Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem adod el a végdobodat 5000-be? :)
Mennyi a Supermoto szett?
okés majd akkor ösze futunk én tt szoktam a borbányai lötéren motorozgatni:) monyuk inkább városban mászkálok néha zért kinézek endurózni crossozni anyira nem szeretek de az is fasza van it náluknk is cross pálya csak még nincs anyira kijárva így kicsit csar mertsok a bucka.
majd öszefutunk vegyél fel msn-re ha minden igaz ki van irva az adatlapomon
Igen rendszammal hasznalom, 2003-as evjaratu amugy a gep.
Kossuth utcan lakok, ha jartal mar arra biztosan lattad, mert kint tarolom.
17 eves vagyok, szoval a szereleshez nem igazan ertek, ettol fuggetlenul azert majd adhatsz tanacsokat.
Remelem sikerul a kepfeltoltes, az elso idomot kicsit osszetortem, de meg lett heggesztve, azert ilyen csunya.
Simai uti loterre szoktam amugy jarni, majd ha gondolod es Te is szeretsz terepezni, osszefuthatnank. Regota keresek mar ismerost, jo lenne valakivel enduro/cross-ozni.
köszi az eddigi válaszokat
csáó!
mennyibe dobálod a cuccost?:)
és konkrétan mi tartozik bele?
Takarítsd ki a légszűrőt, és br9-es NGK-t neki....
Szaisztok srácok!

Érdekel valakit utcai (sm) szett Dt80ra ?
Eladó az enyém.
Képek adatlapomon.
ja meg rendszámmal használod?
én is nyiregyi vagyok régebben le is irtam és rakjál fel képet hogy ne csak azt lássam mikor veled szembe motorozok hogy jön 1 dt-hanem jön 1 ismerös dt ,nyíregyen merre lax?én bobányn/segíthetnénk 1-másnek szerelni is
elvileg ha sok olajat kap és alacsony fordulaton járatd az se jó de a sok olaj alapbol beköpi ha jol tudom de a sok benzin is lehet de majd aki jbban ért hozzá megirja szépen
Szasztok! dt 125r-hez keresek sportdobot! ha esetleg valaki tudna eladót, jelezze! Lehet érdekelne!
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy a motor tegnap nem indult be...Gyertya ki,gyertya megtakarit, visszarak,semmi... másik gyertya berak egyből indul, tegnap elis motorozgattam vele, ma meg nem indul, kivesz megtakarit indul...valószínű beköpi?! Hogy lehetne ezt a problémát orvosolni?! Előre is köszi,a válaszokat!
Az új az jó is, de ha öreg akkor nem hajlik. Ezzel a módszerrel kell kilágyítani.
Én sem hallottam még erről!
Én nem nagyon hajlítgattam eddig sok fékcsövet,de azok könnyen hajlottak.
Azt tudom,hogy hajlításra merevebb/ridegebb lesz a réz,aztán nem lehet vele sokat tökölni,talán ezzel lehet kiküszöbölni?
Igen és akkor faszán tömít majd( az alátét, a cső meg hajlik szépen és nem törik).
még sosem hajtottam fékcsövet, a gyors hűtés után felpuhul?
Nyiregyhazan lattam mar tobb DT-t is, kozulok senki sem olvassa ezt a forumot? Ha megis, kerem jelezzen, jo lenne osszefutni, unalmas egyedul motorozni..
Nem hajlítottál még fékcsövet? A gáztűzhelyen felforrósítod, aztán gyorsan hideg vizet engedsz rá.
azt hogy lehet kilágyítani
A leeresztőnél vörösréz alátét a tömítés.
Ok!
De milyen álátét és hol?
Bár ha jól le van kopva lehet van esélyed,de én nem próbálkoznék vele.
Nem,mert beleérne a láncba,vagy ha oda nem,akkor a másik oldalt a villába,főleg ha Mitas bütykös gumi!
110-esem is elég közel van a láncvédőhöz,120-as talán neccesen felmegy,vagy kókánytuning: flex,és a külső bütyköknek nekiesel!
Az alátétet ne felejtsd el kilágyítani!