Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Szerintetek mi lehet a baja ha néha kihagy a gyújtás, nem elektronikus a baja a lenkerék is jó + az alaplap is jelen van.
cső!
én pont most újítottam fel szinte az egész blokkot, hajtókar 20(prox) főtengelycsapágy 7 / db(koyo), dugattyú 6300 tól- 25 ig, fúrás 3, főtengely sajtolás 6 , szimeringszettre nem emlékszek pontosan de olyan 8-10 ezer körül volt, +volt még akksi 2-3ezer , kerékcsapágy 1500.

+ha nem te csinálod akkor még erre jön a munkadíj...
Hello mindenkinek.
Azt szeretném kérdezni hogy egy 125-ös Dt be mennyi pénz lenne egy komplett motorfelujítás. Gondolok én itt dugatyúra,gyürűre stb....
Kaptam egy 125R hengert, amit perselyezni kell, mert már 58mm-es és karcos. Tud valaki konkrét helyet és árat mondani, ahol megcsinálnák? Köszi
Jogos a válasz ilyen "hülye" kérdésre. Udvardi ! Amúgy meg szedd ki és nézd meg, ha biztosra akarsz menni.
elég sok féle
Hali!
Vki megtudná h milyen izzó kell 125ös DT-k be?
Hali!
Keresek használt hátsó lánckereket(57-eset) gázbovdent+rezót!125R-hez!
Ja és csináltam ma egy hangfelvételt, akit érdekel, hogy mit csinál és tudna segíteni az vegyen fel msn-re légyszi.. Itt az msn-em: blackbull94@hotmail.com
köszi..
köszi szépen..már én is elhatároztam, hogy elviszem csak nincsen itthon a szerelőm, de van egy jó szerelő a közelben, hátha az megnézné.Hétfőn meg is kérdezem,addig meg be sem indítom.
Köszi TomaHawk a tanácsot.Megfogadom.
Köszi
jocokahnak írom meg akinek hasonló problémája van. Ezzel a durrogással vigyázni kell mert az egész blokkba is kerülhet. Én 1 hónapja vettem a dt-met és alig tudtam vele menni mert mindig volt valami baja. Szerencsére azok nem voltak olyan nagy bajok de a legutóbbi az az volt. Ha kicsit alacsonyabb fordulaton húztam neki tövig egy idő után leállt meg egyéb ilyen dolgokat csinált. Nekem is durrogott a motor, leállt magától és elkezdett durrogni de volt amikor beindítás után is durrogott és nem pörgött fel a motor. Utána pedig minden teljesen jó. Mint ahogy pár nappal ezelőtt kiderült amikor már teljesen elszállt a kompresszió, a dugattyún lévő tömítőgyűrű eltört és az összegányolta a hengerfalat a dugattyút meg még elég sok mindent. Ez nekem 50 felé lesz mert új dugó, tömítésszett, csapágy stb.
Szóval csak azért mondom mert nem akarom hogy más is így szívjon mint ahogy most én. Ha durrog a géped sztem vidd el inkább szerelőhöz hogy nézze meg mi lehet az mert ha még el is kér érte mondjuk egy 10-est akkor is jobban jársz mintha utána meg te is vehetnéd sorban az alkatrészeket.
Üdv és szép napot mindenkinek!
Na részben jó a mocim. A kerék probléma megoldódott,12 rugómba elkerült és még hátra van a dadogásos baj, mondjuk az már szerintem beállítás probléma.Ja és hozzá tenném, hogy alacsony fordulaton és melegen csinálja.Meg ilyen pukkanások hallatszanak a blokkból.Köszi mindenkinek, és széles utat.
írtam az adatlapodon lévő freemail-re
Helló!
Keresek DT 80ashoz végdobot!
Rossz a gyertyád, vagy nagyon szegény a keverék....
Nézd meg hanyas a főfúvóka...Power üzemel?
Nekem azt mondta a szerelő hogy azt a hibát előidézheti a túl benzinszegény keverék meg a kopogásos égés (rossz gyújtás)
Miért hanyadik dugót égette ki?
császtok lenne egy kérdésem , menyi küllömbség van a dt x és a régebbi dt r között pl megy e olyat mind a régi dt ,erős e stb
és szerintetek megéri az árát az x vagy jobb a régi
A nagyvasnál lehet venni CZ láncot, azt próbáld ki. kb ugyanaz mint az IRIS, és az ára se rossz.
nekem is volt még a régi motoromon a gyújtás alaplap elmozdult a jeltől igy nemjól adta a szikrát,és kiolvasztotta a dugót.Sztem neked is ez a bajod.Szedd le a lendkereket nézd meg h jelen van-e a gyújtás.Ha nagyon elvan állítva hátrafele is mehet a motor.Én erre tippelek.
Iris se rossz, de DID van nekem is, nyulik de azért annyira nem gáz
Sziasztok

Kéne 1 kis segítség, van 125lc-m 94-es, az a baja,hogy mindig kiégeti a dugót, a lenkerék ék jó, de nem tudok rájönni a hibájára, ha valaki tudja a megoldást légyszi irjon.
Hali!
Keresek használt hátsó lánckereket(57-eset) gázbovdent+rezót!125R-hez!