Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy NAGYON szép fiatal RENDSZÁMOS dt-t(27LE),viszont volna bele egy 125-ös 94-es papír nélkülim!Átlagos állapotú!
Azonnal ráfizetnék,az öregemet szeretném meglepni!
Esetleg valaki?
én csak kérdeztem hogy baj -e?
Írtam én hogy baj?
az mért baj ha csak golyok vannak ben? onyuk én még nen csináltam ijet csak biciklivel
de azt is az ert álandóan széttörte a kosárt
Hát ezért most nem bontanám szét. De nagyon könnyen előfordulhat, hogy kosár sincs benne, csak a golyók. Pl. enyémbe sincs. A golyók emlékeim szerint olyan 5-ös körüliek lehetnek.
Neked meg mi bajod van? Ha valamihez nem értesz nem kell beleszólni. A Dt125R-nél nem kell levenni a hengerfejet, ha csak dugót,meg gyűrűt cserél.
Jók a tanácsok....Le sem kell venni megy az kipun keresztül is...
85 től vannak 2-esek, legfőbb különbség, hogy elől tárcsafék van, és hátul monocross villa.
köszi de a golyóskosárnak a méretét nem tudnád megmondani?
Nekem golyóskosár van, de mondjuk az enyém régi típus.
Sziasztok én nagyn nagy problémában szenvedek !
valaki megtudná mondani hogy 80 as dt be milyen kormánycspágy kell ugy tudom összes dt be ugyanolyan kell ügye?ha valaki tudna segiteni azt nagyon nagyon megköszönném
Valami kopog a bal első telómban.Mi a franc lehet?
Hi, Mikortol vannak LC2es 80as DT-k? És mi a különbség az LC1 és LC2 között? Köszi
Nem köszi.
Az van ez mellé.
Papíros?
Yamaha DT 125 R (4BL) motorblokk eladó . Főtengely és dugattyú cserés illetve felújítandó. Gyújtással ! 25 000Ft
Mikuni karburátor 10 000Ft
Miskolc környékén lakom- utánvétel megoldható.
Érdeklődni lehet a 06-30/738-8462 vagy szabadospeti@parisat.hu címen.
Hello! Hogy mérjem meg a hosszát? Kirugózott állapotban 880mm a tetejétől a tengelyközépig. Az átmérője 40,9mm. Ez egy 125R
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem tölletek
Írtak nekem a dt-re hogy beszámitanék egy 125 mz és még ráfizetne!

És azon tanakodom hogy megérné-e? szerintetek
Keresek yamaha dt 80 lc1hez komplett kuplungot!
meg tudná mérni valaki a dt elsőteló hosszát és azt az átmérőt ami a kormánykiflibe belemegy?
köszi!
én is az olajos témával küszködtem, de senki nem tudott mondani tippet se, még neten se találtam semmit, aztán úgy döntöttem hogy öntök bele 4 decit, azt jóvan. a sima lcvel nem egyezik arra figyelj, ha lc2esed van akkor 36*48*tán 10,5 vagy 11 majd ezt megmondják a boltban,a sima lc-é meg 35-ös én olyat rendeltem először mert nem méregettem csak megnéztem nagyvason és meg is rendeltem.
aham akkor az ment szét szerintem:)köszike a segítséget:)
Olajjal kapcsolatban valaki?
a teló elvileg egyezik a 125-lc-ö ével is szóval ha valkki csinált már ijet irja már meg lécci
mégegyszer kösz mindenkinek a segítséget
az alábbi képemen a kuplungon mi az a kis nyíl?
szinte bármelyik csapágyboltban kapható, ha másnem rendelnek.
a kis műanyag fogaskerék a blokk felső részén ami hajtja a fordulatszámmérőt.