Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HElló!
Azt szeretném kérdezni, hogy a DT-be mekkora gumit lehet belepaszírozni hátulra? 120/60 az belemegy, ha mondjuk a láncvédőt is leszedem? Köszi!
Nekem éppen egy Dunlop Trailmaxom van ami nekem nagyon tetszik! normálisan kopik, nagyon tapad aszfalton és terepen is megállja a helyét!
szia nekem van eladó polisport kézvédőm! a kormány végéhez is be kell dugni, este küldök képet. 4500 ft és a tiéd:)posán megoldható(fekete nem kopott)
A hengerfejben van egy szerintem hűérzékelő zöld vezeték megy bele annak mennyire kell belecsavarva lennie?Mert nekem a menetből kb 1 cm kinnt van.
Tegnap beinditottam a gépet Amúgy még nagyobb füst volt csak mire felmentem a telómért elszállt.Amúgy akkor indittam be hideg volt a motorja és a benzin is be van keverve 50-esre mert bejáratós meg odahuzogattam 3-4ezerig Jah amúgy full syntetic.Csak azért irtam ezt le negogy kötekedjen valaki
Hát akkor biztosan rossz.Vigyázz a durrogással mert generál is lehet a végén!Szerzel valahonnan egy stroboszkópot, a gyújtáskábelre rákell csippantani és ha a lendkerék jelzése egy vonalban van a másikkal akkor ok.De javitsatok ki ha ez nem jó
Csak elöl, hátul dobfék.
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni abban h. hogyan ellenőrizzem le a gyújtásomat h. jól van-e beállítva? szikra van, de az istenért sem akar elindulni.csak hatalmasakat durrog a kipufogónál ha próbálom betolni.
ez elöl hátul tárcsa fékes? ha igen nekem van szervizkönyvem hozzá....
Sziasztok

Segítség kéne nekem , DT125lc 86 évjáratú szerelési rajzot honnan tudok leszedni ( robbantott rajzot ) előre is kösz.

válasz erre
a következőkön nincs rajta:
Persze. Continental, Pirelli, Michelin gumikat néztem. Még gondolkodok melyik legyen. Olyan kellene, ami terepen is jó és aszfalton. Ha van valami tanácsod megksözönöm! És az eddigieket is!
Hello!

Érdekel a dolog. És a honlap alapján talán más is. hamarosan jelentkezek még.
www.citybike.hu
www.robogotuning.hu
A PROGRIP-nek van egy ilyen kézvédője 6.040 Ft mindenféle színben
5600 a cikkszáma, írd be a WEBÁRUHÁZ keresőjébe és egyből megtalálod
Szép jó estét mindenkinek.
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy kézvédőt honnan tudnék szerezni a DT-m hez?Lehetőleg olyat ami a kormányra nem csak egy helyen van rögzítve.Előre is köszönöm.
magyargyerek! Ott van az előzmény, kattints rá, nem tőled kérdezte.
Tőlem kérdezed?Amugy ha tőlem nincsen karbim.
Hello!
dt125r-hez nincs karbid?
Nincs mit : D
nagyon köszönöm
Szia belefér de nagyon nagyot fog az a gumi arra a motorra(legalább is nekünk azt mondta a gumis mert mi is olyat vetünk rá mert nem volt kisebb)szal sztem kisebbet vegyél rá.....
Sziasztok. szeretnék venni 1 mislen ac 10-es gumit, csak az a kérdés befér e 120/90/18-as.{ dt 125r} Ha valaki tudna segiteni nagyon örülnék. köszönöm
Helló
Van 18-21 es kerekem dt-hez,22.000Ft a pár!
Üdv
GP
70/270-6870
www,gsmotor.hu