Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tomi0011 nekem is van egy 125ös DT és ugyanez a baja legszűrővel nagy fordulaton dadog :S ha leveszük a légszűrőt 2esbe ha húzák neki ágaskodik mi is kifurtuk a légszűrőt és igy megyeget de nem az igazi :S mi a fúvókára gyanakszunk hogy nagy és nem kap hozá elég levegőt mert elkormolja a gyertyát is... :S
nézd meg a az ülés alat a légszürö beömlöjét nincs benne valmi dugilás vagy ilyesmi vagy valahol a rendszerében vagy lehet nem az a légszürö rendszer való ráá

estleg rakj rá egy sort légszüröt HA NEM FÖLDESEN JÁRKÁLSZ
sziasztok srácok! lenne egy kisebb gondom remélem lesz 5 let-etek. szóval egy dt 125 r e-m van berugokar öninditos változat. namármost a nyáron bevittem a győri yamaha delta szervizbe dugót cseréltem hengert perselyeztettem léxürö szivacsot cseréltem szal helyre lett pofozva faszán. namármost mielött bevittem is olyan problémám volt hogy ha a léxüröház deklijénél bal oldalon nem szív levegőt akkor eccerüen 6 ezernél vége a fordulatnak. ezt a szervizben sem tutták megmondani hogy mitöl lehet. nem okoz nagy gondot mivel a dekli ki lett furva a lyukakon keresztül + levegőt kap és pörög ahogy kell. de annak gyárilag is jónak kéne lenni és nem értem milehet vele:o ha van valami 5 letetek légyszi irjatok vissza nagyon hálás lennék! széles utat mindenkinek
Na igen itt a pont, de műszaki nélkül, tehát smkp-ra tuti nem kötelező tükör. Továbbra is kötöm az ebet a karóhoz
müszakiztatáshoz kötelezö egydarab ball oldali tükör ,
nekem egy sincs rajta kicsit szar igy de ez van erdöbe vagy ha dölsz egyet véletlen letörik amugy is muszáj hátra nézni az a biztos
de azé néha nem lenen rosz hogy látofd mi van mögöted biztonságosab az tuti a tükörr
én ajánlom tegytek egy egyte a kézvédöhöz belüre egyet vagy netán a mocos kesztyüre egy kiseb darabot abban is látsz valamit és az nem zvaróó
Hello Az szeretném kérdezni már az újab 2006 os Dt125X mennyit megy végre előre is köszi!
csak bal oldalra kötelező.ez tuti.
Na hát, hogy mindkét oldalra kötelező, az további badarság
Én továbbra is fenntartom, hogy sehova se kötelező, de cáfoljatok meg! De forrás alátámasztással!
A tükrös téma:tükör kell mind a 2 oldalra kötelező ,az indexet nem tom de úgy van ha van rajta akkor használni kell azt is hallotam hogy ha aszar az index akkor lefele kell hogy nézzen és akkor nem kell/nem veszik figyelembe mert elvileg nem müxik:)



Táblás dolg a 125/50 még nyár közepe táján (hírdette 1 srác) mit tudtok tenni viszalapoztok kapásbol szerintem nyomhattok 10-20-at visza utána 1-essével még képet is rakot fel 1 marék táblárol szal nézzetek visza azé ti is dolgozatok valamit ne csak az (okosak) hozáértök
hali hol vettedb a gumákat ha szabad érdeklődnöm vagy ha volnának a motoros kollégák olyan jó szivüekakor linkelhetnének valami tuti kis oldalakat ahonna n olcson lehet enduó gumit venni előre is köszönöm mindenkinek:)
Milyen dugó volt benne(márkára)?Mert nekem amikor elhoztam aztmondta a tulaj hogy 50km van benne még mentem 330km-t és letört a széléből egy 3-4cm-s darab!7000ft-os Taiwan dugó volt egyébként tegnap raktam fel képet is róla
helló! van öteletek h mitől lehet most volt 300 KM-e dugó csere és semmi kompresszió nincs benne de jól volt járatva meg midnen
Aki 50-esként hazsnálja a gépet annak a kormánynál a kis tábla amin rajtavannak az adatok az hogy van?Ki van köszörülve ott is a ccm vagy egyáltalán nincs tábla?A power szelepet kilehet venni összerakott motornál?Ha igen hogy?Köszi
adrenalin nélkül mit ér a motorozás :)
XD, nemtom h most mit csináljak:( vagy nyáron leteszem a1et mer ha 1-2éve belül bejön h rendszám kell az ötvenesekre is akkor cumi van...
Ugyanilyen volt nekem is a Dt-n....
Ezzel menni aszfalton-=-halálfélelem
Az él, vagy felállítaná a motort vagy befektetné...zabszem sem fért be...
Inkább vettem új enduró gumit, és tanksapkáig döntöttem..
Tuti nem így van. Pl. Pannóniákra se kell index. Annyi a kikötés, hogyha van index, akkor azt használni is kell. De ha nincs, nem kell. Ez 1000%.
A tükör nem kötelezősége az csak 999:)
ringre faca ez még, tök ép a széle
pár kört kibírna
huh , nagyon szépen köszönök minden segítséget!
Jók a gumik....
Ezek tudod hova valók?
Oda...
linkaska!
Azért érdekel, mert most akarok venni egy 92es dt-t. 125ös, 100e, 27ezer km-rel. Elektronikája hibátlan (az önindító már nem müxik de meg lehet csinálni:D), csak már elég "gyenge", úgyh fel kell újítani picit belülről, meg a fejidom törött, meg nekem a színe nem nagyon tetszik, de az legyen a legkevesebb. +adna hozzá első hátsó gumit (képet tettem fel róla). És ha még felújítom még mindig olcsóbb, mintha vennék egy olyat, amihez nem kell nyúlni. Meg ismerőstől veszem! Itt-ott van rajta pár rozsdafolt meg polírozni kell a felniket de ez már részletkérdés. Azért kérdeztem h mennyibe kerül kb felújítani belülről. De már összeállt a kép, és kb 40 max 50ezerből meg lehetne csinálni szerintem!
De!
Kötelező, és mind a kettő...
A kismotorra nem kötelező az irányjelző, viszont a tükör az igen...
Széles utat...
Sziasztok, valaki leírná, hogy kell karbantartani egy DT50est? Miket kell ellenőrizni rajta és milyen időközönként hogy ne legye baja? Van egy dt50-esem de sajnos nagyon nem értek a motorokhoz szóval minden jótanácsot örömmel vennék
125R fejidomom nem is volt, oldalidom csak az egyik oldali van 2db, ha jól emlékszem jobb mindkettő.
szija meg vannak még a idomjaid amit még régeben beszéltünk a jobb és a baloldali elöre meg ha lenen esetleg egy fejidomod iss fekete szupi lenne