Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért mert ngk XD én vettem vaci új ngk gyertyát h hú de jó lesz végre aztán 10méter után kivettem és visszatettem egy régit. sztem az isolator gyertya a legjobb (vagyis nekem az vált be) vagy még a bosch
valami nagy tudor megmondhatná nekem hogy miért öli a szekerem a gyertyákat.először csak fulladozik, de vagy 10m mulva már meg is áll, szinte semmi szikrát nem ad.ngk br9es(francia), ngk b9es (japán)de mindig a legrosszabkor
Bele lehet rakni nekem is az van benne csak kicsit fúrni-faragni kell
És nem egy felmatricázott crossra használt szar érdekelne..
Hát én 200 körül gondoltam maximum.. de nekem oylan motor kel lhogy leteszem 2 hét mulva odamegyek egy oaljcsöpp se legyen alatta! + kibirjon egy akár 200 km-es túrát is..
Hello!
haveromnak van egy ilyen most lett új henger, dugó, gyűrű, fék csere és az elsőteló felújítva! mennyit szánnál a motorra?
Elképzelhető, hogy még nem h4 való bele, nemtom milyen évjárat. Az enyémbe a h4 elötti való, az a bumszli fejű. A keleti kocsikba mindbe olyan volt. Vagy a régit nem tudod elvinni megmutatni a boltba? AMúgy biztos, hogy nem speckó égő kell bele, ugyhogy marad az autós, ill motorosbolt.
üdv
igen egy halogén H4-est vettem bele de nem jó mert ami a rogót fogja az a 2 kis pöcök amiatt nem megy be
Esetleg motoros, vagy autósboltba próbáltad már? Már elnézést....
hy Az lenne a kérdésem ,hogy egy első izzót hol tudok venni? vagy rendelni ? sürgős lenne előre is thx
szerintem igen
nekem lecsúszott a sárga fekete
és csak egyirányba mozdult
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotoro
k/154198/YAMAHA_DT_(RENDSZÁMOS)_.html
Helotok ! Eladó a motor ha valakit érdekel vagy valakinek a valakiétxd akkor szoljatok!:D http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotoro
k/154198/YAMAHA_DT_(RENDSZÁMOS)_.html
köszi a választ, akkor asszem megvan a következő motorom vagyis h milyet kéne venni és inkább elfelejtem a 300ezres derbiket meg yamaha tzr-eket :D (amik csak ötvenesek)
Hali!
Azért kérdezem mert az előző gondos gazda összevagdosta a kábelköteget és nemtom hogy jó helyre van-e a power motor kötve a CDI-hez.Szóval ha a barna és a fekete vezetéket ráteszem akksira a 3. meg nincsen rákötve semmire akkor is kellene mozognia?
nem forog
csak a végállásig
utánna pólusváltás és vissza!
de nekem van jó motorom ha kell
Ha a power motort rákötöm direktbe az akksira akkor forognia kellene?Már úgyértem hogy ami kijön belőle 3 vezeték azokból 2-t.Vagy kell még hozzá valami?
Szia
nekem van ojjan ami neked kell!
30 512 9874
Valaki erre?
szerintme érdemeseb régebi dt venni abban még benn van az anyag azt felújitod garantálom töbet bir mint az újak az újakat tömeggyártási célbol dobélják a régebieknél ott a minöségg akkor még nem volt ilyen pénz éhes világg
Újabb Dt-k folytása:

http://dt125.de
fönti menübe Werkstatt -ra klikk
majd jobb oldalon menübe Entdrosselung -ra klikk
ugyan itt felbukkan kilenc pont.

Na itt vannak leírva:
ugyanis az újabbakat elektronikával és kipufogóban is folytva van.
ha csak furás dugó gyürü meg ilen aproságok akkor 30 ból meguszod kb de ha egy nagy felujitást az t egy 100 ból kb de akkor tip topp lessz kb ha 80 körül mész olyan 3-4 literböl kijössz ha nem nyakalod neki ha kenete dneki akkor inkáb olyasmi 5 körül
Ez igaz.
Szegasztok. 80 as lc2 -t akarok venni de sose volt még enduróm valaki dobhatna egy gyors jellemzést...
Castrol Power 1 2t én ezt használtam bele szerintem jóó