Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tükör és index nem kötelező, még nagymotorra sem!
Szia!

Érdekel hozzá még alkatrész, bontottam pár dt-t.
Ha kell írj e-mailt: motorkovacs@gmail.com
Valaki nem tud esetleg több infor erről a 49-es tábláról. pl hogy kitől, hogyan és mennyiért lehetne ezt megcsináltatni. Vagy ez olyan hogy csak megveszem a táblát aztán otthon felrakom magamnak?
jocokah.A felnit mindenkép vedd meg az elég jo áron van.
A motoral azt kéne csinálni h a 80as számot a blokbol kicsiszolni és 49es táblát szerválni hozzá.Ezen a forumon valaki árulis még 125ösreis.de a nevét nem tom.Nekemsincs jogsim semmire nem h nagy motora jöjön utánam az erdöbe a jard:-).én közuton nem megyek igy nemis kel jogsi. a motor benzinel megy nem jogsival:-).
Amugy ahogy jonak látod ugy csináld de jol nézd meg a felnit.
vha mindenképen jó motort akartoka kkor ajánlom a yamaha WR450F et
A rezontárort és a dobot hogy lehet megtisztitani az olajtól?Mert most bevan keverve a benyám is 50-re meg a motor is keveri magának és eléggé telilehet.Majd ha meglesz a bejáratás akkor kitisztitom az egészet.A multkor megyek mondom kicsit meghúzatom csak nem árt neki (400km bejáratásnál járok) 3-ban odavertem neki ment mint atom látom visszapillantóban terjeng a füst mögöttem ahol elkapta a fordulat.De rendes köd volt .Mentem még egy fél órát járatós tempóban 4-5ezres fordulaton megint odavertem neki megint beködölt .Neh mondom megyek haza.Mondom megnézem a dobban mennyi olaj van ezek után hát volt benne vagy 30-40ml olaj jó fasza koromfekete .Na mondom jógyerek ha ez az olaj oda felkerül és ennyi milehet alul a rezonátorban.
Én következő motornak 525-ös vagy 530-as KTM-et szeretnék vagy 550-650 Husaberget de az új Husaberg 570 is tetszik vagy olyan motort ami nem üzemórás és mindenképpen 1 hengeres
egyáltalán nem kell köszörülni, höállo ragasztoval felnyomod, kis olajos szarral összeretkeled esetleg tömited valami fekete cuccal ha hézagos de sztem nem kell
egyik jobarátom 80as DTjén volt ilyen kis tábla, ö igy csinálta, és a rendörök elég kötekedösek pakson, mégsem szoltak egy rossz szot sem neki
Szerintem még igyis jó árban volt hogy a dugó meg a tömités volt 30 de igy legalább tudom hogy teljesen új.Mióta megvan olajat cseréltem ki, gumit vettem rá (endurót 2x5000ft) de megvannak a crossok is, teljesen zsir újak voltak rajta a cross gumik, michelin és pirelli.A következőket még megkellessz csinálni rajta a teló gumivédők szakadtak és a váltómban az egyik rugó el van törve igy ha egyet nyomok le a váltón néha 2-t rak le meg néha nemakar leváltani akkor fel kell húzni és utána le.Jah meg holnap viszem a power elektronikámat suliba megnézni hogy hol a bibi hátha meglehet csinálni de még az 10pénz lenne.Amúgy hibátlan
Miért?
215000ft 98-as lekérdeztem Yamahánál.
linkaska!
Te mennyiért vetted azt a DT-t?
Made in Taivan For Yamaha
nekem is levan köszörülve a 125..De jobban megnyugodnék ha rajta lenne h 49...Van itt valaki aki aktívan hazsnálja 50ként a gépét?
ezen se volt márka és nem is birt sokat kb egy 1000 est
Szerintem biztos kikell az egészet köszörülni, mert máshogy a domborulatok miatt nemigen lehetne felragasztani.Nagyon kéne nekem egy ilyen tábla.Amúgy valakinek van itt felrakva ilyen 49 cmm-es?
Vagyis a 125 van kiköszörülve.Ha kilehet szedni a power szelepet akkor hogy kell?
Rendőrök ellen jó hogy 4000-es fordulaton pl 4.ben az égvilágon semmi hangja a motornak csak a gumi.Ha összevan rakva a blokk a power szelepet kilehet szedni?Ahhoz hogy felrakjak egy ilyen kis táblát a hengerre az egészet kikell köszörülni?Mert nekem csak a 49 van.
TomaHawk!
Én is szeretnék venni egy 125ös dt-t, de 50esként használnám...ha a 25ös husqvarna supermotokkal elmászkálnak ötvenesként, aminek alapból pörgős hangja van, akkor mi miért ne?:D biztosításod legyen az a lényeg...évente 2szer 3szor igazoltatnak engem kb annyit kibírok valahogy, de már nem akarom a1-re letenni, inkább majd 250ig
Nekem ugyanigy volt széttörve a dugó!324km-t mentem vele!Made In Taiwan 7000ft volt
Sziasztok!
Nekem az a tábla amit mondtatok hogy 49-est rárakattok az le van köszörülve. Mellette jogsim sincs a 125-ös dt-re és rendszám sincsen rajta. Szerintetek mennyire vágnának meg a rendőrök ha elkapnának? :D Én úgy érzem hogy íg azért húzos vele az utcán r
ohangálni.
Esetleg van valakinek hasonló története?
szinte teljesen ugyan az a két motor powerje, az elektronika más csak, a motortól kezdve ugyan az.
nemtom majd kiderül mire lesz pénz meg mi fog tetszeni... de ezen a kanyarodáson kéne segiteni mert katasztrofa :D
Hali kawasakiboy!
Szétszedtem és kell bele fékpofa meg dobfedél (így mondta a boltos),meg a keréken van egy perem azt ki kell töltetni alumíniummal és kicentíroztatni a kereket.De tudom most kompletten kereket gumistól fékestől lánckerekestől 10-ért szal,lehet, hogy injáb azt veszem meg.Ha jó lesz minden része akkor meg elgondolkodom, hogy eladom-e. Az a baj a huszonötössel, hogy nincsen rá jogsi és még ezért is basztatnak a rendőrök pedig csak 80-as.Talán jövőre ha meglesz a jogsi.Addig meg kihúzom ezzel.