Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oksa
ti amugy mien váltó olajat használtoK?má lassan venni kéneés még 1dl-sem vettem még 1*se
ezt irték a motorszerelés topikban nekem: Keresd fel a vértestolnai csókát, tuti van neki.
A lámpát valószínű azért bassza ki, mert nem jó a fesszabályzó...
ez egy ördögi kör

telón keresd, méghozzá ezen:
20-910-4524
Gróf László
százával vannak nála szétdöntött dt80-ak
de mér láttam itt is régeben nevét és akkor 125-ös hoz kellet valakinek alkatrész
amugy motorszerelés topikban az[11030] as beszélgetés az.
Amúgy az a tag milyen megyében,vagy hol lakik?
Passz!
Nem sok teljesítményt hoz,azóta nem mentem vele,nem volt időm rá.
Hangja nem változik,talán onnan a kunkortól lehet köhögősebb hangot hallani,de a teljesítményhez hozzájárul a motorod állapota,power jól van-e belőve,stb,ez a fojtás csak hab a tortán.
a hanga szerintem hagosabb lesz teljesíténye jobb
a képek nokia n95-el készltek
és itt a kép a kipufogorol picit szétreped z idő vasfoga monyuk 24-éves
ja meg ért hozzá
a publikust férre értettem:D=-igen publikus
Igen jobboldali kipufogós poweros! Ha kiszedem ezt a fojtást akkor a hangja és teljesítménye miben változik? Esetleg rosszat nem tesz neki? Megnéztem a képeket
ja és elég korrektnek tűnik
szerintem nem:)
20-910-4524
Gróf László
van nála 1 halom dt aztmonták:)
uh igaz is, még kérdeztem is hogy mi a baj, annyi kiderült, hogy nem vicces történet
Szia!
Köszi de már sikerült szereznem egyet.
Hali!
Nekem van egy ha érdekel 20.000 ért vesztegetem.
Szokott benne fojtás lenni általában,ha előző gazdája nem berhelte ki.
Épp a múlthéten operáltam ki én is.
Neked is jobboldali kipufogós poweros?

Kép róla,keresd vissza: [19413] július 12. 20:55
Sziasztok!
Keresek a LC1es mocimhoz komplett kuplungot, bal oldali idomot, esetleg kipufogót ha jó árba van, és gyujtáskapcsolót!
A bal oldali idom lemezből van
Síkoltatáshoz nem kell egyből esztergályoshoz/maróshoz vinni,egyszerűen üveglap 120-as papír,és egyből kimutatkozik hajlott-e vagy nem!
Aztán körkörös kézmozdulatok vele,meg mindig picit fordítani rajta 4-5 csiszka után,aztán nem lesz az hogy egyik oldaláról hiányzik 2mm,a másikról meg alig vitt.

Meg én elvittem a Simson hf-et esztergályoshoz,mivel nekem nincs esztergám,de elég ferdén szedte le,és inkább többet ártott mint használt,így nagy nehezen csiszoltam vissza jóra.
Misalyka!
Publikus annak a tagnak a telszáma?
Hello! felnik megvannak még? milyen állapotúak a küllök? rozsdás nagyon? közelebbi kép lenne? Mennyiért adnád a 2db?

Üdv:Gábor
Legutolsó hír kawa550-ről, h beteg volt a gyerkőce, és kórházba kellett járkálni. Azóta nem láttam fórumozni.
inkább a kuplung nem emel ki rendesen.
lenne 1 kérdésem az miért lehet hogy 1es-böl álló hejzetben nem tudom üresbe húzni a váltót járó motornál? olaj vagy mi?
néha picit csepeg az olaj vlahonnan
ezzel kapcsolatban semmi? elég idegesítő amikor pot prisra vált a lámpa és nem férek átt él végg behuzva kel lennie a kuplingnak
én már melött a simsont megvettem olvasgattam a fórumot de nem minden világos ezért szoktam kérdezni hála az égnek 5-3 esetben visszairtok és tanácsot adtok amit téleg nagyon köszönök e enyíivel ne érjétek be jönnek még a kérdések ezerrel
az a helyzet hogy igazad van, a szar meg ilyen kifejezések szinte mind idézöjelben voltak, ráadásul eddig ahogy irtad, Kawa550, emzoli és hasonlo emberek szoktak rendes tanácsot adni, meg persz te is
Kawa550 hova lett tényleg? nem hiszem hogy bárkit is bántott volna, régen láttam hogy irt volna ide, meg én se járok már ennyit ide, meguntam hogy mindig ugyanaz van :D meg hogy sokan nem képesek kicsit visszaolvasni meg keresgélni és ezt mástol várják -_-