Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az h 2é van osztva az csak a külön olajzás :S átvertek, ez egy sima dt 125
az egyik vezeték a karbiba megy a másik meg a külön olajzásé.azért megy ketté a bovdened.nem powerhez megy.
hát sok helyen! nézelődj mi házilag csináltunk :D nem volt nehéz és patent a kis dt re: D
Pover van benne az tuti a gáznál ketté van osztva
Sima Dt LC1...
LC 1-es blokknak nézem. (Power sincs benne)
Hali!Nemakarlak elkeseritteni átvertek, sztem ez egy sima DT-blokk.
Szevasztok.
Szeretném a segítségeteket kérni.
Vettem egy cross-t(dt vázzal rendelkező y-z blokkal működő motor)
ÉS erősen kezdek már kételkedni benne hogy a blokk valójában yz lenne.Emiatt fordulok hozzátok hogy nektek mi a véleményetek a blokkról.
Előre is köszönöm.
Pedig van új a neten: citybike.hu
sziasztok!
egy 2005 ös dt125x em van.erre szeretnék egy sportrendszert.akinek van eladó vagy akár tud újat az kérem szóljon.gianelli előnyben.már kerestem neten de sehol se találtam h hol lehetne rendelni vagy vmi.aki tud vmi helyet az kérem ossza meg velem is.előre is köszi nektek.
Sziasztok én is akarok jövőre egy cr-t de én 2007es évjáratút.az a 25üzemóra azt jelenti h 25órát mentek vele összesen? amúgy emelőbak meg van a www.universalmotor.hu-n vagy Péntek Szombat Vasárnap mindig van ilyen akció a www.mxoutlet.hu -n ez az utóbbi olyan mint az első csak külön oldalon mutatja a nagyobb akciókat. De amugy a 125ös cr-t meg lehet ugy csinálni h előre teszek lámpát meg hátulra is a "farkára" és ugy olyan mint egy enduro mámint h akk részt vehetek vele forgalomba ? :$
szia adikaDT! még csak a vételkor tudtam kipróbálni, de itt hordették a kepesmotoron, 92-es évjárat, ez a tuti évj. kitűnő állapotú, semmi baja, szép, egy karcolás sincs szinte, jó lánc lánckerék, jó gumik, minden ok a gépen... nagyon tetszik, és gondos gazdája volt , 25 üó-ránként cserélte a dugót-gyűrűt, ad hozzá kézikönyvet meg minden, de motoremelő bakot hol lehet venni?
Hali!

Tudtok segítséget, adni, hogy DT 80as motoromon, hogy fogjak hozzá a hűtő leeresztéséhez, tisztításhoz és a hűtőfolyadék cseréjéhez?

Előre is köszönöm a válaszokat!
jah meg kép is jöhet róla :D
Gratulálok! És mien a "kis" cr?:)
Sziasztok srácok ma reggel óta egy Honda cr250r boldog tulajdonosa lettem, de a DT még meg van!
Na megkérdeztem. Ha csak pár tized a hézag, akkor csapágyrögzítővel be tudod ragasztani, ha lóg 2 milimétert is, akkor a központosítás nem lesz jó, szóval sajnos csere.
fuhuu :D most jót kérdeztél: halvány lila FINGOM sincs :D nekem csak dugógyűrű kellet :)
80-as igen de én is jobban szeretnék bele egy Pro-ot hajtókarból gondoltam egy "gyengébbet" de valószínűleg az is prox lesz!Főtengely csapágy méreteit megtudod nekem mondani?Meg milyen mennyen bele?Fag C3 elég bele nem?
És hajtókarszettben is valami jobb dologban gondolkozzak vagyis itt egy Prox-szettre értem!Vagy abból elég egy kicsit "rosszabb" minőségű is?
Valaki nem tud olyan elektronikai boltot ahol belehet szerezni IC-ket méghozzá egy 1B4B41-eset.Mert ez szállt el a power szervóm elektronikájában.
A profilomban ott van az eladó holmiknál.De amúgy itt van gumi
Az Pétervásárától nincs is messze 30km aszem. : D
Milyen fajta? Képet tudsz felrakni?Aaztán beszélhetünk a boltról!
Jaja :) elaludt...köszönöm!