Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én spec nem értettem a kérdésedet.
Hahó! az én kérdésemre is válaszolna vki?
ajj mindenki írja megy motorozni, én meg nem tudok, mert hétfőn lesz csak szivacs a légszűrőmbe :( No de mindenkinek jó motorozást!
Ha minden igaz haverom gyakorlaton tud csinálni majd! ha nem jön össze akkor lehet veszek! Én is szívesen mennék 1 kört most az enyémmel! végre jó kis motorozós idő van! lehet elő veszem a simsont 1et
Ja és, ahogy olilaci is írta reggel, megfelelő keverékű fagyállót tölts bele, ne sima desztillált vizet. (és persze kizárólag csak is desztillált víz mindenhez!)
Vigyél valami vödröt, mert a hűtővized valsz tartalmaz vegyszereket, vagy olaj kosz ilyesmi, ne engedd csak úgy ki valahova, leszeded a hűtőt burkoló idomot. Va egy vastag cső, ami a hűtőből a blokkhoz megy, ezt a csövet a blokk felőli végén leszeded, na akkor tedd oda a vödröt vagy valamit, mert ömleni fog belőle a trutyi...Hagy még a csövet kikötve és önts desztillált vizet a hűtőbe, addig amíg látod, hogy már tiszta víz jön a kikötött csőből. A kupak mellől kösd ki a kiegyenlítő csövét, és ereszd le a mi benne van, én azt is átöblítettem desztillált vízzel. Ha ez meg van, csövekbe vissza a helyükre. Öntsd fel a folyadékot a kiegyenlítőbe, nem kell tele csak ameddig a vonal mutatja...A hűtőt sem kell színültig, én addig öntöttem míg ellepte belül a rendszert, de kupakig ne töltsd. Amire figyelj, hogy minden cső rendesen visszakerüljön a helyére, nem lenn jó ha úgy járnál, h menetközben lecsúszik. És a hűtő kupakja is fontos, hogy rendesen vissza legyen zárva! Ennyi. igazából negyed óra az egész, meg leszel vele hamar.
Jah és még valami.Valakinek nincsen power szervó elektronika rajza (a panel száma 3BN-85841-02)?Mert az enyém rossz és a 2 IC-ből a kissebbik az jó de a másik valszeg rossz mert a többi alkatrész ki lett mérve és azok jók.Namármost azon a nagyobbik IC-n nincsen semmi tipusszám igy meg sem tudom keresni hogy hogy működik.Nagyon megköszönném
Tudnátok segiteni hogy kell leereszteni a hűtővizet?Mert tele van kis búvárral és gondolom az nem jó.Hogy lehet jól átmosni a rendszert?A rendszert úgy kell feltölteni hogy a hűtőt kupakig töltöm vizzel és a kiegyenlitót meg tele és ami nem kell neki azt úgyis elfolyatja?
igazán nincs mit, már hamarabb is megtehettem volna, csak rossz időben nem sok kedvem volt hozzá. Most viszont süt a nap és megyek is egy kört a mocival. Csináltatsz, vagy veszel lehúzót?
Köszi Olilaci! rendes tőled h. csak ezért szétszedted a mocit!
Megnéztem: 27x1mm és balmenet.
21109-re vki?
Köszi...meglesz Tanksapkával kapcsoltban nem tud senki segíteni?
Akkor nem hiszem, hogy 27-es. Kitolom a napra a motort és ha melegszik egy kicsit az idő, akkor leszedem a deknit.
A hidegről jut eszembe, akinek vizhűtéses motorja van és még nem fokolta meg a fagyállót benne, az tegye meg. Ma reggel -2,3 C-fok volt nálunk.
Tolómérővel néztem az átmérőlyét!illetve nem is én hanem haverom. az 26,75. ha jól emlékszem.
Hali!
Ma elhagytam a tanksapkámnak a zárját... :S
..hogy, hogy ne kérdezzétek :D
Az lenne a kérdésem hogy lehet venni bele zárat, vagy csak egynbe lehet kapni? És vajon mit kóstálnak ezek a dolgok? :)
Kösszííí
Hy all!

Érdeklődnék, h a 80as dt-ket mikuni karbival (is) szerelték, és, h ezek mekkora torokátmérőjűek voltak, valamint, h mennyire van hozzá alkatrész?
a 3000nek a felére gondoltam, és én is arra akartam utalni hogy nem bonyolult dolog még csináltatni sem.
Ha van valakinek eladó ilyen tankidomja csak jobbos(dt50) szóljon.
nade mennyi?
Azt +köszönném! mert normálisan én sem tudtam +mérni! a +felelő célszerszámok hiányoztak.d
200-250 forintból? akkor már ingyen is csinálhatja. Egyébként itt csak azt akartam szemléltetni, hogy nem nehéz hozzájutni, mert a kollégának ebbéli aggályai voltak.
egy normális esztergályos a feláből is megcsinálja, már ha tudod pontosan az adatokat.
oks
és mennyi az átmérője? mert azt elég nehéz megmérni, ugyanis itt a lábkört méred, de a fejkör a lényeg. Egy helyen azt találtam, hogy a yamaháknak 27x1-es balmenetes lehúzó kell. Nem tduom, hogy a 125R-nek is ilyen kéne-e. Nekem van menetfésűm, ha gondolod holnap megpróbálom megnézni neked.