Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Teljesen jól gondolod, az a kis csavar a leeresztő. feltölteni felül tudod, de egyszerre csak az egyiket csavard ki, mert összecsuklik az eleje.
Egész pontosan 10,5 :)
Kösz :D
9 körül ha jól emlékszem (de lehet hogy 11, nem emlékszem pontosan)
Sziasztok nekekm vagy egy Yamaha dt 80 LC2 es 92es évjáratú nem tudja vki hány lovas?
Hello. Nem irja az ekezetet a billentyum

Nekem van egy elado DT 80asom akit erdekel írjon, kuldok tobb kepet
e-mailen!
sziasztok
szerintetek a gyári hátsó felnire (dt125r) rámenne a 130/80-18-as gumi?
légyszi írjatok sürgős lenne
előre is köszi
125r-nek a telójából hogyan tudom leengedni az olajat & hol tudom felönteni?

Jól gondolom hogy a teló aljánál oldalt van a leeresztő csavarja,de hol öntsem bele?
Helló sziasztok.
Nincs valakinek egy yamaha dt 125r-hez gyújtás álló rész és egy gyújtás vezérlője?Válaszotok mielőbb várom.Kőszi előre is
sziasztok
szerintetek a 130/80-18 as gumi a gyári felnire?
Hello!

A képen látható DTm minden alkatrésze eladó!
Ami már nincs meg: idomok, műszerfal, spirálok, indexek, kormány.
Csak emailra válaszolok!
szgerg@gmail.com
Sziasztok! Eladnám a mocimat Yamaha dt80/50 megtekinthető: http://www.hasznaltauto.hu/3155443_yamaha_dt_1995 . Érd: e-mail-be vagy telcsin.
27 lóerő!xd
Sziasztok srácok!
Van haveromnak egy eladó 125-ős dt-je elég sürgős lenne ha tudtok rá valakit irjatok mailt a plexike@gmail.com-ra
link
Sziasztok. DT eladó hátha érdekel valakit.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
80 as dt-ről ki tud még irni valamit? ki használja 50es ként és mennyi sikerrel?
Hali
96-os DT 4BL-hez keresek kipufogó tömítést és kuplunk, berugókar visszahúzó rugót. Nem tudjátok hol lehet ilyesmi apróságokat beszerezni? Köszi
Nem lc-m van ahnem r!amugy az elsőcucc meg égőkészlet kellene !de tőlem még egyszer nem kérték jogsi biztosítás müszaki van akkor nem izélnak!(általábaxd)
víz fagyálló, olajok, az olajpumpa meg elvileg csak nagyon keveset szállít alapjáraton, de egyszerű, rárakodöntesz olajat a tartályba, a csövet ami a karbira megy leveszed, a benzinbe is öntesz olajat és járatod egy darabig, nagyobb fordulaton is és meglátod hogy folyik e vagy sem.
ja meg ti az izzókészletet meg az elsősegély csomagot hogy viszitek magatokkal?(övtatyi?)mert a mociban még 1 pókcsaládnak sincs hej
ja meg a motorolaj cserénél csak csavar ki lecsepeg csavar vissza és kész?van még valami amit cserélni kell az új gazdinak?munyuk most még kuplung is lesz szoval még tankolni se marad pénzm de mégis kell?
ja meg még azt hogy nem tudjátok hol szokot tönkremenni a szimering vagy lehet tömités szar de csöpög a váltó olajom:(
(az is lehet hogy nem tom üresbe rakni mi?)
na ma már többet nem kérdezek
elöre is köszi
ja meg esetleg tudna -e nekem valki az olajpumpárol valami robbantot rajzot dobni vagy othoni fotot mert vettem csövet az olajzáshoz csak a pumpa alamiért nem keverte/nyomta az olajat amugy mijen erösen kéne hogy alapjáraton nyomja az olajat? ép hogy csöpögjön vagy mi? ha lehuzom a karbirol látom?


ja meg az lehet hogy szar olajtol nem tom egyeböl uresbe rakni? monyuk kiba***tul csúszik a kuplungom az belejácchat? ha valakinek volt ijen problémája hogy nem tudta sebeségböl üresbe rakni az irja már le hogy neki mi volt jó? na köszike.
ja meg ha jobb oldalt van a tartáj akkor az lc nem r ha jol tom
amugy a tartájra rá van írva (nekm) hogy oil szoval olaj a mocinak a különolajzáshoz a másik pedig ahogy írták kiegyenlítő tartáj a víznek de tán arra is rá van irva hogy cooled vagy mi
xd jahh félre irtam bocsi!és ha az a minimum szint alatt van akkor töltsek elől hütővizet?