Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudom
65 000 ft nekem van is gyújtással együtt ez 93 as!
30 512 9874
Fater csinált Lada emelővel bakot.
Rakok fel képet.
szijasztok ha tud valki segiteni abban hogy esetleg hogyn lehet házilag avgy esetleg tervrajza van e valkinek hogy motoremelö bakot hogy lehet csinálni
10000000000000000000000000000% hogy köbcentit jelent
Csak CM 50 van,de nem egy Simsonban láttam már,főleg a régebbiekben.
Még mindig keresek 125R km órájába napiszámlálóhoz tekerőt!
elvileg ccm nek kellene lenni e ami azt jelenti hogy köbcentiméter
"dattáblával, mely beütéssel tartalmazza a gyártási számot és az azonosító CM betűjelet, ez lehet közvetlenül a vázba beütve vagy egy külön lemezen, mely oldhatatlan kötéssel van a vázhoz erősítve"

Mi az a CM?
Nekem simsonba bele van ütve hogy CM 50,esetleg a kismotor kategóriát jelölték vele?
Ha lent van az oldal sztender, beindítod a motrt és sebességbe rakod akkor kell leállítania.
kitámasztón mi az a kapcsoló?ha bevan hajlitva akkor is elindul meg ha sztenderen van akkor is, vagy valami más szerepe van?
Alacsony fordulaton kaki lesz
Sziasztok.Van egy 80-as RD-m.Azért ide írok mert az rd fórum elég lankadt.Nekem is for yamaha dugó van a gépembe, meg is volt fúrva, keystone gyűrűvel házasítva a történet, és azt vettem észre, már így 2500 km után mintha gyengült volna.Állítottam a levegőcsavaron, befele hogy dúsabb legyen és így megint szépen megy.Ez szerintetek miért van?A légszűrő tiszta.Bár ha koszolódik akkor is kifele kellene állítani a levegőcsavaron.Ti mennyi időt jósoltok ennek a dugónak?Van valakinek jó tapasztalata is ezzel a márkával?
Valaki nem tudná megmondani hogy egy 92-es 125-ös Dt-hez mennyibe kerülhet egy komplett blokk?
tomm ,,ha tuc valamit mitöl csinálhatja ezt írjál léci mert nekemis ezt csinálta, de most raktam egy sport szűrőt igy legaláb megy de most dugocsere úgy hogy nem tom lehet az is közre játcott
Csak egy feltétellel.....ha kiakasztod a gázt is...
Akkor kell ám a széles "ÚT"....
Hmm...nahát erről nem tudtam......végülis 1999 óta van moped jogsim, de tükröm sose volt, akkor ezek szerint még megúsztam Remélem meg is fogom

Vizont ezek szerint olyan motorral amiben nincs CM beütés, meg esetleg elhagyta az adattábláját, már közlekedni se lehetne? Pff...
És elsősegélydoboz nem kötelező még ?
magamnak válaszolok : 1.2. A segédmotoros kerékpárra vonatkozó műszaki előírásokat miniszteri rendelet szabályozza

A segédmotoros kerékpárokat e rendelet szerint fel kell szerelni:

* két, egymástól független vezérlésű üzemi fékszerkezettel, melyek közül az egyik az első, a másik a hátsó kerékre hat,
* legalább 15 W teljesítményű tompított fényszóróval,
* hangjelző berendezéssel, amely lehet kerékpárcsengő vagy egy nagyobb hangerejű más hangjelző berendezés,
* adattáblával, mely beütéssel tartalmazza a gyártási számot és az azonosító CM betűjelet, ez lehet közvetlenül a vázba beütve vagy egy külön lemezen, mely oldhatatlan kötéssel van a vázhoz erősítve,
* kipufogóval, mely hatásos hangtompítóval van ellátva, hiszen a kibocsátott zaj decibel erősségben minden járműtípusra elő van írva,
* piros fényű helyzetjelző lámpával és piros fényű (nem háromszög alakú) fényvisszaverő prizmával, két darab visszapillantó tükörrel.

A link pedig, ahol ez található: www.kiskun.autosiskola.hu/mini..." title="http://209.85.135.132/search?q=cache:3K2H7zL4W8cJ:www.kiskun.autosiskola.hu/mini..." target="_blank">http://209.85.135.132/search?q...
Valaki erre(előzményben)?Ha a power szelepet teljesen kinyitom olyan állapotban mint amibe a szervó állitja akkor mindig úgy fog húzni mint ha rendesen nyitná a szervó a szelepet?
Az ilyen hsz-ekkel nem a szakmai tudásod fogják elismerni, hanem hogy akadékoskodsz....
De Te tudod....biztos megéri...
Amúgy meg lerágott csont lett szerintem...ne rakjon senki, és ha majd megállít a közeg, és befizetted a 30 ezres csekket, elgondolkodsz rajta hogy hány pár tükörre futotta volna ebből...
1992 július elseje óta kötelező a motorkerékpárorra is a két visszapillantó tükör, és a segédmotorra is kötelező, ha hiszed, ha nem még csengő, vagy duda is. Sajnos nincs motoros KRESZ könyvem, de megpróbálok guglizni valami linket.
Yamaha Dt 50 lc dugattyú a moped 91 kft forgalmazza
http://universalmotor.hu/shop....
Ezen az oldalon vannak gumik.. ép lehet nem olcsó de vannak akciók de minden pénteken-szombaton vannak akciók (www.mxoutlet.hu)