Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valószínűleg akkor is el volt törve amikor megvettem.Nekem úgy tőrt szét hogy több mint 10 részre, na most ezek a darabok folyamatosan hullottak ki és a dugattyúnál mindig voltak újabb darabok. Kb a gyűrű negyede ami rajta maradt, de az is csak 5 részletben :D Nekem tuti azért durrogott mert nem tömített rendesen és miután letört egy újabb rész megint elkezdett durrogni. Aztán mikor már a 3/4-e eltőrt akkor a kompresszióm is elszállt. Akkor már a lendkereket is tudtam kézzel forgatni ami az egész maghajtást viszi át.
Hello!

Eladó DT80-asom, vagy kitűnő állapotú simsonra cserélném!
85-ös teljesen felújított(még a küllők is legyártatva cserélve)
A motor is felújított, üzemképes,de hibás.
Rengeteg tartalék alkatrésszel,és dokumentációval a felújítás menetéről.
Ára 185E
Hello

A gyürü akkor a durrogástól tört el?Vagy már elvolt törve és azért durrogott?
Sziasztok!Ma jutottam hozzá egy dt80-as motorhoz,pár alapvető kérdést szeretnék feltenni!
A váltóba milyen olaj kell, milyen gyertyát tegyek bele és az akkumulátor típusára is kíváncsi lennék/meg az adataira/!Köszönöm szépen előre is!
Szeva!
Én is nemrég vettem egy DT-t és nekem is durrogott. nem akart felpörögni csak alapjáraton dadogott aztán meg pár perc múlva tökéletesen működött. Azt hittem ezzel el is van intézve minden, de kiderült hogy mégsem. Miután többször is csinálta ezt egyszer végleg elszállt a kompresszió is. Nekem az volt a baja hogy a dugattyún lévő tömítés eltört és azt a dugattyú szépen oda is verte a falhoz rendesen tehát csinált az ott szép károkat nekem. Ha hallanám a durrogást lehet meg tudnám mondani hogy neked is az-e de szerintem jobban jársz ha megnézeted a dugattyút mert aztán neked sem lesz olcsó mulatság. Nekem az miatt fúrni kell mert a falat összecseszte és még sorolhatnám. Na most ha te nem akarod ezt akkor vidd el és nézessed meg.
Remélem meglesz a baj.
Szép estét mindenkinek!
Hali
Nekem van egy 125-ös DT-m.Van egy olyan problémám hogy amikor hírtelen meghuzatom utána elkezd durrogni meg rángatni,nem pörög ki rendesen csak dadog .Olyan fél perc mulva megszünik és utána megy rendesen.Gyertya sztm nem lehet mert volt benne 3 és mindegyikkel ezt csinálta.Lehet hogy a porlasztóval van valami?Akinek van valami ötlete írjon.Előre is kössz!
Eladó a dt 80asom vagy yamaha aerox 50re cserélhető!
még nemjött meg
hello
Igen olyan volt, egy a fekete sárga a vezérlésé és 2 külön dugajban az áramforrás
Már sztem kidobtam az IC-ket, de ha jol emléxek, akkor van rajta egy fekete borítás amit le lehet óvatosan hántolni. Akkor már látszik a szám is.
Sok sikert
Hali.. a segítségeteket szeretném kérni.. azon gondolkozok, hogy esetleg majd jövő nyár elején veszek egy dt 125-öst, viszont nem szeretnék vagyonokért venni egyet (max 250-300eFt).. Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e venni egy idősebb('90-'95) motort, és felújítani?
Viszont lenne még egy másik dolog is, mégpedig az, hogy lényegesen nagyobb a 125-ös DT, mint egy 50-es? egy igazoltató rendőrnek feltűnik a különbség? Valamint a 125/50-es jelölésről szeretnék megtudni mindent.. Kösz szépen előre is
fera látom valaki készitett neked táblát.az enyémet megkaptad már?
Irtam megint
Nemtudnád megmondani hogy milyen IC volt?Ugyanilyen 3 vezetékes power vezérlő volt neked is?
küldj másik levelet
ha p.d néven írtad akkor nem találtam az email cimed, csak a neved
Turner:irtam neked mail-t légyszi válaszolj.Köszi
Hát azért anyagilag sokkal jobban kijöttem volna hogyha meglehet javitani.Mind1 eladom a rosszat mert a szervómotor az jó benne.Kb mennyit érhet igy?
Hello
Én probálkoztam a javításával, nekem a 2 IC halt meg benne(szakszerűen kimérve megállapították). Rajta volt a száma, bementem elektronikai boltba megkérdeztem, és mondta h ezeket a típusu IC-ket már nem gyártják. Jobban jársz sztem ha veszel egyet használtan
Szerbusztok!Elvittem a power motort és az elektronikáját az elektró tanáromnak hogy nézze meg meglehet-e csinálni.Aztmondta hogy keressek elektronikai rajzot róla mert nem látja át az áramkört meg nemtudja melyik alkatrész milyen tipusú mert nincs ráirva.Valakinek esetleg nincsen ilyen áramköri rajz?Valaki nem próbálkozott már javitással?Hol kell keresni a hibát?3 vezetékes R-es.Ha valaki tud kérem segitsen mert nemakarok újat venni 10-20ezerért ha meglehet menteni.Köszike
Jó a számbeütő is, csak ne a hengerbe üsd, hanem ugyan így egy alumínium lemezbe. Ezt arra írom, hogy valaki megjegyezte, hogy el ne b@szd.
Jaja! :)
jolvan mind1 hagyjuk legyen szent a béke
Figy itt nem arról van szó, hogy tetszik-e! Persze, nagyon szép, csak ez nem szépségversenyre készült, hanem igazoltatásra! És a rendőr nem mindíg hülye. Sztem fejezzük be, mert értelmetlen. Ja, és köszi a felajànlást. Bár már egyszer megköszöntem. Üdv
figyi ha neked nemtetszik egyéni probléma, van akinek tetszik és jó,én csak segitteni akartam akinek esetleg kéne ennyi.Nemtom mit kell ezen ragozni, mondjuk te biztos jobbat csináltál volna..ha meg ennyire fosol vegyél 50-es motort,vagy vegyél papírosat.teis apám csak ködekedsz, nemhogy motoroznál
Neked meg ahhoz kívánok sok szerencsét, mikor a rendőrnek mondod, "hogy ha nem tetszik, ne nézzed!"