Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem jobb hanem bal és a hütö kiegyenlitötartálya (jobbon a kipuff van)
csőtök!125r-nél a jobb hátsó idom mögött mi az a tartáj?xd
Helló mindenkinek akinek van és eladó yamaha dt 50 dobfékes felnije az értesítsen köszi.
Hali!
fesszabályzót esetleg még tudsz szerezni a Tarjáni bontóban Szatyina Gézától 06-20-311-7614 / 06-20-427-1314
utánvétellel is elküldi
Hahó! Na nekem is előjött a probléma egyik pillanatról a másikra lámpa, duda, index, power, minden ami aksiról ment elszállt! 125 DT-R es a motorom! Mit csináljak? MI lehet a hiba?
Ha valakit érdekel: dt 125 servicemanual: http://www.4shared.com/file/89...
a feszabájzó szokott a dtben tönkremenni... lassanként ha rendberakod akkor szerintem kamatostul meghálálja majd. hát a végsebi nemtom alattam mennyi lessz majd (100kg)
majd elválik...
ja meg valami van a kuplungommal és álló hejzetben járo motornál nem tom 1-esbe cibálni öszeségében enyi de szerintem kibaszot jó
nos nekem vagy 2-3 hete van meg és a simsonhoz képest erögép nekem a rezobol van kivéve a gyári fojtás meg valami házi dob van rajta de elég jó monyuk csúszik a kuplung ja és én is gondolkodom az sm-en ja meg elöl 13-fogas a lánckerék és nagyon nyomatékos 14-15 -re le fogom cserélni jó kis gép monyuk eddig töbnyire szyvtam vele ami nagyon idesgesít az a fesz szabályzó :nem tölti így az akut ami lemerül meg a lámpákat kibaszta.szerintem jó kis bép megy ahogy kell ezzel a kipufal meg átételel a telefonomon lévő -GPS-szerint 86-ot mentem vele szóval szedi a lábát ja meg a rugozása kibaszot pufa olyan lágy nekem nagyon teccik ja meg hogy nem mai darab szétrepedt a kipufogó de elég csunyán aztz kellet meghegeszteni
Hello mindenki! Szeretnék egy 80-as dt lc2-t venni. (persze 50-es ként akarom használni).
Lenne pár kérdésem a mocival kapcsolatban. tudom, nem egy erőgép, de jobban lehet 50esnek álcázni,kisebb a blokk. utcára 100km-en belüli távokra és könnyű terepre, kisebb távolságú túrákra akarom használni. még azis lehet,hogy átépítem sm-re.
az egyik dolog, ezek álltalában 80km/h-t mennek és 10lóerösek.
Ha veszek rá gianelli rendszert az mennyit dob rá, egyáltalén érdemes megvenni, ugyértem jobb mintha a gyári rezóból kiszedem a folytást, és a dobot kibelezem?
mennyire megbízható gépek? gondolom mivel yamaha nagyon megbízható.
még 1 dolog: egy 125ös dt r-nek a tank idomjait rá lehet e valahogy fabrikálni? mert régebben láttam egy hirdetést 80-as dt re voltak a 125ös idomok rátéve és nagyon faszául nézett ki.
Légyszi aki tud tapasztalatokat erröl a motorról az irjon, vagy msnre vegyen föl! :vanogabi1@hotmail.com
kössz
már régeben íratm
gróf lászlótol nézd vissza ott a telefon száma is.
és honnan veszed/szerzed?
5000-körül szokott lenni nekem is a 80-as hoz anyi lesz.
Sziasztok!
Yamaha Dt 50-esemhez szeretnék venni új kuplung bowdent mert már szálkás meg minden baja van , de sehol nem találok
Valaki esetleg tudna segíteni , honlapot linkelni ?
köszi előre is
Na ma multiméterrel megmértem a tekercstől a fesszabályzóhoz érkező két vezetéket, és van töltés, vagyis a tekercsek rendben vannak, ugyhogy úgy tűnik hogy a fesszabályzóval van baj... Mennyibe kerül kb egy ilyen fesszabályzó bontottan?
Sziasztok!

Lenne egy elado 2006-os DT125X-em, ha vkit erdekel irjon.
Jelenleg 5441km van benne. Az elektronikus fojtas ki van veve belole.
Szep fekete-piros szinu
Terepezni nem hasznaltam, csak turazni, viszont idokozben meglett a nagymotor jogsim.
Sziasztok!

Nem tudjátok honnan tudok beszerezni egy 92 évjáratú 50 dt-hez légszűrőházat? Vagy esetleg valakinek van elfekvőben?
Hali.
Van valakinek ilyen kipuff a motorján? Jo hangja van ?
Mert ilyet szeretnék venni az enyémre de csak dobot.Vagy ti milyet ajánlotok olyan kellene aminek jo hangja van .
Hy All!
Érdekel v.kit egy 125r dt?
akit édekel hívjon a30/9275550 számon
én azt hittem hogy az nem központi telós, amiért ennyivel másabb a villája, végülis a váz az nagyon hasonló tehát lehet hogy megoldható a cserebere.a legjobb az lenne ha lenne valakinek kölcsön villája himbával, telóval.
Sziasztok! Érdekelne engem dt 125-höz jobb oldali idom, ha lehet piros. Aki tud légyszi írjon köszi cső
Nem az LC1-is központi telós.
én nem tudom fater autóvillamoságis haverja néztem meg de hogy honnan lehet tudni hogy mért pont az a szar azt nem tom
Nekem is elszállt a világítás is, egy lámpa sem ég, még halványan sem, de egyik izzó sincs kiégve, ezért tippelek inkább a tekercsre... Hogy tudom megnézni, hogy a fesszabályzó jó-e, ha nincs más motor amiből átrakhatnám?
ha valakit érdekel, akkor még mindíg van 2 cross gumim mitas c17 és c20 90%-osak a kettő együtt 18 000 ft vagy utcaira cserélhető