Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Valaki elárulná hogy egy 125-ös Dt-nek hány km-t kell cserélni a dugatyűt kb?
cső! minek sikerült nekimenni?
Hello!
köszi a segítséged
soomshead, 5ezer az ára
88-as dt-re valőszínű nem jó mert annak másik oldalon van a kipufógó.
Külön nem fogsz találni mivel ezek egyben vannak (saját tapasztalat) jah és egy jó tanács ne nagyon kötögesd vezérlés nélkül direktbe 12V-ra mert lefog égni(ez is saját tapasztalat)
Jah és olyan 15.000 körül fogsz kapni
Valakinek nincsen power szervó elektronikája?3 vezetékes kellene olyan elektronika ami egyből a szervómotor mellett van.Mert a szervóm jó ha külön ráengedem a 12V-ot viszon a lapon nem megy át az áram valamiért majd ha unom magam kimérem hogy hol.
Hát igen vannak ilyen parasztok!Gondolom a cigók lopták a fát megélhetésből
Valakinek eladó 125R kormánya ami nem hajlott,nem hegesztett eladó?
Mert hiánycikk lett így nálam!
Na sikerült leamortizálnom a gépet,meg magamat.
Igaz egyikünk se vész,csak akkor sem kellett volna,de hiába, amelyik köcsög az úton hagyja a farönköt. :S

Sikerült eltörnöm a kormányt a gázkar után,meg szétpattant a fordulatszámmérő háza,meg itt-ott csúszásnyom a motoron,nekem boka meg oldalam kapott,ill. a sisakom,de nem is látni rajta.

Tanulság:este ne motorozz úgy ahogy szoktál a megszokott úton,mert akadnak meglepetések,ill. mindig tegyél fel sisakot!
kb 7ezerért viheted sajnos tárcsám csak 240 es lenne lánckerekem aszem az is van ! meg még pár apróságom ilyenek hogy henger lámpabúra index stb
Szia!Mennyiért adod,a tárcsa is rajta van?
helló nekem porosodik egy itthon sajna a felnije sérült de javítható !

olcsón eladó !
Szia Tibi! 12x1 mm
ja azt elfelejtettem mondani h Dt 125R
Szevasztok!
Legyen szíves valaki megmondani hogy a berugókar anyája mekkora!
A mai motorozáson elhagytam szerencse hogy a berugókar meglett
Hali! Tudnátok segíteni h. honnét tudnék a dt hátsó kerekembe küllőket rendelni? +köszönném ha belinkelnétek pár oldalt!
Köszi!
Hali! Mennyiért adod a kiput?
yamaha dt 125-os tárcsafékes hátsó kereket keresek!Előre is köszi!
A tiednek a másik oldalon van a kipu, így 1:1-ben nem jó, csak átalakítással.
Szerintem a Pink-nek írt,hogy miket venne, és a kapott levelet másolta ide.
Szia!dt 125-öm van 1988-as arra jó-e,és mennyi az ára?
sziasztok, van egy eladó dobom yamaha dt-re. 125R-re passzol.
ha érdekel írj! burger3@freemail.hu
hali hahó !

Olvastam hogy rendeltél e motorpartsrol gumit ! érdeklődöm hogy kb mire ért oda a szállítmány ? mert nekem lassan egy hete uton van !
Azt nagyon nagyon nagyon megköszönném!Esetleg jó minőségű képeket tudnál majd késziteni?