Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnéztem mind két honlapot, de az egyiken sincs DT50R hez kuplung bowden.
sziasztok.
Van egy enduró gumim eladó! 120/90-80
Doró márkájú. 500km-t nem futott!
postán is küldöm!
tel.:06203386215
msn:lebar14@freemail.hu
nagyvas.hu
biker-world.hu
Gróf László - Vértestolna
Elszakadt a kuplung bowden! Honnan tudnék a leghamarabb szerezni? Nagyon sürgős lenne! Még a héten kész kellene hogy legyen.
Hello mindenkinek!
Szeretnék venni egy dt-t, de ezt már írtam nemrég...lenne egy-két kérdésem mert van pár cucc benne amit cserélni kell és ezt kb mennyiből tudnám megcsinálni: ,,a motorról annyit kell tudni h kopott,és fötengely csapágy,dogó gyürü tügörgö cserés. váz, fék,elektronika jo tehát index vissza jelzök müködnek én közúton használom legtöbbet, hátsó gumi kopott de elsö-hátsó enduro gumit adok hozzá" ?
fogaskerékben nem forgott, csak a tengelyen
alig lehetett kitolni belőle semmi olajzó csatorna/furat nem volt rajta
anyagismeretben gyenge vagyok, ilyenhez szakember kell
de az biztos a gyári fehér volt , nem bronzpersely
szerintem ez az egyik leggyengébb pontja a blokknak........
én azt mondom, hogyha a fötengely sem gyári hanem valami erösitett, akkor birhatja a nagyobb hengerrel, de sztem amugy 100% hogy hamarabb meghal sokkal mint egy gyári gép
Heló
Gyárilag hogyan volt?
A persely forgott a tengelyen és a fogaskerékben is?
Gondolom kenő furatokkal...
Az anyaga ha K1-es lenne? vagy minden képen csak csapágyfém jöhet számításba?
gyárilag is perselyes
nekem is cserélték egy fos réz anyagot tettek bele (bronznak adták) bírta is pár 100km.....

létezik olyan hogy csapágyfém rendesebb gépműhelyben van ilyen
elméletileg tudják milyen keverék kell hozzá (van jó sok fajta)
Üdv
Segítséget szeretnék kérni,van nekem egy 80-as lc2 Dt-ém 92-es kiadás.
Olyan problémám van hogy ami össze köti a berúgótengelyen lévő fogaskereket és a kuplungot az a fogas kerék milyen módon kapcsolódik a tengelyére?
Mert itt az előző tulaj perselyel oldotta meg hogy a fogaskerék a tengelyen ne lötyögjön de ezt a perselyt sajnos megette és le esett a fogaskerék.
Azt szeretném kérdezni hogy gyárilag hogyan oldották meg vagy valami megoldást találni rá.
Hát remélem hogy a hozzá értök értik hogy miről lenne szó:D
Válaszokat vagy hozzá szólásokat előre is köszönöm.
Sziasztok ma vettem meg 2002-es dt 50r supermotomat. Sajnos a service manual kézikönyve német.

Szeretném kérdezni hogy a kormányzárat hogyan kell aktivizálni hiába forgattam a kormányzár lyukjában a kulcsot nem tudtam eltekerni.

A motoron a gyári henger helyett egy 70-es dr henger van és egy arrow sportkipufogórendszer. Mit gondoltok ha normálisan nem nyélgázon hajtom a motort nem gond neki a nagyobb henger?
(a karburátor gyári)
A tankon levő műanyag idom mennyibe kerül? És egy gyári lánc?

Választ előre is köszönöm.
Hello beni993.
Engem lehet érdekelne. Am 50-es vagy 125-ös motorba?
Érdekelne valakit egy Top Performances Racing Hengerszett? Új ára 60 e Ft én 45 e ért odaadom. 1200 KM-van benne, gondosan, óvatosan volt használva.
Köszi a tippet! Már azt hittem senki nem fog tudni segíteni! örök hála
Csatári Sándor 06-66/416-463, Békésen lakik , de postán felküldi. Lehet kérni horganyzottan, vagy krómozva is
keress a neten egy Csatári Sándor nevő embert őnála van minden féle küllő!
Ha már apro buborékkok vannak az olajon, és tuti h hengerfejes, kikélve lehet vele menni ?
Hello
Kellett egy kis idő míg rájöttem mi lehet a baja a mocimnak. (DT125r) Állandóan kiverte a hengerfejtömítést, volt sikköszörűsnél is a henger illetve a hengerfej. Athena tömítés volt benne. Én arra gyanakodom h mozog a hengerben a hüvely. Lehetséges e ez, és van e rá vmi megoldás? A hüvely 57.5-ös átmérőjű
Yamaha DT 125 R (4BL) motorblokk eladó . Főtengely és dugattyú cserés illetve felújítandó. Gyújtással ! 25 000Ft
Mikuni karburátor 10 000Ft
Miskolc környékén lakom- utánvétel megoldható.
Érdeklődni lehet a 06-30/738-8462 vagy szabadospeti@parisat.hu címen.
Hát valszeg igen.

Én nem próbáltam ki, de ha kiakarod próbélni akkor azt ajánlom szerezz egy használt kipufot és azon próbáld meg.
Köszi, akkor majd megpróbálom úgy.

Küllőket szerintem külön nem lehet venni, max csináltatni valamilyen szakszervizben. De lehet érdemes lenne bontott felnit megvenni.
Az enyémen is van. nem én raktam fel, már így vettem. sziloplasztal rakták fel! szerintem az tökéletes a célnak!
A műanyag oldalidomra gondolok.
Emberek! Nem hiszem el h. még senkinek sem kellett küllőket venni! valaki segítsen már h. honnét tudnék szerezni!
Légkiömlő= kipufogó?