Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

help pls!

DT 80...rúgom-nem indul, rúgom-nem indul, rúgom-nem indul...ja a szívató pff na indult egyből, de a kipufogó valami törvénytelen szagot produkált...mintha egy 40 éves Barkast járattam volna...és nagyon fehér volt a füst. Nem csinált még ilyet? Van ötletetek?

Előre is köszönöm!
A levegősnek és vizesnek szinte köze nincs egymáshoz, nem kompatibilis szinte semmi. Amúgy meg egyértelmű, hogy vizes 80-as, a legbeváltabb széria (a vizes 125-el egyetemben). A levegős típusok nem a legtutibbak DT-ből....tapaszataltból mondom, a vizesekhez képest. Az 50-est meg felejteni kell, egy normális S51-es Szimó mindenhol otthagyja. 80-asoktól felfele tutik a DT-k.
Na azért egy 125-ösnek lényegesen nagyobb a blokkja, a 80-asról még elhiheti a jóhiszemű rendőr, hogy 50-es az a csöpp hengere.
A 125-ösről még a leghülyébb is meglátja, hogy nagyobb, legfeljebb elnéz felette....
B.kat jogsim van csak.
Hello
Nincs valakinek DT 80LC2 höz berúgótengelye?
Az enyém sajnos eltört
és 50 es re?
nincs rá jogsim.
nem tudom mit lehet csinálni de szerintem ha ugyis 80 ast akarsz inkább vegyél 125 öst jobban megéri
sziasztok.

Leendő DT tulajként volna pár kérdésem.
1.: Ha veszek egy 50-es léghűtésest, abból lehet később 80-as vízhűtésest csinálni, blokkcsere nélkül?
2.: Adott egy 80-as vizes blokk csak a kuplungja nem reagál azonnal.
Drága megcsináltatni?
Melyiket érdemesebb venni 50-es léghűtésest vagy 80-as vizest?

Előre is kösz.
Google----- Yamaha Dt80 alkatrész ,és lehet csemegézni ami kell!
ÖÖ de nemértem nekem link kell!
Azért szerintem meg kell hagyni ,hogy a kedves mérnökök jó szarul tervezték meg a DT80 LCII berúgómechanizmusát... Azzal vigyázzatok,hogy a perselyezés önmagában nem biztos hogy elég, mert néha a tengely is elkophat, mint nekem. Meg figyeljetek a köztes berúgó fogaskerék kihézagolására
Valaki küldjön má egy ki....ott linket pls!:):D
edd meg.. most erre mit lehet mondani? én leszakitottam az egész tetejét:)
Kiesik a tanksapkának a zára ha bezárom. :S Mit lehetne vele csinálni?
talán ha vissza olvasnál kb 2-3 hozzászólást....
Sziasztok!
Akinek már rég óta van DT 80-a az légyszí vegyen fel msn re. Tanácsokat szeretnék kérni! :D
MSN: az.okos@hotmail.com
Hello mindenki!
Valaki tudna nekem linket küleni hogy honnét lehet yamaha dt 80-as hoz alkatrészt rendelni! msn-em karamut18@citromail.hu
Elöre is kössz a segitséget
Oké köszönöm
de meglehet...én pont tegnap néztem a redracing-en fékkart és bementem a boltba és mondtam hogy rendeljkjenek nekem oylat és mondta a srác, hogy gond nélkül meg tudja rendelni mert szerződésben vannak velük..a pink-ről meg te is tudsz rendelni tudtommal..csak PDF megjelenítő kell az árlista megnézéséhez...
köszi szépen de ezen az oldalon amit adtál ott nem lehet megnézni ailyen termékek vannak
csáó...pinkmotors.hu onnan meg tudod rendelni vagy a redracing.hu ott meg kinézed és egy motoros boltban mondod, hogy olyat rendeljenek
Sziasztok nem tudna valaki mondani nekem egy olyan oldalt ahol yamha dt hez lehet kapni olcsón fék és kuplungkart konzollal együtt?
Előre is köszönöm a segítséget
Helló!
Van valakinek 17.5-21-ig karbija szívócsonkal eladó? 50-eshez!
Ezt kinek írtad?