Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is adhattok ajánlatot de nekm csak hátsó kéne
sziasztok keresek utcai gumit a motoromra, használtat.
első: 90/90-21
hátsó: 120/90-18 (120/100 as is jó vagy vékonyabb)
enduro/ utcai slick is jöhet, normál állapotú normál árban, de ha új gumid van és beszámítás lehetséges akkor nekem van 2db mitas crossgumim 90%-osak. írj vagy hívj a 06 20/ 479 02 63-as számon
köszi:Dani
szerintem nagyon babrás lehet, mivel az lc2 ben már monocross felfüggesztés van, tehát egy központi teló az lc1esek meg két teleszkóposak, meg a villa is más.hegesztgetéssel fúrással faragással szerintem talántalán.
Nekem is H4-esre van megcsinálva
Üdv a csapatbam
rakjál fel képet meg töldtsd ki az adatlapodés akkor már leszel valaki (úgy hiteles szerintem)
Üdv fiúk, ma beléptem a DT tulajdonosok remek táborába, mostantól húzom én is ezerrel, ez az első motorom, fogadjatok szeretettel!
ja meg elöl se tompitott se távolsági se hejzetjelző nem volt:Shátúl kicseréltem az égöt motor röfff odahúztam neki de csak 1 keveset hátsólámpa pukkkk azóta inkább lámpa nélkül járkálok már amenyit tudok mert nincs pénz benzinre ...hát igen a diákmunkábol nem nagyon lehet megélni

gondoltam megosztom veletek
ja amúgy most én is feszültség szabályzóval baszakszom (nekem se tölt az akku)meg a lámpám at is kiűtötte ezért most majd megcsinálom h4-re az első lámpát 10.én veszem a feszszabályzót meg az alkatrészeket lehet hogy majd készítek képet rolla ha kel valakinek
Mágnessel megnézed
Hali!
Igen bár nekem kicsit összetettebb volt a dolog, mert nekem egyszerre ment el a töltés a világítással, vagyis a világítás nem ment el hanem legyengült olyan lett mintha 5w-os izzókra cseréltem volna ki gázadásra ugyan úgy erősödött(persze jóval kevésbbé mint ahogy kéne) csak gyenge volt. Nah kiderült hogy elszállt a töltő tekercsem aminek következtében (ezt nemtom hogy) de tönkre ment a fesszabályzóm is... Szal nekem egy tekercs és egy fesszabályzó csere oldotta meg a problémát...
Azt nemtom hogy az LC1-en is 3 tekercs van-e mert ugye a DTR-en úgy van hogy 1 tekercs a töltés, 1 tekercs a világítás és 1 tekercs a jeladóval a gyújtás.
Véleményem szerint neked a a fesszabályzó szállt el vagy kidörzsölődött egy vezeték ami zárlatot csinál esetleg lecsúszott valahonnan egy csatlakozó.
Nem tudja valaki, hogy 80-as DT LC2-es vázba bele lehet-e rakni az LC1 lengőkart,teleszkópot?
Hallod Batya mondom, hogy a fesszabályzód ment szét Nézd meg lehet, hogy csak lecsúszott a csatalakozó
ja slimnek irtam!
hello!50esként használod?nem baszogatna rendörök?
Helo Darknox visszaolvastam és láttam hogy neked is elment régebben a töltés, akkor mivel volt baj? mit kellett kicserélni? mert szerintem nekem is ugyan az a baj.
Helló!
Lenne gy kérdésem a Yamaha DT 50 az alu vázas? Vagy csak ezüstre festett?
okés köszi...
Hali!
Nemrég vettem egy 2004-es 50-es DT-t, gyári gumik elég szép a dekni sincs lekopva, szerintem nagyon keveset használták. Csak az a nagy gond van vele hogy nem értek a fedélzeti számítógépéhez. Mi mit jelent rajta? TOD,TD, AVE , a TOD mutatná azt hogy mennyi km van benne?(199 ) Meg még az is érdekelne, hogy mennyit kéne pörögjön 70km/h-nál? Nekem pörög 4100-at és onnantol nem is akar feljebb menni egy kis ideig aztán megindul 4500-ig akkor megyek kb 80-at, folytás lehet benne?
A feszabályzód ment szét;)
Nagyon megy a gép fojtás nélkül!
Hello! tudna valaki segiteni hogy kell beállitani az uszószintet? 80-as dt-m van! Előre is köszi a választ!
Ma látom hogy az akksi is le van merülve, ujratöltöm, megint lemerül egy motorozás után. Már irtam hogy egyet estem a mocival és azóta nem ég a lámpa, na azóta nem is tölti az akksit. Mi lehet a baj, én a tekercsre gondolok, hogy az sérült meg, szerintetek mi?
Hali srácok!
Ma egy kicsit meghajtottam szegény kis bubikámat 5.ben 12.000-et forog 87kg alatt.
De asszem több ilyen nyüstölés nem lesz sajnáltam szegényt