Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helosztok érdeklödnék ki volt az akinek az volt a baja a motornak hoy 6 ezres fordulaton behörög és nem pörög tovább stb , akinek ijen problémája van az irjon ide ,kösz lehet van megoldás
ami mellette van vastag fekete az a benzincső.
lehet hülyeség, de nem arra megy rá a benzin cső? ha nem akkor bocsi
Srácok valaki?
Szerintetek mi ez pirossal jelölve, mi célt szolgál?

dellorto phbd 14 bs
ennek örülök
olilaci!

Megcsináltam, kiégettem, de nem volt türelmem az egészhez, csak a végdobot szedtem le, kiégettem, át öblítettem vízzel, üresben járattam kicsit meg húztam neki...aztán nem mentem ugyan 40 km-t ahogy mondtad, de meghajtottam korrektül, és lőn világosság épp, hogy csöpögött valami, de ilyen 2 csepp, annyi se.
KÖSZÖNÖM!
úgy néz ki megoldódott, am igen külön olajozással, és nem forralja.
különolajzással használod?vizet nem forralja?
Az első hallásra olcsó, kérdés,hogy hibátlan-e.
Köszi
HELP PLS!

Már többször beírtam ezt a problémát, de sajnos eddig még nem válaszolt senki. Vizes DT 80 LC2 gépemet kivittem az előbb meghajtani, és ezt csinálja már egy hete de most már durván: ömlik a fekete szar a kipufogóból, de kegyetlenül, és nincs ötletem mi baja vagy mit csináljak vele

Előre is köszönöm a segítséget!
Az MX-ek 16-osok szinte mind, de amúgy láttam már ezekből is oylat, amin gumitorok volt a LC1 karbival....
nem tudom, hogy hol kapsz hozzá, de én tűszelepet kerestem bele és valami elképesztő árat mondtak ( 7-8ezer) rá. Mennyiért adnák ezt? Lehet, hogy jobb lenne megbízható embertől venni.
Nem tudom biztosra, de szerintem nem nikaszilos, hanem perselyes, mint az LC2 és az R.
Igen! Fúvókák és egyéb ilyen dolgok!
mármint a karbihoz?
Ja és alkatrész mennyire lehet hozzá kapni és ha lehet, akkor hol?
Köszöntem!
Helósztok megtudja valaki nekem mondani hogy az 1987es Yamaha dt 125LC nek nikocilos e a hengere?
Ilyet az LC-ken láttam. Az LC1 gyárilag 18-as, az LC2 20mm-es mikunival van. Az MX-eket sajnos nem ismerem.
Okés már értem a problémát! Bocs! Hát ezt sajnos nem tudom, de itt a link amin árulják: http://simson.hu/adokalkatresz...
Én simsonra akarom feltenni, de ez teljesen lényegtelen, mert én a karburátorról érdeklődtem, és azt tudom, h mikuni, meg, h 80asról van, de ezt le is írtam!
Yamaha DT80
én értem de direkt nem válaszolok, ha nem vagy hajlandó arra, hogy leírd, milyen motorról van szó!