Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem város. Mátrai Erőmű, Visonta
Csáó! Valaki tudna küldeni nekem Yamaha DT125R '96-hoz valami komplett összeszerelési útmutatót? Nem gondd ha nem magyar nyelvű! Előre is kössz! DT 4-ever!
Én ilyet vettem bele, mert nem volt akkor több lé. Eddig minden oké, kb 1500 Km van benne. Előtte is ilyen volt, az 7000 körül égett át a kipufogónál.
És amúgy melyik vársoba van ez a műhely?
Nagyon köszi majd várom a választ : D
A melóhelyemen van egy gépműhely. Hajtóműveket újítanak fel már több évtizede. Ott nem gond a felhegesztés sem, de megkérdezem neked, hogy mivel lehet otthon megcsinálni. Szerintem valami erősebb kétkomponensű ragasztó megteszi, de meglátjuk mit mondanak.
Csáó! 80as dt? mert nekem azvolt benne kicsit lassitotta de nem rossz. NV motorsba vedd akkor mert ott csak 4e :D amugy sztem elég jol birja, ha norm. bejáratod:)
Hali!
Eladó karbit keresek! 125R-hez! ha valaki tud írjon itt a fórumon,vagy " soomshead@freemail.hu " erre.
előre is köszi!
Nekem van!12be megbótolhatjuk!
Annyira jó dugó hogy nekem 400km-t ment és kitört egy 4cm-s darab a pereméből!
Tudom hogy nem szokták eldobni.Hát nem nagyon van megkopva de ha felpontozzuk is mennyi ideig lesz jó?(mert gondolom nem örökös) hát igen valahonnan jó lenne kitudni :/ meg ha ragaszuk is az se örökös :S nem ismersz olyat aki márt járt így?
kevés már az olaj, azt jelzi.tegyél a tartájba egy keveset, és elkell hogy aludjon
HALI

A piros olajlámpa (DT 80) ég folyamatosan, nem alszik el. Ez azt jelenti, hogy nincs olaj nyomás? Mit tudok vele csinálni? Segítsetek légyszi!

Előre is köszönöm a válaszokat!
Azért még nem szokták eldobni. Én nem tudom megjavítani, de vannak rá módszerek. Csak kicsit kopott, vagy nagyon? Ha csak kicsit, akkor lehet, hogy elég felpontozni, ha jobban, akkor ragasztani szokták. Valami szakit kéne megkérdezni, ebben én sem vagyok jártas.
Sziasztok!
Kéme egy kis segítség!
Pinkmotors-nak írtam egy levelet dugattyúszettel kapcsolatban,ezt írták: Dugattyú szett: For Yamaha, az ára 6.300-Ft Ez a dugattyú mennyire jó tartós,vagy tudtok róla mondani valamit?
Köszönettel Gergely!
A 80van assé nem jó a 125ös re :S
Megfordult benne a főtengelycsapágy :S szal igy nem sokra mek vele :S nem tudsz valahonann nekem szerezni?
Négyszög
tudom! ugy irtam hogy a jo minőségű dugóval is annyi.. :) na mind1:D
Azért azt, hogy lehető legkedvezőbb megkérdőjelezném, de ne vitázzunk :)
Hali!
Tanácsot kérnék h. milyen karbit vegyek a motoromhoz. a régi sajnos menthetetlen! egy 96-os évjáratú 125R-es DT-ről van szó! a réginek nem tudom a méretét csak annyit h. Mikuni. de valószínű nem a gyári karbi volt.
előre is köszönöm a segítséget!
szétment a blokkod?
Hi!
Ha a 80 asé ugyanaz akkor nekem van 1
Kicsit hülyén irtam le mert siettem adatokat meg nem mondtam DT 125 97es évjáratúra kéne forgatyúsház
Sziasztok! nem tutok eledó forgattyúsházat?nagyon fontos lennne!