Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja amúgy tleszkóp szimeringet szerintetek honnan rendeljek? netröl vagy kérdezzem meg az öszes motoros boltot hogy menyiért tudnak nekem rendelni ja és 80-as dt lc2-ö telóba menyi olaj kell kb?telószimering cserénél mien szimering a fasza?
ja és a fordulatszám méröm mért nem megy? pont belemegy 1 gyufaszál és azt ha megpörgetem akkor a mutató mozog spirált nézem szerintem nincs elszakadva mert húztem volna ki de nem jött km-órá viszont nnál inább a meghajtás az mi a fordulatszám mérönél?hogy müködik esetleg képet valaki?
remélem tudtok segíteni
szerintem még nem vettél fel csak email-cím volt az msn más most már kint van az is
Akkor valószínűbb, hogy kopott a henger. Szerintem a gyűrűzés kevés lesz, viszont ha mégis megpróbálod, akkor úgy húzd le a hengert, hogy a hengerfejet rajta hagyod. Egy tömítést megspórolhatsz így.
Az mar megtortent, rendszeresen takaritom.
Nem tudom mi lehet vele, 2003-as evjarat, mondtak hogy van benne ilyen elektronikus tiltas, es nem lehet kiporgetni csak 9 ezerig, de nekem 5-osben pl 8-ig is nagyon nehezen jut el.
Muszerfal ossze lett torve, a mostani meg nem pontos, ugyhogy a vegsebesseget nem tudom most pontosan megallapitani, de azt is lemerem majd GPS-el.
Ha sokat mentél poros úton, akkor először a légszűrőt mosd ki!
Ha terepen hasznaltam foleg a DT-met, akkor ezek kozul minek van legnagyobb eselye hogy szetmegy?
Holnap megnezem, hogy minden rendben van a power szeleppel, meg meg a dugattyura gondoltam, lehet uj gyuruzes kell neki, es ugy fog menni mint az alom. De nem nagyon tudom hol induljak el.
Porlasztó,keréknyomás,koksz a kipufogóban,kompresszió,stb...
Power szelepen kivul mi lehet az oka annak, ha nem megy ugy a gep ahogy kene?
Mert epp tegnap mertem (igaz lehet pontatlan a muszerfalam), es 5-6-osban lehuztam, de nem mutatott 80-nal tobbet.
Hello! dt 80-ashoz féklámpa kapcsoló van-e? Első lámpa tartó? Csomagtaró?
Hello! Valaki segithetne alaktrész ügyben DT80-ashoz! Előre is köszi!
9000ért a tied :)
Enduro szett csere esetleg nemérdekelne?
Aha,köszi!Megnézem mit tehetek...!
1. igen lehet.
2.igen az.
3. Attól függ mi baja és,hogy mennyire értesz hozzá.
De a működését könnyű leellenőrizni, nézd meg a videót az adatlapomon.
Szaisztok!
Van egy 125-ös dt-m,amit néha előkapok!
Egy ideje 85km/h a vége!Lehet a power?Akkor torpan meg,mikor pont meg kéne indulnia!
Ez bovdenes?bonyolult megjavítani?
45.000-be
A két kerék gumistól + sárvédő!
Csak be kell tenni és ennyi.
Na mi van, csak eddig volt sürgős?
Felvettelek, ha tudsz majd gyere MSN-re, jo lenne ha osszefutnank, mert lenne par kerdesem a DT-rol.
3ezer Ft
Kösz a képet
Mennyibe kerül?
Képet tudnál felrakni most?
Mert nagyon érdekelne egy dob!
Nekem van egy.
jaja menyi?
Keresek DThez végdobot!