Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tesz rosszat a motornak ha lecsiszoltatom a hengerfejet?nem egyszerubb ha szerzek egy masik hengerfejet?kossz
Sziasztok Apumnak van egy 125ös DT je és nagy fordulatná elkezd dadogni,de ha leveszük a légszűrőnek az oldalát akkor megy és nem dadog miért van ez?
Sziasztok! 1 kérdés: Dt 125r-re föl lehet tenni az yz kipufját és a rezóját? Egyáltalán megéri e vele foglalkozni, lessz e teljesítmény növekedés, vagy csak szebb 2T hangja lessz?! A folytás hol van a dt-ben? mert két dolgot is tudok. Az egyik, hogy a rezóban van egy szűkítés, a másik meg a power szeleppel van. Lehet,hogy ökörséget írtam, de én így tudom.
Végre egy hozászólás :) azt hittem h. már nem kapok. Közbe a helyi márkakereskedésbe rendeltem hozá tömitést, de egész tömités készletet mert az ottani szaki azt mondta h. semmi különbség nincs a közöt amit a készletbe adnak meg a között amit külön, csak anyi h. külön drágább....
Hát remélem h. igaza lesz neki. Ezt a sikoltatást még megnézem majd akkor. Apám egyébként is esztergályos meg fa-fémipari köszörűs :)
Csak márka kereskedésbe vegyél hengerfej tömítést mert az után gyártott jóval olcsóbb, de használhatatlan(én "megjártam" de tanultam") és sikoltasd le a hengerfejet+ a hengertömb tetejét, mert a 2t szeret vetemedni
nem hiszem el, hogy nem tudsz magyarul irni, nem kell az ékezet meg minden mert én sem figyelek annyira, de azért ez már zavaro szerintem
amugy ha rendbe lett téve a vizpumpa akkor valszeg hengerfejes, de könnyen megtudhatod, ha leeresztesz egy kevés olajat a blokkbol, hogy milyen állagu, ha vizes akkor ott eszi a vizet, ha nem akkor meg a hengerfejnél, a hengerfejet kell sikoltatni amugy, meg gyári vagy valami jobb fajta hengerfejtömitést venni, nyomatékkulccsal pedig a gyári elörit érték szerint lehuzni a csavarokat, ha jol meg van csinálva birni fogja pár évig
Szeva! Igen lehetséges, hogy hengerfejes. A tanácsom a következő: sikoltasd le a hengerfejet és a hengertömb tetejét egy jó esztergályossal, és csakis kizárólag "gyári hengerfej tömítést" használj, mert az után gyártott nekem se vált be.
Volt itthon 2 sportlégszűrőm is, de egyik sem ment rá.Valami nagyobb torkú légszűrő kéne csak azt sem tudom pontosan, hogy hányas vagy milyen.De itt senkinek nincsen a DT-n sportszűrő?
Hello, nekem van tzr 125ről, nem tudom hogy jó e hozzá,azt tudom hogy a blokkjuk megegyezik a 125ösöknek, de a többiről passz,itt a kép az enyémről, a talpát ne nézd az a fém tartó az leszedhető.
Szasztok.A dt 125-om fogyassza a vizet es felfozi nagyon rovid ido alatt,a motra nemreg lett rendbe teve a vizpumpa is jo .Szasz szalekos hogy hengerfelyes?kosz a segitseget
Szia! gondotlam hogy irni fogsz Hát kb 100-on tartalékig le viszi, ugy hogy hogy nem huzom neki nagyon... :S
senki sem tud 80-as dtre feszültségszabályzót?
másé nem jó nem tudjátok?
Széthúzódtak a csatik,le kell bontani a burkolatokat,és megkeresni a vezetékeket,meg nem árt akkor már oda a csatiba kontaktspray sem.
Nézzél szét a neten,konkrétan dt-re így nem nagyon fogsz találni,de van sok,és arra figyelj hogy cm3-re szabottak,azaz 50-125-ig nézzed.

Aztán ha felraktad,2-3 havonta szedheted szét,mert valamennyi port átenged,ezért vegyél sportlégszűrő olajzót (spray-t),az +2500ft körül van.
Hello..
Multkor estem egyet a mocival, nem volt az olyan nagy, estefele volt már mikor jöttem hazafele, kapcsolom a lámpát, hát nem ég...
Mi történhetett vele egy kissebb eséstől miért nem ég se hosszu se rövid, még kilométerórát ami világítja az sem. leszedtem a lámpát, nincs egy kábel sem szétcsúszva, az égők sincsenek kiégve, szerintetek hol keressem a hibát?előre is köszi.
Hali!
Kéne a 80-as Dt-mre egy sportlégszűrő de nem tudom, hogy milyet vegyek.Milyen kell rá? Vagy hallottam olyanról, hogy csak tuning szivacs a légszűrőbe.Az mire jó?
Előre is köszi.Heloo
Hát egy karbi nem olcsó dolog, ráadásul nem is biztos,hogy megoldja a problémádat. Mennyi az a sok és milyen körülmények között?
Csáó! Érdekelne DT 125 LC2 höz gyári karbi. vagy cserélném 27es Del'Lorto ra is. csak az a bajom vele hogy nekem sokat eszik.
E-mail: x0adika0x@citromail.hu
esetleg azt nem tudjátok hogy nem jó e más bele ?
ja meg jöttem haafelé mocival huzom neki mint álat térek lefele közbe húzom és a vagy 5-6 méteren keresztül keresztbe mentem majdnem elestem de megfogatm nagyon dúrva volt ráadásúl cross gumivel járkálok szal mikor döbtém és húzom neki eléggé kúszik
szép napot remélem valaki tud segíteni
sziasztok kéne nekem feszültség szabályzó lc2-es dt-m be
ha valaki tud az irjon már léccives
Ilyen kéne ha lehet mert elvileg emiatt nem tölt az akum és emilyat basza szét a lámpákat vagy mi
köszi a segítséget majd elmegyek az egyik ismerősünkhöz és megkérdezzük, hogy tudna nekünk egy olyat csinálni, de az alá még kéne egy tömítés is nem?
Helló szia.Tudom hogy mér rég árúltál egy gyújtás elektroinikát a yamaha dt125-hőz de sajna már elkég rég probálkozok egy ijen alkatrészt találni és ezért megkérdem hogy esetleg megvane tudom kicsi az eséj rá de probálkozok bocsi.De ha esetleg dudnál segiteni hogy ha neked nincs meg hogy hol keresek .ert én már nemtudom és kifogytam a lehetőségekből a címem saimon01@tvnetwork.hu ere várom a segitséged előre is kőszi .
Űdv:.Saimon
Azt a babra mondják :-D.
hüvelyes
:D