időben, hogy a kipufogon távozó vízpára a hideg hatására kicsapódik a levegőben. Szerintem nem kell aggódnod, nincs baj a mocival, persze nem árt az óvatosság.
Köszönöm

Igen, vízhűtéses...hát sajna ezt már csak holnap tudom megnézni mert azóta besötétedett.
Szevasztok dt-sek!
Nem volt még hasonló problémátok? :

http://www.sportmotor.hu/motor...

Tudnátok segíteni?
Nem okoskodni akrok, szerintem bekapja a vizet valahogyan! Meg kell nézni, hogy alapjárat van e melegen, nézd meg a vizet a hűtőjében , hogy nem e olajos! Ha mindent rendben találsz akkor írjál bővebben a jelenségről hátha tudunk segíteni.
Egyébként vízhűtéses lc 80-as?