Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehetséges
Igazából nekem nem is kell olyan tábla....
biztos most tölti a 2 év fegyházat csalás mijat
Sziasztok tutok nekem vmi jó láncot ajánlani? nekem edig D.I.D volt de minden 2. motorozás után ki kellet cserélni...na most ez nem tom mindekinél igy van e..... :S
Szijasztok kellene nekem egy fekete DT 125 R 1992 . fejidom, meg jobb és ball oldali fekete idom elöre a hütö és az olajtartályhoz valaki irjon köszönöm elöre iss
Kérdezném meg e van még a power fedél amit kértem multkor
szija várom a képeket és kössz
Hali megint alkatrész ügyben jöttem. DT 80-as LCI kellene jobb oldali tükör tartó konzol.?
Meg nekem is kellene!
:)
Én írtam neki de nemválaszolt.pedig nekem is kéne olyan tábla.
Turner kolléga gyártott ilyen táblát, de mostanába nem jár erre felénk. Pedig engem is érdekelne.
Valakinek nincsen kitöltött vagy kitöltetlen adattáblája?(képen)Az ami a váz nyakán van.Más.Nem tud valaki olyan helyet ahol tudnak a henger oldalára feliratot csinálni(3MB00 49ccm)?Hogy a betűk kidomborodjanak az alapból.Ezt a marást minek nevezik?Köszi
ugyan lefotóztam, de a képeket otthon hagytam.
este felrakom
A 125R és 125 LC2-es váza mennyire kompatibilis egymással?

Azaz egy 125R cumó átrakható-e cakk-pakk egy LC2-be?
Sziasztok!
DT125R karburátorán hogy kell állítani a benzinszintet?
csak enduro + sm szettes enduro :) lehetöleg könnyü, erös, nem üzemorás, két személyes
AHAM jó tudni:d de nagyon teccik az a gép
te túra, sporton nem is gondolkoztál?
Hali!
Keresek használt hátsó lánckereket(57-eset) gázbovdent+rezót!125R-hez!
ma délután lefotózom
Minek adtad meg?
a WR üzemórás azért nem tetszik, amugy kurva jo gép, LC4 azért lenne jo mert két személyes és kényelmesebb gép, plusz nem üzemórás
Sziasztok

Segítség kéne nekem , DT125lc 86 évjáratú szerelési rajzot honnan tudok leszedni ( robbantott rajzot ) előre is kösz.
aham nekem is teccenek a ktm-ek monyuk énnekem ami 1 állom a wr450 rendszámmal +sm szettel
csakhát a sok pénz meg most első a tanulás meg hogy megmaradjon a pecu mert a bank baszakszi szal én kis 400-as banditát vennék:) az még terepen is szépen lassan eldöcög nemúgy mint a gixer és társai
KTM LC4be szerelmesedtem bele, meg a SuperComp változatába, de nem hiszem h arra lesz pénz, majd meglátjuk :)
Szija képet küldenél az emelöröll amit beszéltünk kösz elöre is szija
több képe t ha lehet vagy valmi méreteket ha tudszz
ja és ha már itt tartunk, az lehet h. azért is gyenge mert a rezó a könyöknél ösze-vissza van verve+hegesztgetve?+szerintem az eleje(ami a hengerhez csatlakozik) sem az eredeti! szerintem sokkal vastagab,nagyobb az átmérője!