Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
Van elado enduro gumim! Duro márkályu! 120/90-18
új állapotban! nagyon sürgős! postán is küldöm! 8000ftot kérek érte!
tel 06203386215
hali megköszönném , ha tudnál segíteni üdv
DID lánc JT fogaskerék énis ezmelet állok.Nekem is iylen szett van rajta tökéletes.
jt lánckerék + did O gyürüs lánc azzal el leszl egy jó pár évig
az ersitett szart se érr
nekem leht h van holnap megnézem
és irok
Üdv minden DT Ridernek!

A szerelősebb/tapasztaltabbak tanácsát szeretném kikérni, hogy melyik tíípusú láncot javasoljáák (közúton és terepen egyaránt igénybevett) DT80-om számára

A lehetőőségek: Esjot
Iris
CZ
DID
JT
valamint, az erősített lánckerék megéri-e a többlet költséget?
Célom a minél hosszab életű használhatóság lenne, szval nemszeretném ha kinyulna az első 1000 km után...
Tapasztalatokat és a javaslatokat nagyon váárom mindenkitől
előreis kösz
Sziasztok kedves márkatársak , egy nagy kéréssel fordulnék , mindenkihez a 125 ös dt-mhez keresnék gyújtáskapcsolót mellékelek egy képet aki tud nekem segíteni , azt nagyon megköszönném üdvözlet mindenkinek
Még valami: ha esetleg valakinek van hasonló típusú dt-hez eladó vagy enduro szettre cserélendő sm szettje akkor légyszi írjatok(ha lehet képpel együtt) előre is köszi!
köszönöm
Sziasztok! Szeretném a tanácsotokat kérni abban hogy az aprilia MX 50-nek a supermoto szettje jó lenne-e az én dt-mre.
pinkmotors.hu
Üdv
Valaki tudna segíteni hogy hol tudnék beszerezni Dt 80-as hoz Prox vagy Vertex stb dugattyút?
Szerintem ugyanolyan mindegyiké...
Bementem egy közeli boltba és simson kuplung bowdent kértem majd kaptam, és atótais azt használom.
Ha meg van a bütyök, akkor forraszd vissza. Remélhetőleg nem lesz túl rövid.
Hali!
Tegnap este elszakadt a gázbovdenem! sürgősen +kellene javítanom de sajnos nincs másik és nem valószínű h. bárhol kapnék itt a környéken még ma! Valakinek esetleg valami ötlete h. hogyan tudnám ideiglenesen használhatóvá tenni?
Még valami: az a csavar csak az alapjárati levegőt szabályozza, tehát ha te gyengébbnek találod a motort, akkor annak állítgatásával nem kapsz plusz erőt.
Sziasztok ! Na most lesz egy igen csak fura kérdésem . Nekem van egy yamaha dt 125 öm ( 2005 ) ös és külföldi honlapokon olvastam hogy a ( CPI ) gyújtásban van valamiféle folytás .. 20 mph-t csökkent a motoron . Na most ez hogy is van ? Valaki valami okosságot tud nekem mondani ? Előre is thx
SM-szett
Most találtam, ha érdekel valakit....
Nekem kb 7ezret bírt, de a végén nagyon gyilkolva volt. Nem elkopott, akkor is erős volt, csak a kipufogonál átfújta a gyűrűket. Most 1000-körül van az újban, fúrva nem lett, csak dugózva.
Benzinszint tűszelep?
Szerintem ott keresgélj...
yamaha wrf 450- magyargyerek köszönöm szépen a tanácsokat! a léxüröt átnéztem már de semmi kosz semmi nincs benn és 1000% ék h a gyári szüröje és mikor vettem akkor még nem állt fenn ien probléma, az meg nem létezik h elkopott mer felujitottam az egészet ahogy irtam nemegész egy hónapja a fuvokákat nem néztem a szervizben monták h a föfuvóka nagyobb kell bele de ezt a léxürötöl teljesen függetlenül jegyezték meg, nekem viszont gyertyát se kormol semmi de már én iigy h t is montátok énis léxüröre vagy téll fuvókagondra gyanaxom. ja és az a baj én inkább endurozok vele csak akk hajtom betonon ha utcais haverom van nálam. köszönöm még1x
Sziasztok!
Segítséget kérnék hát ha valaki találkozott már ilyen hibával, az én tippem gyújtás lenne, de nem vagyok benne biztos.

Szóval, az Lc1-es 125-ös Dt-m mikor terepen hajtom és rázkodik vagy emelkedik az eleje hirtelen elkezd lehörögni majd egyenes uton el fogy a kraft 3.-tól felfelé.

Köszi előre a segítséget.
Hali, tudnátok segíteni, hogy 80-as dt(LC1), hol kell az aolajat betölteni? sürgős! előre is köszi
képen
Valakinek nincsen kitöltött vagy kitöltetlen adattábla?