Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felvettelek msn re. Ott megbeszéljük. Én nem akarom szét szedni, majd elviszem szerelőhöz. Most van elöször dt-m. A vizet hogyan tudom leereszteni? Meg megnézni hogy jó-e? És a külön olajzást?
Jah és még egy gondom lenne. :D Fel van feszítve a gyujtás kapcsolóm és kiesik belőle a kulcs. Lehet bele venni? vagy mi a megoldás?
teljesen más a kettő, tzr-é jóval rövidebb
sztem pont az a bajod ami nekem volt anno. A fogaskerék perselyezése kikopott, és lötyögött a tengelyen,amitől néha megszorult, majd kitört egy pár fog a fogaskerékből,amitől aztán néha kihagyott...szedd szét, nézd meg, ha kell a kerék jelezd.
meg vannak elfekvőben tömítéseim,hátsó felnim, kormányom,kézvédőm...
Hello mindenkinek.
Ha esetleg valakinek DT 80 LC2 van és szarakodik a berurómechanikája akkor van nem használt, perselyes berurófogaskerekem baráti áron.
MSN, Mail az adatlapomon.
Leugrott a zégergyűrű a fogaskerék tengelyéről. Ne rakd vissza ugyanazt, vegyél egy újat (5Ft). Sajnos olajat, vizet le kell ereszteni, meg a papírtömítésre nagyon vigyázni( vagy venni/vágni újat). Lehet, hogy egy perselyezés is ráfér majd.
Üdv! Nem tudná valaki megmondani nekem,hogy a Yamaha TZR telója nem lehet azonos méreteit tekintve a DTvel? TZR-hez nem találok első telót sehol :( SOS-be kéne pedig valami megoldás!
Előre is köszi
szijasztok kellene nekem jobb és ballos elsö idomok feketében ha van valkinek szoljón vagy estleg hol tudok szerezni meg egy fejidóm is kéne az is fekete meg egy power kupak ami jobb oldalt van aszem mivel ball oldalt van a motor kösz elöre is szijasztok
ÜDV!
Megvan a DT-m !
80-as 1992-es a kis zöld papirja alapján.
Nagyon jól megy szerintem. Az a baja hogy a berugókar néha kihagy. És el kell dönteni hogy elkapja. Vmi kis racsni nem jó vagy mi. Ez mi vagy hogy lehetne megcsinálni? És mibe kerülne? :D
Köszííí!
hali
nekem heidenau k60as van, egész jo mindenhol, kivéve poros homokon, meg sártengerben, de ott a crossgumin kivül ugysem fog semmi ;)
kösz. csak ez elég drága mióta használod?
ezt a szart istenem. na jó akkor másold be a böngésződbe http://www.001bike.co.uk/%5Cpr...
http://www.001bike.co.uk/%5Cpr..." target="_blank">kakszi
figyelj én a Dunlop tarilmaxot tudom ajánlani nekem nagoyn jol teljesitett. http://www.001bike.co.uk/%5Cpr..." target="_blank">Dunlop Trailmax
fekete. mennyi az a nemsok?:D3ba?
:) ezek crossgumik. nekem olyan kell, amit az aszfalt nem koptat le egy év alatt, de a terepen is teljesít.
Jó estét.
Köszi a linkeket.
Már csak azt szeretném hogy a méreteket hogyan értik(22-es kormányhoz,28,6-os kormányhoz...)
Köszönöm.
Most1enlőre többet nem kérdezek mert még azt hiszitek hogy teljesen hülye vagyok
hááát hallod nem sokat..pár ezer forintot...színe viszont érdekelne..
nekem van majd holnap mutatok képet mennyit adnál érte? polisport nem is használtam.
Szerintem az autószerelő műhelyekben biztosan van ilyen stroboszkóp.Aztán csak segitenek
Nekem van gumim!Nézd meg a profilom, eladó holmiknál 12-be a tied vagy másé
Hali.
Kézvédőket keresek 80-as DT-re..akinek van vegyen már fel msn-re légyszíves.Köszi
Azt én egy picit drágálom. A Continental Twinduro a legolcsóbb, ami még minőségi is. A Pirelli MT 60-at és a Michelin Sirac-ot is néztem. A Dunlop-ból 52 ezer 1 pár. A Pirelli 46 ezer, a Michelin 43 ezer, a Continental 28 ezer.
Köszi linkaska! Bár ezt én is tudtam. azt reméltem van valami másfajta módszer amihez nem kell spéci cucc.