Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ez nem üzemanyag. Először nézd meg van-e rendes szikra. A gyertyát mindenképp cseréld ki, mert lehet a porcelánja repedt,amit nem látni és nyomáson nem ad szikrát. Második a gyújtókábel. Nem sérült a szigetelése? Aztán következik a trafó, és így tovább. Én ezt csinálnám.
De ahogy igy többször olvasom összefügghet a dolog a gyújtásproblémával
Szia!
A durrogás a valószínű hogy utógyujtás miatt van. ilyen eddig a Simsonommal fordult elő ott a megszakítón kellet 1 csavaron állítani, DT-n nem tudom hogy kell de 99% hogy azért durrog. A másik problémára nem tudok mit mondani, mert olyan gondom még sose volt (szerencsére).
Sziasztok!
Vettem egy Yamaha DT 125R típusú motort. Van vele valami baj amit nem tudom hogy miért csinál. Amikor olyan 4000 és 6-7000-es fordulatnál tövig húzom a gázt, akkor leáll magától a motor. Ezt változó időközönként csinálja. Az ilyen eset után nem indult be a motor, még a betolás sem segít, eddig hagytam hogy álljon egy napot és utána megint ment rendesen. De tegnap azt csinálta hogy a leállás után elég hangos durranások jöttek ki a kipufogóból. Volt olyan is hogy beindítás után is csinálta a durrogásokat és a fordulat fel sem emelkedett de miután hagytam kicsit alapjáraton a motort teljesen normálisan ment. Most viszont nem lehet beindítani sem vagy ha próbálkozok akkor is durranások jönnek a kipufogóból. 2 tippem van hogy mi lehet a baja: 1. túl sok levegőt kap és az miatt áll le. Pedig új benne a légszűrő és most lett beállítva rendesen a levegő benzin arány is.
2. az az lenne hogy a gyújtással van valami baj
De sajnos én ehhez nem értek egyáltalán. Ezért kérném hogy akinek van valami ötlete hogy mi az amit meg lehetne próbálni vagy valaki már tapasztalt volna hasonlóakat az legyen szíves válaszoljon.
Előre is kössz!
Hello! Kedvenc videóm youtube-ról nézzétek meg szerintem nagyon ott van!
http://www.youtube.com/watch?v...
Énis meg akarok tanulni egykerekezni, nem ennyire mint ők de valamennyire azért igen..
Ők jól kihasználják a DT ket..
Valaki keresett power motort.
aproneten találtam

YAMAHA DT 125 R powermotor! ! ! !
Eladó egy yamaha DT 125 R power motor. Ára: 10.000 Ft
YAMAHA DT 125 R powermotor! ! ! !

* Ár: 10.000 Ft
* Feladó: Gábor
* Telefon: 303985932
* Referencia szám: 8905285
* Hely: Budapest XVI. ker. - Árpádföld, Cinkota, Mátyásföld
Erre senki,semmit?
Eyg kiss kdevtsinálok...........
http://www.pinkmotors.hu/

csak hivjátok öket van náluk minden és olcson jó minöség csak amocid évjárata kel meg alvázszám vagy valmi ilyesmi
én mindig innnen renedelk és sosem volt gondomm
feltéve ha meg tudod oldania problémád a moccal kapcsolatban vagy szerelőő
halihó az lenne a krdésem hogy a 80-as lc2-ö kipufogoja egyezik e a 125-ös tevérével pesze lc2-övel amin bal ildalt van a kipufogó? mert már megint megrepedt monyuk lehet hogy a karambol is tettt rá 1 picit
de itt is van a lista szerint ITT
Hát itt az aprohírdetések közt kell keresgélni vagy a google-ban
Én a yamaha world-ben vettem ami a soroksári úton van.
Itt az MSN címem: exboy01@freemail.hu
Köszönöm a segítséget!Remélem csak hengertalp vagy hengerfej tömítés lesz a baja...:)
Hengefej, vagy hengertalp, ha 125R-ről van szó...
Viszont ha nem melegszik (magyarul nem forr fel) akkor valahol a tágulási tart.-nál van a probi..
Jók a bringák....az adatlapon.
Tennél fel magadról is képet? Mehet mociról is...
És ha buborékol, akkor az rá lehet fogni hengerfej tömítésre? Köszönöm az eddigi segítségeteket!:)
Szia Andrew....
A hűtőt töltsd fel vízzel teljesen...(fagyállóval)
És mielőtt feltennéd a hűtősapkát indítsd be a motort.
Ha csak cirkulál a víz, miután kilégtelenítetted akkor nincs baja, a kiegyenlítőtartálynál lesz a gond...
Viszont ha buborékol, akkor motorikus gondod van.
Sok sikert...
Hát amúgy nekem a biztositás úgyvan kötve hogy 50ccm 130kg meg 11kw szóval nagyjából stimmel:D
szija szerintem a hütöt ne ragd csúrig vizzel a beöntö nyilástol kb 2 cm rel lejeb legyen a viz vagy kb félig legyen a beöntö nyilástol mega celák tetejétöl számitva +++++++++++ a hátsó kiegyenlitöt csak félig ragd vizzel ++++++++a kiegyenlitöaljából jön ki egy kis gumi csö ami a vázra megy rá na azt is názd mrg piszkáld meg valmi kis drót darrabbal hátha el van dugulva az iss
Elfáradt a dugó és ot nyomta ki a vizet.. :S
Én gépem is rendszámos de még jogsim nincs. Lényeg hogyha kimész közútra ne stuntolj mert akk tuti kiszednek.. :D ja meg legyen biztositás :)
Hali csidir! kedden+jött már a kipu! fel is raktam már!de sajna nem tudtam még normálisan kipróbálni mert defektet kaptam és még nem tudtam belsőt venni! de a hangja az sokkal jobb lett mint volt!
Szia, énis evvel szenvedtem, és csak a kiegyenlitőtartály kupakja fáradt el nálam. Ez is csak 1 ötlet nézd majd meg.
Ezt a problémát megtod oldani 1 uj dugókupakkal, vagy 1 jobb parafadugóval. én pl teflonnal tekeretem körbe a dugóját és nem folyik el :)
Darknox, vagy esetleg nincs msn-ed? Hátha tudunk segíteni egymásnak sosem lehet tudni..