Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát szerintem azért durva lenne ha csak 20 lovas (főleg nem 15)lenne minden folytás nélkül mert azért az összes többi 125-ös enduró bőven 30lóerő felett van.Wr 39 lovas Rx 34 Ts 32 CRM 36 lóerő.2 üteműnél a henger be és leömlőivel és a rezonátorral tudnak változtatni a lóerőn (ha jól tudom) na meg persze karbival.Úgyhogy szerintem hülyeség ez a 15-20 lóerő 27-28 szerintem lehet benne.Nah mind1 ez az én véleményem.Egy ilyenen gondolkozom link
Jól látod, tényleg nagy össze-visszaság van, főleg a hirdetésekben, de még a tesztekben és a cikkekben sincs éppen összhang. A baj az, hogy a hivatalos manual nem tartalmaz teljesítmény adatokat. Amit biztosra mondhatok, hogy a Németországból behozott DT125R 11KW-os a forgalmi szerint( ez 15 ló), míg a Svájciak álítólag 22 lóerősek. A Giannelli kipufogógyár által mért teljesítmény 19,5 LE a gyári kipufogóval. Ezek után én csak mosolyogni tudok a 27, meg 3x lóerős hírdetéseken.
Hali

Az lenne a kérdésem hogy a világítást nem lehet valahogy átkötni az aksira?És ha át is kötöm nem lesz baja semminek?Mert az irányjelzők arról mennek.
Sziasztok.
Sajnos még nincs nagy tudomásom és tapasztalatom a DT-kel kapcsolatban, de egyet szeretnék venni, mert váltani akarok, és akivel eddig beszéltem és DT-je volt az mindenki ajánlotta h jó motor nagyon…
Azt szeretném kérdezni, h a blokkok között van különbség?
Mert nézegetem a hirdetéseket és írták h 32L 27L… stb.…
Tényleg fajtánként változik vagy mindegyik ugyan annyi gyárilag?

Köszi, Tamás
Levettem megnéztem így ránézésre semmi baja nem volt. De ha nem az csattog akkor mi lehet még mert nekem nincs más ötletem.
3 tekercs van a gyújtásrészben ha jól tudom.
1 a gyújtás, 1 a világítás, 1 pedig a töltés, de lehet a világításhoz 2 tekercs van.
Jobban jársz, ha egyből a kijövő szálakon mérsz feszt...
Alapjáraton nem sok lehet, mert csak pislákol...a lámpa..3-6 volt között-alapjáratfüggő, mert váltakozóáram...
Fordulaton evidens a 12-14 volt. A fesz. szab előtt is ennyi kell hogy legyen....
Sok sikert!
Akksi nem kell a világításhoz!
Nincs töltés, és nem ég a lámpa elöl, vagyis ami elektromos az semmi nem működik.
Szerintem a fesszabályzó szart be, de biztosra akartam menni és végeztem néhány mérést multiméterrel:
Az akku levan merülve, az kivéve 8V (egyenáram)
Rákötve már csak 1,6V
A fesszabályzóba 6 V váltóáram érkezik.

Namostmár, azt én is tudom, hogy a töltéshez 1,6V nagyon kevés,
már csak azt kellene tudnom, hogy a fesszabályzóba mennyi áram kell érkezzen? Ebben tudnál segíteni?
Áááá Emberek...nem birom már :D Hétfőn megyek megnézni a dt-t. :D
Ha jó lesz hozom is el. :D
Szedd szét, nézd meg!
Ha nincs baja, akkor nem az csattog...
Bár a membrán nem szokott csattogni...más lesz....
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hol tudnék vásárolni Yamaha dt 125-re olyan rezós kipufogót amitől olyan hangja lenne mint azoknak a fasza kis 125ös cross gépeknek?
Sziasztok egy kérdésem lenne, van egy Dt 80-am és olyan 5200-as fordulaton terhelésen elkezd csattogni a szívómembrán. Mi lehet ennek az oka? Segítsetek mert kegyetlenül idegesítő
Előre is kössz
jólvan, merre laksz? LC2?
Sziasztok!
Hátha valakit érdekel!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sajnálom,
de nem kerülgetem tovább
Szerintem nem meglepően olcsó egy DT80-as 80 ezerért...sőt mondhatni egy átlagos, kissé strapáltabb,kopottasabb, de ugyanakkor műszakilag rendben lévőnek, kisebb minimális hibákkal (mint az általában a tervezett feladatra, azaz endúrózásra használt motorok), pontosan kb. ennyi az ára, amiért el lehet adni belátható időn belül. Ha elakarnám adni én is kb. ennyire tartanám...én is ennyiért vettem, haverom is (LC2), jó hát mindketten költöttünk rá még 10-15 ezret legalább a megvétel után, kisebb finomítgatásokra.
Egy szalonállapotú ér maxmaxmax 150-et. Az én értékrendem szerint persze....
Akármelyik csapágyboltba,ha bemész vagy van csapágy,vagy rendelnek neked.CSepelen így megy.
Üdv mindenkinek.
Azt szeretném kérdezni hogy hol lehet Yamahához alkatrészeket nézni(venni)pl csapágy.Vagy más tartozékok.
Előre is köszönöm.
Ha megjött a jogsi megyek veled szívesen...nekem is Dt 80as van :)
Sziaszatok

Nem tudja vki,hogy honnan tudnék beszerezni egy 98-as dt-hez tűszelepet?Vagy vmi felújító szettet hozzá?
Köszi
Van 2 eladó gumim akit érdekel!link
Van valaki Budapest X. kerületéből vagy a környékről 80-assal? Jó lenne ,mert jó lenne valaki akivel el tudnék néha menni kisebb "túrákra".
köszi izirájder, de nekem utcára/könnyű terepre kéne. valaki vmi oldalt, ahol lehet kapni
sziasztok! valaki tud vmi oldalt, ahol lehet venni olcsón gumikat? pl triált, vagy enduro gumit? légyszi segítsetek, nem szeretnék drágát elsőt-hátsót 15 ezerért.
Azért nem olyan hülyeség, mert azért nem árt neki az a kis plusz légtelenítés. Így legalább tuti lesz a dolog. (Amugy akkor a robogóknál mint a Mala F12 nél sem kellene)