Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem lehet levegőt meg benzint is állítani h mennyit kapjon
a csörgés ha jól tudom nagyon sok mindentöl lehet, az hogy már be se indul azt akkor nézd végig kap-e szikrát /benzint ha igen akkor komolyabb lesz
az alapjáratot 1 elvileg lapos feü csavarhúzóval lehet beállítani és üzemmelleg motornál szokták az hogy fullad azt már bocsi de elég hüjén irtad(szerintem) mert ném lehet érteni ha alacsony fordulaton fullad akkor ha jól tudom sokat kap
de szerintem majd jönnek még és megerősítik a beszédem vagy megcáfoljak
Helosztok van egy ojan problémám h a yamaha dt -ém megy de csörög benne valami és mostmár be sem akar indulha tudtok segitsetk légyszives kösz
jah és mielőtt kiröhögne vki h nem értek ilyesmihez még 1 x írom h kezdő vagyok :(
Sziasztok!
segítség kéne kezdő motoros vagyok,szétszedtem a karbit kitakarítottam összeraktam és az alapjárat elállítódott h van helyesen beállítva?próbáltam beállítani de indulásnál 1 picit fullad ,meg van 1 olyan problémám h húzom gyengén a gázt megy picit jobban elkezd fulladni kihagy ráhúzom tökig akor meg ezerrel megindul kösz előre a segítséget
Hát igen!Nem is értem miért mondják azt hogy minden hülyét felvesznek rendőrnek!
Hali jocokah.De fent vagyok csak átlagban reggel 8-10ig utána 1töl 3ig.Adnék 1 jo tanácsot.Add el a dt.Mert ugy jársz mint a spanom h javitja és mindig rosz.Neki 300ezerbe van eddig a javitás te meddig akarod ezt huzni?
Ha bármijen tanács kel szolj irj rám msnen mégha nemis látsz.Elégé sok dtm volt apám kereskedö és szerelöis igy értek hozá.06302859028 a számom ha kel valami álok rendelkezésedre.
Szevasztok!Tegnap vettem egy 125 r-es DT-t.(Fotóknál megleshetitek akit érdekel)Jó meg minden.50-ként használom ma megállítottak a zsaruk mert a faluban a kis szarosok vmi nagymotorral berregtek.Aszitték a DT-re hogy 750ccm-es mert a hajtóműolaj mennyisége ugye rajta van a blokkon.Nemsemmi a zsaruk...De nemlett semmi mert végülis minden rendben volt.
Eladó a motorom! Ha érdekel vkit nézze meg!Üdv mindenkinek.

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
hát 13 éves.Mondjuk az alatt is kopik.Majd megnézem a gyűrűket, hátha az a ludas.
Hát ja csak a gatyám is rá megy benzinre.:S
Okés.Majd ha meglesz a lóvé akkor felhívom.Köszi.
80-as DT nem poweres...de azért köszi...
hát sztem nem...:S
Majd megnézem.Hát nem tom...lehet, hogy fel van...bár semmi nem biztos, mivel papírral nem igazolták.Hát ja szerintem nekem kicsi a kompot.Lehet ez is befog mert mindig van valami baja.Ha elmúlik az egyik akkor jön a másik.Hát eleinte jó volt de mostanában már elég sokat szarakodik.Felvettelek de nem sűrűn vagy fent.
Köszi.
nekem ezek vannak
van még /tudsz még 80-as dt röl cikket bemásolni? vagy ha valakinek van valamien cike a dt-k röl akkor oszuk már meg 1mással
Az durva!Nekem 20 liter 310-320km szar power szervóval.Meg mondjuk neked azért is ennyi mert te mehetsz úton 90-el én meg csak 40-50 mindenhol 4-5. sebességben
szia!

van km óra spirálod 125R-hez?
Dt 125-ömet leteszteltem 1000 km alatt. 41 l. benzin fogyott, vegyes használatba, de ugy is finoman.
szija ha lesz lóvém akkor szolok és kellenei fog meg kellene nekem egy fordulatszám mérö 125 DT R hez 1992 meg egy pár jobbos meg ballos idom elör e meg egy fejidom feketében ha tud valki valmit szopljon
Valaki régebben beszúrta ezt a cikket, és ebben a tesztben 4,1 l van írva, vadonatúj korában. Namármost ehhez hozzáveszed a 20 év amortizációt, rögtön nem sok az az 5.
Nem sok az a fogyasztás, nekem is 5-öt eszik a 80-as, tesómnak is. Ennyi az annyi.
Figy csak, egyik haveromnak az volt a DT-jén, de összetört benne a dugó, de a henger úgy emlékszem sértetlen, nem kapott hozzá dugót olcsón, így visszalett építve gyári 80-asra. A henger tán még meg van neki. Malossi amúgy. Hívd fel! 0630/5402400