Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem mindegy..... meg a cnc-nek is mindegy lenne
volt ktm-en is befelé volt mind1 akinek nemtetszik nenézze
az a hiba hogy fordítva kellett volna
mert ami motort eddig láttam mind ki volt a szám emelkedve.....
Sziasztok ! Érdeklődnék h nincs e valakinek dt -hátsólámpája eladó!
nekem is azzal van, sok sikert hozzá,mármint ha beleütöd,csak nebazd el
Hát mit nem tudsz? Szted a számbeütőt akkor mire találták ki? Nem mondom, hogy nem igényel odafigyelést. Elmondanám, hogy nekem a vázszámom is azzal van, gyárilag!
Üdv
cnc-el van csinálva és marva van,ilyet beütni.hát nemtom.mind1 akinek kell az írjon.
Hello
Elképzelhető olyan h a hengerben mozog a hüvely? DT 125 R 57.5-ös hüvelyméret. A hengerfejtömítést mindig kiveri. Lehet ezzel kezdeni vmit?
Előre is köszi
msn-re felvettelek
ezzel ne terheljük a fórumot. gyere MSN-re, vagy skype-ra. olilaci kukac hotmail.com, vagy olilaci
na ez tényleg jobban hangzik! de még nem csináltam így! ha elmagyarázod h. mit csináljak akkor mehet!
Fogalmam sincs mennyi az utánvét, de inkább 2ezer. Egyébként nem postázok azzal évek óta, amióta megszivattak. Átutalásos formánál 930Ft és másnap megkapod. Ha sürgős, akkor beszkenneled az átutalási megbízást és már viszem is a postára.
Na ja ebben is van igazság! Nekem most nincs semmi, kiköszörültem. Multkor megállítottak, nézegették, azt ennyi. Jaa, kérdezték, hogy 50-es e? Mondom, jóhogy! Fel se ülnék nagyobbra!
köszi így már vágom! akkor marad a pósta.ha utánvéttel feladod az kb. mennyi lesz? 1200-1500?
A második képen pl képzeld el, hogy veled szemben van a motor és úgy megy rá a kipu. Így már vágod?
Amúgy, ha messze laksz sem baj, a posta elviszi bárhová.
Így van, ez a jobb oldalon megy, mert DT125R. Gyöngyös mellet lakom 5Km-re nyugatra.
akkor ez ugye a jobb oldalra megy fel a berúgó felől? csak mert kicsit érdekes a kép. vagy csak én nem látom normálisan. amyúgy hová valósi vagy?
5ezerért viheted.
Amúgy fasza a Giannelli. A hangja gyönyörű és teljesítményben is dobott valamennyit, csak azt a magas fordulattartományt már én utazáshoz nem használom. Előzésnél, vagy bármikor, ha gyorsítani kell, akkor viszont jól jön a plussz power.
amúgy az új rezó hogy szuperál?
képeket tudnál róla küldeni? ja és mennyiért gondoltad?
Én eladhatom a gyárit, ha gondolod. Semmi horpadás nincs rajta, csak annyiban nem gyári, hogy szét lett vágva és ki lett szedve a fojtás.
De ez marva van, ezért sokkal inkább meggyőző, mintha beütővel csinálod. Bár nekem mindegy, nincs közöm a biznisszhez
a csonknál össze vissza van verve, be van horpadva + össze vissza van hegesztve. ja és közvetlenűl a hengernél sokkal nagyobb az átmérője mint utána! a rezónak +ugye pont az a légyege h. folyamatosan nől az átmérőlye.sajnos már így vettem.
szarul is megy a motorom. remélem ez miatt,mert kb.1 hónapja lett dugó cserélve de nem sok változás történt.
kösz a képet de nem igazán látni hogy a számok kiállnak-e a táblából vagy bele vannak ütve
Szia!
Én lemondok róla, köszönöm! Ilyet számbeütővel is tudok csinálni. Azt az ingyér van!
Üdv