Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha túlolajzom akkor legfeljebb beköpi és nem megy, de takarítás után megy, de ez nem b.szik rá, semmit se csinál, k.rvalóf.sz szikrát ad azt csá.
Részvétem csireke.. tudom mien szar.... velem edig 3x fordult elö 4 motorbol...
hát anyi történt jötem haza valami katant ment még egy kicsit azt kész, utána rárugtam nem indult hazaértem már a berugokart sem tudtam lenyomni seüresbe sehogy, úgyhogy most nemotorozok egy darabig
Egészen hülye kérdés merült fel bennem.

Miért akarsz költeni rá ha eladod?

http://www.motormatricak.hu/
fogalamam sincsen hogy mi lehet ami nem jó lehet valami elektronika vagy kábelezés vagy a bolkban valami ne tom alaposan átt kel nézni mindent vagy tul olajzod a benyot avgy passz ne tom
http://www.motormatricak.hu/#/...

szijó itt olyat csináltatsz amilyet akarsz és nem gagyit
Hát ha másikkal jó akkor nincs gond
De ha szétszeded akkor találsz benne kör alakú hullámos rúgó(ka)t azokat íveld meg jobban és a gumi tömítést áztasd be parafin olajba(gyógyszertárban kapsz) olyan 30 percre akkor megdagad és remélhetőleg jó lesz. De figyelj oda nehogy túl sokáig áztasd mert megoldja a gumit.
Sok sikert!
Hello!
Segítséget szeretnék kérni: Van egy 2001-es 125ös Dt-m (ami amúgy eladó... hibátlan, rendszámos) és szeretnék rá matricaszettet. lehet még ilyet kapni valahol vagy csak csináltatni? Előre is köszi!
Bővebben mi történt merre mentél lehet-e valami oka ilyesmi?
Kössz a segítséget megnézem!
ma megtörtént a csoda beált a motor,kész vég
Ha tudsz húzni a csavaron, akkor ok, ha nem akkor tömítés csere.
Hello! Probléma támadt a motorommal szerencsére kisebb probléma! Ha megnyitom a benzincsapot akkor elkezd csöpögni a csapból a benzin de nem ott ahol kéne.. Mi lehet a gond?
és mégis mi nem jó?
másikkal rögtön jó, megállt, hozattam egy másikat, beleraktam, első rugásra pöfögött rögtön.
Valaki megtudná mondani hogy az LC és az R fesszabályzója ugyanolyan? Vagy egy R feszültségszabályzójáról egy kép is jó volna hogy nehogy egy R-est megvegyek, és ne passzoljon az én LC-mbe. elöre is köszi
Ha gyenge a szikra nem biztos hogy a gyertya szar bár próbáld ki egy újjal azt is nézd meg a hengerfejen és ha a vadi új is gyengét ad akkor lehet a gyújtó trafó öregszik
srácok nekem 4 éve NGK gyertya van benen és semmi baj nincsen vele nem cseréltem egyszer sem akkor kicsi tott vann valmi a géped el vann nem a gyertyávall
17 rrugó
Akkor sztem mennj be egy szalonba és hozdd ki újjan.
az egyiket el is hajintottam ott a helyszínen mert egy picit elborult az agyam, de a másikat megnéztem az meg csak ilyen nagyon halovány szikrát ad, amit lehet el is fúj rögtön.
Meg van már haveromnak a motorján a probléma oldva!
Hiba:egy szikrát ad csak

Ok:sztenderd kapcsoló zárlatos volt,ennyi az egész,kell a francnak oda,szerelőnek meg 5000 a zsebbe amiért kiderítette!
De am egyszer csak nem ad szikrát a gyertya? Teszteld le a hengerfejen.
Én is NGK-t használok és nekem semmi baj nincs vele.