Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha túl sok olajat töltök a blokkba az milyen gonddal járhat?
Mert sokat töltöttem bele és a kuplungot behúzva a motor el akar indulni, olyan mintha a kuplungot csak félig húznám be.Ez lehet a sok olajtól? Nem kell fikázni, hülye voltam énis tudom, negyed literrel többet töltöttem a kelleténél.
hy Az első teleszkópba hol lehet olajat tölteni? ja és mennyit kell száranként ? és milyen olajat? előre is hx
Nem érhet bele a dugóba...
Ha kiszedted, rájössz és megérted...
Olyanba kérném a véleményeteket, hogyan tudom kivenni a hengerből a powert vagy esetleg ugy le szabályozni, h ne sértsem meg a hüvelyt, mert ha éppen ugy fordul akkor bele ér a dugóba..:S
okés
jaja ott a pont
Először dobd ki belőle a termosztátot, és úgy nézd meg...
Ha így is főzi, akkor lehet tömítés bajod....
Bocsi hogy belevau....
De olyan tanácsot adsz, hogy sikoltassák le a hengertömb tetejét, meg a hengerfejet is...és csak gyári tömítést használj!
Mi a te szakmád? ha nem tudsz valamit, ne adj tanácsot!
Éppen ezért kell vastagabb tömítést, (ékest '') használni...(Az pedig gyáriban nincs!) különben beleér a dugattyú a hengerfejbe, jobb esetben nem lesz égéstér...
Nem! nem tesz rosszat...akihez viszed az úgy is megmondja hogy lehet -e síkolni...
Ha nem, elhajt vele a búsba...viszont ha megcsinálja, erősebb is lesz, és nehezebben fújja ki a tömítést...Hajrá fiatalság...
Sok üzemanyagot kap, vagy kevés levegőt...
Szűrőtisztítás, karbitisztítás beállítás....sok sikert...
Alapból mindegyiknek egy kicsit keményebb kattogós járása van.
Nyugodj meg ez attól van, mert rövid löketű a motor.
Jah és nem a legújabb...de ha van pénzed elég,= elviszed szervízbe ahol kiszedik jó pénzért ezt a kattogást.
Majd 3000 km után, megint elkezdi és utána már leszarod...
köszi
Hello!
Első kerék van tárcsával, szinte új gumival. Telószárral együtt 18ezer Ft.
Hátsó kerék szintén új gumival 10ezer.
Szassz Ervin!
Mi nem jó a hengerfejen, h le akarod csiszoltatni
hello
első kerék plusz 2 telószár, plusz első fék mennyiért adnád?
esetleg a hátsó kerék is érdekel
köszi: Andreas
más ötlet hogy miért fogyaszthat ennyit? vagy ez normális? mert szerintem rengeteg :S
Hello,rendben amugy 4ér adom, ha gondolod majd irj, de a köv héten nem leszek.
"emailben lehet érdeklődni: szgerg@gmail.com"
Csáó! Érdekelne h meg van-e még az aku benne meg a kilométeróra spirál? És ha igen milyen árba adnád őket! Előre is köszi! Csáó
És esetleg ezt a kattogást nem okozhatja az h a powerba bele ér egy picit a dugó?
nem tudom konkrétan hogy jó-e hozzá más, is majd hétfőn vegigjárok itt nyíregyen pár motoros boltot és megkérdezem hátha ök jobbban tudják és kkor írok amúgy menyi lennne?
hi
nekem is hallani valamit de nem tudom hogy mi az,menet közben is hallani de 1xűen nem tudok rájönni.
Dugózás előtt is csinálta és utánna is,láncot is meghúztam minden kipróbáltam már de passz
Csáó! Egy olyan kérdésem lenne első sorban akinek 125Dt van, h mikor jár a motor és oda hajolsz a motor blokkhoz akkor kattogó hangja van...:S És nem tudom h ez alapból ilyen vagy nekem van-e vele vmi probléma!? Vki esetleg vmi vélemény?
Sziasztok!

A képen látható DTm minden alkatrésze eladó!
Az idomokon kívül szinte még minden megvan!
emailben lehet érdeklődni: szgerg@gmail.com