Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aham miet nézegettél? én néztem sm-et de drágák picit nekem meg ha mnden jól megy és tok 2 iskola mellet eleget dolgzni akor jövö tavaszal korlátozot jogsi és kis gsf400 néztem ami még türhetö ára és szép szerintem
Köszi a figyelmeztetést! én is tudom h. nem érdemes külön cserélni, csak próba képpen szeretném felrakni! most lett cserélve minden O gyűrüs láncal, de hátul 53-as lánckerék van és így terepen nem az igazi! előtte+ 50-es volt fent! valami miatt nagyon nincs erő a motorba. gondoltam ez is közbejátszik! ja és most lett dugó is cserélve!
ja és vagy vegyél sima láncot vagy O gyürüset de nem érdemes "erösitett"-be ruházni mert nekem egy év alatt nyulott kb annyit h lassan cserés
lánckereket csak mindkettöt lánccal együtt cserélj, különben nagyon hamar szét fog hullani, sima lánccal kb 10-13 ezresböl megvan postával, de egyenként nem éri meg cserélni öket
kevesebb idöm van mostanában forumozni, meg a vérpistikék is egyre többen vannak :) de amugy motorozgatok, télen meg elkezdem árulni a DT-t komolyabban, érettségi után kell egy nagyobb vas nekem
Hali!
Keresek használt hátsó lánckereket(57-eset) gázbovdent+rezót!
A porlasztó előmelegítését segíti,így hamarább melegszik be a motor,meg valamennyit melegít a porlasztón,vagy épp minimálisat hűt a hűtővizen. Valami ilyen szerepe van,sok kocsi szívótorka is rá van ugyanígy kötve a hűtőrendszerre.
hali már azthitem meghaltál mi történt veled már jórg látogattad a fórumot(biztos motorozál és nem volt idöd gépelé ülni
ha tilosban motoroztál és bizonyitani tudja akkor pénzbirság, attol függ milyen szabálysértést követtél el
sztem nem sok közük van futomüben egymáshoz, átalakitással biztos jo lenne bele
de ha ugysem kell neked enduro szett akkor lehet h olcsobban kijössz ha veszel két 17"-es ráfot és átfüzeted egy küllössel
szia
nem sikerült még a fénykép de 10000% h ugyan az a kábelek szine meg a csatlakozó is!
itt a kép, bocs de elégé elirtam de kilehet olvasni ha kel help akor szolj ,ma szedtem ki énis csak nekem kint van a henger a mocibol
szerintem nem lesz semi baja de nem ojan ecerü kiszedni ha tudok dobok egyképet hogy kell
Rg 500 fontos lenne , hogy irj köszi
A power szelepet ha kiszedem összerakott blokknál lesz valami baja?Ahhoz hogy kivegyem a hengerből teljesen szét kell szedni 2 oldalt vagy a menetirány szerinti bal oldalon elég csak kicsavarni a 10-es csavart és a jobb oldalon kihúzom.Összelehet rakni rosszul vagy ha igen mire kell figyelnem visszarakáskor?
jaja viz megy bene , szerintem ezis csak elösegiti a víz hötését de ma raktam egy linket letöltöd és megtudsz mindent mi mire való
Hali!A hengerfejből 2 cső megy bele a karbiba.Na azok mire jók?Szerintem 2 vizcső.
Hali!
Szerintetek mire számíthatok ha az erdész vagy vadász, nem tom mi volt, felírta az adataimat és feljelentett?
Ne röhögtess! Itt újan 4900! http://www.huweb.hu/aruhaz/mot...
Hali!Van még kis táblád?Ha igen mennyi lenni darabja?
hellosztok ha kel valakinek Yamaha DT125R 88 Service Manual anak itt a link http://www.filestube.com/55d0e... . benevan minden ami kelet az össze illetve szétszedéshez
rg500 megkaptad az e-mailem?
irj mindenféleképpen
üdv
köszi a segítséget, és kösz FERA-nak is

akkor a jt lánckerekek és az O gyürüs DID láncszett megrendelésre kerül
megnéztem és megegyezik
Szia van tök ugyan ilyenem !
hívj fel 30 512 9874!