Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De minek a szellőzője xD?és mi célt szolgál?
Szellőző
De akk nekem mi az 1es?
Akkor nem értetted meg amit ini írt. SZELLŐZŐ a másik, ami alulvan, az túlfolyó és egyben leengedő, ha a csavart meglazítod. De az nem fent van.
Én onan gondolom h túlfolyó h én is megkérdeztem márt h mi lehet az és ezt a választ kaptam
- http://www.sportmotor.hu/motor...
a kérdés alulról a 7.(2képpel) a válasz alulról a 15. (írta ini)
Valaki erre?
Más
Nemtudja véletlenül valaki a DT125R fekete motornál hogy mi a fekete szinkódja?Mert leakarom festetni a tankomat mert szitszivta a benya.Nagyon köszi
Beszéltem pizzuval.
Honnan veszed, hogy mukodik?:)
A másik nem az, az a torokba megy. Nekem is rejtély, hogy így hogyan működik az a motor.
No de minek kettő belőle?
Persze, hogy nem. Az a benzinbecsatlakozó, látni, hogy az úszóházba vezet.
Nem gondolnám, hogy túlfolyó, mivel centikkel magasabban van, mint az úszóház.
Na azt hiszem ezt a különolajozás beállítást én is lecsekkolom.
Hát nem nem hétköznapi az biztos folyik belőle és ez nem jó mert összebasza a motort meg több olajat is eszik.meg ugye az lenne a legegéségesebb ha rendesen be lenne állítva
Az angol ebay-en találtam. Egy gyári Yamaha dugattyú már csak jó "cumó", nem?
Köszönöm :) már megoldódott.
Olilaci!

Kösz az ötletet,akár meg is adhatod hol tudod,de igazából csak jó cumót raknék bele ha nem kell senkinek,akkor télen szét,tavaszig csak össze lesz rakva.
Tele van a kipufogód olajjal!Nem valami olyasmi mint a simsonok kipufogóján lehet látni?
Köszi a segítséget :D
Hát ugye magának adagolja és venni akarok vissza belőle mert annyira füstöl hogy 6. ba csutkagázon visszanézek a tükörbe és semmit se látok xD :S meg folyik a kipufogóból az olaj :S
Lehet állítani. A pumpán kell a hézagolókkal játszani. Ha kiveszel, akkor ad kevesebb olajat.
Úgy érted, hogy belehet állítani, hogy a különolajozás mennyi olajat adagoljon?
Lenne egy olyan kérdésen h Dt 80as nak lehet állítani a keverékén?
Hello az egy túlfolyó ott folyik ki a benzin ha sokat kap.