Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÜDv:!

valaki tudna segíteni nekem hogy honnan lehetne dt 80-ashoz új levegőszürőt venni?
szijasztok ha valki tudna kellene nekem egy powerszelep fedél ha tud esiteni valki irjónn
szija én tudok neked segiteni 0612528770 Aprilla Pest itt csinálták nekem iss 25000 a hüvely a dt be
Melyik simson bowdene jó?
Hali, a simson kuplung bovden is tökéletesen megfelel a DT-hez.
Nálam több mint 1 éve hibátlanul működik (évente átzsirzom vagy olajzom a bovdent) és kb 500 huf :)
hy ott tudod leengedni az olajat a a fipufból. ami nem égadt el
Valaki erre?
én is néztem,de marha messze van tőlem...
www.motor.hu

Ha a részletes keresést választod ott be lehet állítani , hogy 2 vagy 4 ütemü motorokat keressen.
miért ne lenne, de csak közvetve, tudod hogy 4 üteműt akarsz akkor nem dt-t keresel hanem mondjuk xt-t, tt-t vagy akármit.
Még keresem ezt:
Haveromnak hamarosan eladósorba kerül egy papíratlan 125R-E Dt-je,évjáratot nem tudok,de elég pöpec,önindítós,indexek,stb. minden meg van rajta,minden működik,nem csörög nem zörög,és minden olajfajtából a legjobbat kapta.
Autós oldalakon meg azt hiányolom hogy nincs motortipus szerinti keresés pl:boxer,sor 6,sor 5,V6 stb.Jah és azt hogy meghajtás szerint sincs kategorizálva hogy összekerék vagy hátsó vagy első.
A másik amit mindenhonnan hiányolok az az ütemek számára vonatkozó keresés lenne.Sehol sem lehet rákeresni hogy 4 ütem vagy 2 ütem.Pedig azért nem mindegy, mert a 4 ütem az odabasz, a 2 ütem meg földhözbasz
papírok nélkül hobbi célra nem tud vki egy dt 125öst?mert az a baj,hogy neten oké,hogy találok,de pl egyik motor-keresőnél se lehet bejelölni,hogy papírok nélkül kell hobbira...pedig szerintem hasznos lenne
A gyári DTR dob alján van egy 10-es csavar.Az mire jó?Crosshangositó?
Hali próbáld meg nála!Van egy zsák Dt alkatrész olcsón Gróf László 20-910-4524
Sziasztok én egy DT 125 LC-nek vagyok a többé kevésbé büszke tulajdonosa a segítségeteket szeretném kérni abban, hogy hol tudnék hozzá jutni viszonylag jó állapotu "lánc feszítő vagy lánc vezető" alkatrészhez a DT-hez ez az alkatrész ugyebár az első fogas kerék mögött a lengővillán helyezkedik el amin csuszik a láncom. Sajnos az enyém elaszakadt és a fogas be is kapta így ez a darab már kuka és ahova járok alkatrészér ott csak eredetit tudnánk hozzá adni ami 20 000ft ... Aki látta már ezt az alakatrészt az szerintem szintén nem tudja elképzelni hogy ez miért ennyi ? De ez van! Ha bárki tudna mondani egy olcsobb helyet vagy esetleg egy dt bontot azt megköszöném vagy az sem kizért, hogy esetleg pont köztetek is van egy ember akinek lenne! De minden infot szívesen várok!
Előre is köszönöm: Viktor
vegyél bovden javító készletet, meg olyan bovdent aminek nincs a végén az a gubics, és gyártassz magadnak.
Melegítő pisztollyal tedd fel
A másodikon már tudninák rendelni, csak sajnos 5 nap lenne. Tudnátok esetleg még párat mondani?
Hello everybody!

Nem tudtok olyan helyet ahol henger hüvelyezéssel foglalkoznak?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Köszi