Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!Itt van a kép a tábláról.Ha érdekel vkit tobjon mail címet
Mit értesz azon,hogy már szar? Össze törted?
Nekem is az van! ha felraktad és kipróbáltad a tapasztalatokat várom! a gyári rezóm elég szar már! azon gondolkodom h. gyárit vegyek vagy érdemes + venni valami tuningot!
mester55! a rezód érdekelne! akkor ha tudsz képeket küldeni jöhetnek!ja + 1 árat is mondj!
soomshead@freemail.hu
előre is köszi
üdv mindenkinek.új vagyok ezen a fórumon,de engem is érdekelne ez atábla.tudnál-e esetleg képet dobni róla ?
Abban igazad van hogy a fórum azért van ,hogy segitsünk egymásnak megoldást találni bizonyos problémákra.
De én úgy érzem ,hogy az üzleti dolgokat privátban illik rendezni
emberek nekem is van ilyen táblám felesleges,turner kolléga egy ideig nem jelentkezett igy csináltattam énis ha kell vkinek irjon e-mailt
Hiba pótolva!
Várom a jelentkezésed!

Üdv!
Nem gondolom, hogy a pont ott lenne, de nem akarok vitatkozni.
Mivel ez egy FÓRUM, ezért nem gondolom, hogy bármi szükség lenne a privát email-ezgetésre. Hisz az a lényege, hogy egymást segítsük és ez mindeneggyes fórumtagra vonatkozik. Nem csak sutyiba 2 user közt.
Nekem ez a véleményem! De ha csak én gondolom így, akkor bevállalom, hogy én tévedtem!
Üdv
ott a pont
Gondolom az Én általam készített táblára gondoltál!
Nagyon szívesen írtam volna másoknak is levelet, ha méltóztatnak valamit firkálni az adatlapjukra pl: e-mail cim
DT125R
Sziasztok!Valakinek nincsen a 3 vezetékes power szervó elektronika rajza?Nagyon nagyon fontos lenne!Nagyon megköszönném
hy nekem van teljes gyári kipufógórendszerem rezó +végdob a rezó 95% -os a végdob pedig 75%-os ja és dt125R( kép ha lell küldök!)
hello!Az adatlapomon van egy freemailos cím írj rá valamit aztán elmondom.
Kösz caferacer.
Am nem az én mocimat akarom felujítani hanem egy haverom akarja az ővét és engem kérezett mi mennyibe kerül én meg akk megkérdeztelek titeket. Köszi mégegyszer is.
olilaci! milyen DT-d van? mert én is kerestem rezót de nem találtam.
Nem tudok minden egyes alkatrészt összehasonlítani, de vedd úgy, hogy semmi sem egyezik. Más a henger kiképzés, a víz útja, stb. ezek azok, amiket kívülről lehet látni. Hogy esetleg a kuplung lamellái kompatibilisek-e, vagy van-e egyforma csapágy, szimmering, azt nem tudom.
DE AMIT MOST KIABÁLNI AKAROK AZ AZ, HOGY MEG VAN A GIANNELLIIIIIIIIIIIIII REZÓÓÓÓÓÓÓÓÓMMMM! Most hozta a postás, majd ki ugrok a bőrömből. Március óta hajtom eredménytelenül és most meg van. Mindjárt dobom is fel. Remélem nem csalódom benne. Majd jövök a tapasztalatokkal.
Köszi megkérdezem!De a két motor közti külömbségre nem válaszoltál a blokk érdekelne főleg!
Hello! ProX-ban 57,5mm-est látok, de hívd fel a Pinkmotors-t és megmondják pontosan. Lehet, hogy van 58mm-es is. A 160-as (vagy 170-es) az nem gyári henger. A Polini és a Malossi gyárthatja, nekem a 80-asra 100ccm.es Pollini volt.
Azért kiváncsi lennék, hogy mit írt tábla ügyben. Vagy ez nem publikus, hogy csak neked ment mail-ban?
üdv
Olilaci!LC2-em van 88-as,és még azt kérdezném,hogy hányas méretű dugattyút bir el ez a henger,vagy milyen hengert tesznek a DT- re mert már láttam 160-at is!Köszi a választ!
jancsi64! Először is melyik Dt 125? Mert van pár tipus. Másodszor is: inkább azt mondanám, ami egyezik, mert az a kevesebb, még a fejlesztésben egyel előtte levő DT125 LC2-höz képest is.
Sziasztok!Megtudná valaki írni,hogy a Yamaha DT 125,és a DT 125R,között mi a külömbség,a tárcsaféken kívűl!